Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fallout New Vegas  (Posjeta: 947 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Fallout New Vegas
« : 26 Listopad, 2010, 18:00:45 »
Et ko nije neka skine, engine je isti ko od fallout 3 samo mi je puno bolje odrađena i puno je duža, jedino su mi smetali bugovi sa autosave, npr. slučajno sam puco u šatoru gdje cezar i napali me a nema šanse da ih ubijem kad sam igro oko 5 sati tek i da nisam koristio cheat da ih ubijem sve u šatoru moro bi opet ispočetka igrat, ionak mi se ti cezari nisu sviđali... i još jedna napomena kad odigrate dosta sati i dođe misija gdje vas pita dali ste sigurni da želite nastavit, ako nastavite za 10 minuta će vam igra završit... ja sam bezveze završio, ubio sam cezara, mr. house, king, želio sam završit igru sa brotherhood of steel al nažalost samo par misija ima sa njima tako da mi je kraj bio sa Yes man-om
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Fallout New Vegas
« Odgovori #1 : 26 Listopad, 2010, 19:40:56 »
prejebena je igra ja ju sad igram poslje medal of honora novog , imaš novi patch 2 koji riješava probleme sa savom i novi nvidia driver 260.99 koji popravlja dosta stvari u novom falloutu

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Fallout New Vegas
« Odgovori #2 : 27 Listopad, 2010, 00:27:59 »
A skinio sam danas patch al et prešo sam igru, sad treba čekat DLC da nastavim ko u prošlom falloutu. što se tiče drivera hvala  :headbang:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije