Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: FIAT GRANDE PUNTO  (Posjeta: 19050 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #40 : 25 Svibanj, 2008, 21:40:01 »
stara prica kod nas SVABE SVABE SVABE TO JE BOGOVSKI AUTO I BOG OSTALO SU KASETE.

daj ajde jedan svabo nece nikada napravit ko japanac idzrzljivu amsinu ma da je bog a ni ko talijan da ga jebes.

U ovom puntu sam polagao i mogu rec da je prva liga bar meni 1.4 ljepo ide stisnes ga potegne udobnost je super nema sta i paket opreme isto
od talijana jedino alfa,dobar je fiatić za početak,al nije za usporedbu sa jednim vw-om, fiat se može uspoređivati od njem auta jedino sa oplom

ne pricaj gluposti
daj mi molim te nadji na cesti fiata koji ima 35 godina i jos vozi,usporedjujem sa golfom I i on ce voziti jos 5 godina da ga jebes,nece limarija izdrzati i eko norme ne ce proc,a masina ce i dalje raditi

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #41 : 25 Svibanj, 2008, 22:30:29 »
Problem je sta mi ne dobivamo iste kao i oni u europskoj uniji,
kao sta ni afrikanci ne dobivaju aute kao i mi. mi naravno
dobivamo lose, a oni u africi jos gore, primjer mom je stricu ma bembari
petici, novu je uzeo, na 90000 km, otisao cilindar, steta 20000 kuna,
a to u njemackoj tesko da bi se dogodilo, i sada, kod japanaca je dobra
stvar sta oni ne prave razliku, one aute koje dobijemo mi, dobiju i njemci
,talijani, englezi... njima je razlika samo japan, europa, azija, a ne ko kod europljana
jugoistocna europa, zapadna...

htio je stric kupit bembaru u njemackoj, ali uzet novu, je nemoguce, jednostavno
se ne moze, jer kazu, imate ovlastene salone u vasoj zemlji, obratite se njima,
i oni nesmiju prodavat. tako da smo osuđeni da nam daju "smece" po istoj cijeni,
ali ne i standardu zivljena (paranoidno)

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #42 : 25 Svibanj, 2008, 22:32:07 »
stara prica kod nas SVABE SVABE SVABE TO JE BOGOVSKI AUTO I BOG OSTALO SU KASETE.

daj ajde jedan svabo nece nikada napravit ko japanac idzrzljivu amsinu ma da je bog a ni ko talijan da ga jebes.

U ovom puntu sam polagao i mogu rec da je prva liga bar meni 1.4 ljepo ide stisnes ga potegne udobnost je super nema sta i paket opreme isto
od talijana jedino alfa,dobar je fiatić za početak,al nije za usporedbu sa jednim vw-om, fiat se može uspoređivati od njem auta jedino sa oplom

ne pricaj gluposti
to ko da ti ja tvrdim da je tgb bolji od mog ili tvog runnera, očito se nikad nisi vozio u nekom boljem vw-u, a fiat niti nema višu srednju, pa čak ni srednju klasu
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #43 : 26 Svibanj, 2008, 16:06:14 »
stara prica kod nas SVABE SVABE SVABE TO JE BOGOVSKI AUTO I BOG OSTALO SU KASETE.

daj ajde jedan svabo nece nikada napravit ko japanac idzrzljivu amsinu ma da je bog a ni ko talijan da ga jebes.

U ovom puntu sam polagao i mogu rec da je prva liga bar meni 1.4 ljepo ide stisnes ga potegne udobnost je super nema sta i paket opreme isto
od talijana jedino alfa,dobar je fiatić za početak,al nije za usporedbu sa jednim vw-om, fiat se može uspoređivati od njem auta jedino sa oplom

ne pricaj gluposti
to ko da ti ja tvrdim da je tgb bolji od mog ili tvog runnera, očito se nikad nisi vozio u nekom boljem vw-u, a fiat niti nema višu srednju, pa čak ni srednju klasu

kakav Fiat.... :jerk: nemoze to konkurirati vw-u, koliko para toliko muzike

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #44 : 26 Svibanj, 2008, 16:56:51 »
to je klasa deeeeeeebelo ispod VW ,bmw mercedes audi opel... itd
 :notworthy:

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #45 : 26 Svibanj, 2008, 19:44:31 »
Dajte ljudi j#bo vas Opel HRĐAVI de vas jeba. Svaki skoro hrđa. Evo gledo nedavno jednu vektru 2002 godina gnjila ko kruška, dok Fiat i Alfa Romeo nemaju problema s tim jer imaju podcinćanu karoseriju.   :happy8: :happy8:

I stvarno ne znam kaj svi vide u tom GOLFU, j#bote to je kod nas auto koji je na glasu i koji drži cjenu, dok je vani k**ra*.  :headbang: :headbang: 

Probajte malo talijanske aute i shvatite što znači Cuore Sportivo!!!
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #46 : 27 Svibanj, 2008, 12:41:50 »
je mozda bio prije hrdav,sad je avion reci kaj hoces
maximalna oprema i najjaci motor 150 ks cdti nova zafira ko avion ide od starog-malo lošije neg moj koji ima 143 ks benzinac . iznutra maximalna oprema u zafiri osim panorame tak da ove gluposti hrđavi opel i to ostavit za priče u vrtiču djeci pričat. kak naša zafira stara linija u 4 god nije imala TOČKICU hrđe ?? takoder bez vecih kvarova

lošeg auta danas jednostavno nema neznam sta je to tolko shvatit,naravno luksuz ima cijenu

a ovo talijani i to jedan velki LOOL

ak ne iskeširaš 30.000 € za talijana nece bit nikakva sportiva LOL a tek oni nabrijanci u autima od 3000 € pa misle da voze formulu a ne to sta voze

da opet biram izmedu alfe 147 i bmw 318 e46 opet bi bmw jer znam da na bmw nece nista bit dok na ovoj kolko cujem o ljudima koji voze alfe bi bilo mnogo toga..od najbanalnijih stvari do velikih komplikacija

i kod nas i susjedne drzave dolazi faking B klasa autiju dok jos dolje dolazi najlošija C..tako da i tu ima ogromnih razlika i problema-ako ne i najvažnijih o trajnostima i pouzdanostima auta- i opet ce bti svađa ovdje i pametovanja jer se neki nemogu pomirit sa stvarnošču i realnošcu lol
« Zadnja izmjena: 27 Svibanj, 2008, 13:26:30 Aleksandar »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #47 : 27 Svibanj, 2008, 14:26:05 »
kolko para tolko muzike...kaj ceš novo kupit za nekoh 9000 eura,pa fiata ne bome razjebani bmw e46 ili golfa sa 200 000 km...imam golfa 2006 god i nema kvarova,ali oni iz 2000 god vjerovatno imaju...sve je dobro dok je novo...i nikad nebi kupio auto za hrvatsko tržište ili još gore vožen po hrvatskoj...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #48 : 27 Svibanj, 2008, 14:45:32 »
ili još gore vožen po hrvatskoj...

potpis

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #49 : 27 Svibanj, 2008, 15:29:01 »
ja sam e46 platio nekih 15.000e plus ovo ono nakupi se jos malo vise al auto je ko salonski primjerak.malo kilometara bez jedne crtice.. motor odlican,podvozje karoserija.

treba naletit..vecina auta je zeznuta radi cesta i rupa al ovaj je vozen malo jer je bio zamjenski auto tak da.. big luck imo  :happy6: samo treba naletit

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #50 : 27 Svibanj, 2008, 15:44:43 »
ma nisam ja mislio da tvoj nije dobar,ok je...ali ti si dao 15000 eura,ali bmw za 9000 eura nije baš dobar kao tvoj...u tom slučaju bolje "punčo"...moj golf novi košta 210 000 kn a "punčo" nekih 70 000 kn,dobro,e46 nema novi ali e90 košta puno više...tako da tu nema usporedbe...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #51 : 27 Svibanj, 2008, 15:52:18 »
a jbg to su razlicite klase auta al ok..

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #52 : 27 Svibanj, 2008, 16:38:13 »
a jesu,ok,zato ih se nemože uspoređivat...ali šta se tiće dizajna,švaba je za k...,talijani su tu u vrhu...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #53 : 27 Svibanj, 2008, 17:03:04 »
talijani dizajn,japanci dugotrajnost,njemci detalje i kvalitetu

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #54 : 27 Svibanj, 2008, 17:13:11 »
talijani dizajn,japanci dugotrajnost,njemci detalje i kvalitetu
istina

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #55 : 27 Svibanj, 2008, 18:02:14 »
Daj Aleksandar ne seri!!! Koda se ja ne sječam kad si došo na www.alfisti.hr/forum i predstavio se ko neki alfa romeo fanatik i reko da voziš golfa 5 i da ga mjenjaš za Alfu 147 itd.

Nešto te brzo prošla Alfa, sad je BMW a ko zna šta sutra, možda Opel
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #56 : 27 Svibanj, 2008, 18:07:50 »
pa no. .bilo i prošlo lol.. odsad bmw i ubuduce bmw i bmw i bmw itd

opel fiat alfa il tak nesto ak me financije natjeraju.do tad,bmw

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #57 : 27 Svibanj, 2008, 19:44:08 »
ja bi alfu :headbang:

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #58 : 27 Svibanj, 2008, 22:05:31 »
pa no. .bilo i prošlo lol.. odsad bmw i ubuduce bmw i bmw i bmw itd

opel fiat alfa il tak nesto ak me financije natjeraju.do tad,bmw
Ma bravo majstore, tak ose govori  :laughing7: :laughing7: :laughing7: dok ne izađe nova Kalibra ili novi Golf pa se buš onda regal i na te forume :notworthy: :notworthy:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: FIAT GRANDE PUNTO
« Odgovori #59 : 27 Svibanj, 2008, 23:46:28 »
bojim se da se to nece dogodit   :binkybaby: :headbang: