Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.  (Posjeta: 28875 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aldin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: ST200
  • Moja Kaciga: Shoi model xx,nolan n60,n62
  • MojSpuh: Serijalovic
Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« : 28 Siječanj, 2011, 01:51:28 »
Evo nas par se slozilo da otvorimo ovu temu.Molio bih da se ne pisu komentari kupite Bmw,Audi ebes mercedesa.

Mercedes je Mercedes.Sve ostalo su auta.
Bog na nebu,Mercedes na zemlji.
Mercedes-Gospoda.

U ovoj temi cemo predstaviti svoje Mercedese,malo pisati o iskustvima o Mercedesu....Mogu ostali ljubitelji staviti slike nekog mercedesa ako su imali prije.

Otac je imao mercedesa pitaj boga koliko.Vecinom su to bili mercedesi stari par godina.
Evo samo dio sto smo promjenili.
W123 240D,300TD,280.
w124 250d,200d,300d,320,220.
W126 280se 3 ili 4 je imao.
W115 minika njih je imao dosta
W201 250d,200d.
W202.250td i 220cdi
W203 220cdi 140ks.
W210 290td,220cdi 140ks.
W211 2x 270cdi,220cdi

A kamioni koliko se bavimo poslovima samo mercedes.U 30 godina postojanja firme samo smo imali 3 ili 4 manova kamiona.

Evo naseg predproslog w211.Prosli nisam ni slikao.Bio je 3-4 dana samo,naravno.Sve je na prodaju..... :toothy12:
Nista posebno.Parking senzori,270cdi,panorama stakleni krov,navigacija,grijanje sjedista,esp,cd box,elegance,el.sicevi,telefon,bi xenon.




Nas sadasnji W211 je 220CDI.Paket opreme avantgard.Nista posebno.Ima manje opreme nego 270cdi,ali mercedes je mercedes,pa makar ga gurao samo.
Klima,navigacija,telefon,grijanje sjedista,el sjedista,automatik naravno,bi-xenon,koza.....
Ima 196000km.Servisi svi radjeni i upisani.Prije 4000km:novo ulje u motoru,mjenjacu.Filteri svi moguci novi.Nove kugle,ramena....Prije 500-600km svi novi amortizeri i opruge iako je samo jedan bio belaj.
U proljece idu gore Amg ili Lorinser 18ili 17-ke.Nasao sam lorinser za 1000e s pireli gumama novim,i felge takdoje nove.Covjek u medjuvremenu prodao.Stopsvijetla od redizajna.Ali moraju biti s ledicama,pa ih je teze naci.





Ovako bi to treebalo izgledati.Bez auspuha.


Za par godina nadam se:
http://petergreenmusic.com/blog/pics/merc3.jpg
Mozda 55,mozda 63 ovisi kako se nakupi love i kakva bude zarada.A necu se pozalit ni E500 amg body.To ce biti auto samo za gust.

Evo nesto kamiona:






Plava tica.

Plava tica.Ovaj stari kamion i plava vucna sluzba su najbolji.Sluze kao i ovi novi a kvaliteta daleko bolja.Nemaju elektronika.U ovim novijim da izvinete prdnes :toothy12: vec je greska na displayu i lampica.

Eto.Predstavljajte.Raspisite se....Ipak mi vozimo MERCEDES-BENZ

« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2011, 01:58:54 aldin »

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #1 : 28 Siječanj, 2011, 12:58:11 »
mercedes 123 240 diesel , felge amg 17 cola i do jaja!
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #2 : 28 Siječanj, 2011, 13:14:52 »
mercedes w123 250 benzinac,w124 300e 12v ,ml400cdi slikice kad stignem

Offline filip190

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 186
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krasic
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #3 : 28 Siječanj, 2011, 14:48:37 »
Ovo su oni kojih se sjećam od mercedesa, bilo ih je još...  :icon_scratch:
w115 300D,w123 300D,w201 190D 2.0,w201 190D 2.5,w201 190E 1.8,w202 180,w124 200E,w124 200D,w124 E 200,w168 A140...

Nadam se uskoro w202 200 CDI, zbog zakona o mladim vozačima, a stari sebi planira w210 E 270 CDI ili w203 C 220 CDI...

Meca rullzz...  :headbang:  :icon_biggrin:
Na naftu se ore, a na benzin se vozi!

Offline hrca

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Gilera runner vx
  • MojSetup: eno pliva u moru
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #4 : 28 Siječanj, 2011, 15:22:34 »
ima sam 3 mercedesa A klasu i jednog E klasu E je bio 320 cdi avantgard  :headbang:

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #5 : 28 Siječanj, 2011, 17:33:33 »
mercedes e 270cdi, kupljena tek kad je izašla, imala je cesto problema sa plovkom. bolju sliku nisam nasao.. :icon_biggrin:

 
     
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2011, 17:40:06 loris46 »
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline aldin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: ST200
  • Moja Kaciga: Shoi model xx,nolan n60,n62
  • MojSpuh: Serijalovic
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #6 : 28 Siječanj, 2011, 18:33:14 »
Nema tu sta.Mercedes je zakon.
A 270cdi je dobar motor.U pocetku (2002-2003) su imali probleme,ali to je servis rijesavao na svoj trosak.2004 su doradili i nije bilo kvarova.U mene je jedan bio 2002 a ovaj sto je na slikama je 2004 i 220 je 2004.Kasnije je 270cdi motor izbacen jer nisu mogli ugraditi neke filtere na njega za Euro normu.Tad je ubacen motor 280cdi sa 177ks.Kasnije u redizajnu je motor 280cdi pojacan na oko 190ks i dobili su V motore.Inace prije su bili redni 320cdi,280cdi po 6 klipova,a 270cdi je 5 klipova.
:toothy12:
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2011, 18:41:34 aldin »

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #7 : 28 Siječanj, 2011, 18:41:20 »
..prvi Mercedes što je stari kupio jer mu je bila žuivotna želja je bio model 123 2.4 dizel iz 81. godine...kad je kupljen 95. izgledao je kao nov doslovno,kao da čovjek unutra nije sjeo....motor je imao za to godište nevjerovatnih 100 tisuća....tri godine kasnije je kupio 190-tku al nije mu baš pasala jer nije bilo toliko očuvana koliko se na prvi mah činilo i shvatio je da je bolji auto prodao i da ovaj definitivno ne može zamijenit onaj stariji.....ubrzo je prodana (još je i zaradio tisuću maraka :laughing7:).....onda su on i mama kod Škare u Osijeku naišli na ponudu od dva auta Calibra 4 godine stara 14 tisuća maraka i Passat isto toliko star za 12 tusuća......Mercedes 124 u ekstra stanju(znači kao nov) parkiran pored i stari se živ jede jer Mečka košta 20 tisuća a on naravno jedva ima za Calibru... stari ljut ko pas i mama razočarana,vračaju se kuč bez auta jer Calibra nije obiteljski auto,Passat im se nije sviđao a za Mečavu se nema....
...no nadalje, :icon_biggrin:...stari ide biciklom u centar i na pol puta puče guma,strai vadi utoku puca u nebo i pravo u banku da riješi neke novce(nije pljačka) :laughing7:.....mi naravno nismo imali pojma,kao ni mama.....sutradan stari ode od kuče sa nekim bezveznim objašnjenjem i vrača se za sat dva i zasvira u dvorištu.....
....ja,klinjo od 9 godina, letim van u dvorište i vidim metalik srebrnu 124 doslovno kao nova....nije bila u to vrijeme ni jedna u okolici,stari se zadužio ko budala narednih 5 godina,al nikad nije zažalio,7 godina smo ga imali bez greške i auto je prodan u Županju prije 6 godina i navodno još uvijek vozi sve 5....
...poslije toga je stari bio prisiljen uzet BMW jer nije na tržištu u Njemačkoj bila ni jedna Mečka(okac) a da je imao novaca da ju kupi....prodao je BMW-a nakon 5 godina(super nas je služio,ali...)
...opet banka vamo tamo,skupljanje novaca i stari se vratio iz Njamačke ove godine u 3. mjesecu napokon opet sa svojom Mečkom model 211 2.7 CDi....zasad sve 5,auto ima 190 tisuća km i nadamo se da neće bit problema nadalje....eto nadam se da se nisam previše raspiso.... :laughing7: :laughing7:
..uglavnom Mercedes u srcu(al od starog)..... :headbang:
...ja si ga ne mogu priuštit... :dontknow:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #8 : 28 Siječanj, 2011, 18:49:29 »
Glavno da je temu o mercedesu otvorio drzavljan BiH  ;D

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #9 : 28 Siječanj, 2011, 18:50:38 »
Glavno da je temu o mercedesu otvorio drzavljan BiH  ;D
...buaahaahahahah.....kod njih je to Must Have.... :icon_biggrin:
..al dobro,sve je to za ljude... :icon_thumright:

Offline aldin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: ST200
  • Moja Kaciga: Shoi model xx,nolan n60,n62
  • MojSpuh: Serijalovic
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #10 : 28 Siječanj, 2011, 19:15:59 »
Pa ljudi,stavite slikice.
Mercedes 2.7cdi je odlican po meni.Ide predobro,nama se nikad nije kvario.Doduse presli smo s njim samo 35-40000km kroz 4-5 mjeseci,ali nista ama bas nista.Najbitnije je u te motore sipati pravo ulje ne Ina i druga jeftina ulja,redovno servisirati i to je to.Nemas brige nikakve.Mi smo svog prodali sa 230000km.Kao nov je bio.Prvi vlasnik cuvao(direktor banke u njemackoj),posto je odavde stari mu je rekao da javi kad bude prodavao.Njemu je istekao leasing u 8.mjesecu 2008.godine.Javio.Stari sutra-prekosutra u auto,nakon 2 dana u dvoriste skrenu Mercedes Benz :D.
Vjerovatno sto cemo kupovati iduce to ce biti CLS,mozda W212 ili W221.Ali to za godinu do dvije.Nije nam sad hica.

Ali zauvijek cu smatrati da je W140 zadnji pravi mercedes.Mi smo imali 350td.Nije bio ekstra brz.To je auto imalo opreme za tadasnjie vrijeme sto u gradu nije niko imao u autima.Navigacija,sva sjedista pomjerajuca,tv,telefon,koza,grijaci u svim sjedistima,hladjenje,klima,park.senzori,memorija sjedista svih,cd box......Jos dosta tog od opreme.Vozis se 200 u njemu,nema nikakve buke.Plovi kud god krenes.Jedino sto je ako zelis preci golf 2 1.6d,moras se zaletit pola kilometra,i onda ti naidje auto iz drugog smjera :laughing6:
...buaahaahahahah.....kod njih je to Must Have.... :icon_biggrin:
..al dobro,sve je to za ljude... :icon_thumright:
Heheh.Vjeruj,sad svi furaju ovuda octavie posto novu kupis po cijeni Mercedes 2003-2004,renault megan,golf 5....Ali znam ih par koji su kupili skodu novu ili pasata da su prodali nakon par mjeseci  i vratili se u Mercedes.
« Zadnja izmjena: 28 Siječanj, 2011, 19:19:56 aldin »

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #11 : 28 Siječanj, 2011, 20:00:02 »
eh ajmo malo,plan je kupiti w211 staru 2-3 godine,ali 280 cdi ili 320 cdi, sa ne sad nekom masnom kilometrazom,do 100 000tkm,ali razmisljao sam i o 220 cdi,pa neke dojmove,kako to auto ide,jer kolko znam auto je tesko cca 2t,a 2.2 motor u njemu..raspisite se,a za odrzavanje znam,ipak je to MB :icon_thumright:

vozio neki dan e 320,,zvjer,zvjer..kako samo ide.uh

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #12 : 28 Siječanj, 2011, 20:38:01 »
..nema ni blizu 2t...ide fino,al ne sad ko formula.... :icon_thumright:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #13 : 28 Siječanj, 2011, 21:14:22 »
..nema ni blizu 2t...ide fino,al ne sad ko formula.... :icon_thumright:
mislis,ima sigurno oko 1700kg

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #14 : 28 Siječanj, 2011, 21:17:34 »
mislis,ima sigurno oko 1700kg
..pa to ti i govorim..nije ni blizu 2t. :dontknow:...ima skoro 1700 kg...

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #15 : 28 Siječanj, 2011, 21:18:56 »
taman 2 tone kad dva gudina utrpaš    :icon_biggrin:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #16 : 28 Siječanj, 2011, 21:20:10 »
taman 2 tone kad dva gudina utrpaš    :icon_biggrin:
pa tu negdje... :laughing7:

Offline aldin

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bihać
  • Moj Skuter: ST200
  • Moja Kaciga: Shoi model xx,nolan n60,n62
  • MojSpuh: Serijalovic
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #17 : 28 Siječanj, 2011, 21:34:39 »
eh ajmo malo,plan je kupiti w211 staru 2-3 godine,ali 280 cdi ili 320 cdi, sa ne sad nekom masnom kilometrazom,do 100 000tkm,ali razmisljao sam i o 220 cdi,pa neke dojmove,kako to auto ide,jer kolko znam auto je tesko cca 2t,a 2.2 motor u njemu..raspisite se,a za odrzavanje znam,ipak je to MB :icon_thumright:

vozio neki dan e 320,,zvjer,zvjer..kako samo ide.uh
Vjeruj ja sam s svojom zadovoljan.Odlicno ide.Za po gradu ti jace netreba.U ubrzanju mi nije ekstra ralizka naspram 270cdi.Mozda do stotke sekundu kasnije.Auto je odlicno.Ne kvari se,nije velika potrosnja,nema nekih ekstra troskova na njoj.Sto se tice udobnosti i tog,znas i sam sta je mercedes.Mi smo vozili 226 po satu najvise.Sad smo malo cackali trebalo bi biti nesto vise krajnje.Sat na w211 ne laze pa skoro nikako.Po gps-u sat govori manje 2km/h.GPS je koliko toliko tocan.To mi je takodje potvrdio covjek koji ima 270CDI I 320CDI,na oba auta koliko je na gps-u toliko je i na satu razike par km/H.Ako ces W211,da ti sluzi za po gradu i ponekad na put uzmi slobodno 220cdi.
Mi smo trebali 3.0tdi audija kupiti,posto smo davali B7 pod racun za drugo auto bila je dilema izmedju a4 b7 2.0tdi,audi a6 3.0tdi quattro.Ovog smo kupili od poznanika dobrog,i isli smo na sigurno 100%.Probali smo sva tri auta.Mercedes je svima pod ruku najvise sjeo.Oba audija su bila jeftinija od mercedesa.
Auto kazem nije za utrke.Ali njegovh 226km/h,10s do 100 iako mu s chipom treba manje,sasvim je dovoljno.
Potrosnja je od 9-10L.
Ovaj u mene ima 220CDI motor.Ima 195-6000km.Radi kao nov.Ne kvari se.Mi cemo ga zadrzati jos godinu dvije(cca 100000km)ovisno sta prije stigne,i onda prodaja.Sto se tice limarije,W211 serija nema probleme s hrdjom.Pripazi samo da nije udaran i slicno.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #18 : 28 Siječanj, 2011, 21:36:46 »
ajde da i ja nes kazem s obzirom da se i u mojoj obitelji voze ti mercedesi...imali smo dva modela...oba je prvo kupio stari pa brat poslije njega...ovog drugog brat i dalje vozi...

znaci prvi je bio 190D...jedan od rijetkih koji sam vidio da ima klimu...inace nikakav poseban auto osim sto je puno presao, bio je 1987. godiste...spor, trom...uglavnom auto koji nikako nije po mojoj volji...

a bome isti takav je i ovaj drugi, C180 iz '93.g. ...kupio ga je stari 2005. sa 120 000km od pomorca...znaci auto vozen ful malo...bio je za talijansko trziste, automatska klima (nema one kolute nego sve je na tipke) zracni jastuk, abs bla bla bla...takodjer jakooooo trom za 122ks...ima plin koji je stari ugradio, dosta trosi...al to pripisujem tome sto se mora gas stisnut da bi isao...max brzina solidna, ali dok do nje dodje zemlja napravi 2 kruga oko svoje osi...taj auto sam vozio dok 190D nisam, ali iskreno ne volim ga vozit...nikako auto kakav mi pase...sad ima oko 250 000km

jednostavno ne volim tu marku, ne vidim sto ima zanimljivo osim AMG modela...al opet to sam samo ja, samo vi uzivajte

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Mercedes-Benz KLUB-Samo za ljubitelje.
« Odgovori #19 : 28 Siječanj, 2011, 21:38:50 »
piše samo za ljubitelje, sve si zaj****  :sad3: