Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: setup aeroxa  (Posjeta: 4084 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline nrg extreme

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1114
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: da
Odg: setup aeroxa
« Odgovori #40 : 01 Listopad, 2010, 23:26:40 »
ima ti veze i kvacil i feder.npr:imo sam kvacilo malossi delta ali sa crvenim centralnim federom i motor nije imo nikakav start znci jedva je kretao ali je isao ko blesav.znaci krajnja je bila bolja od sadasnje.
A frend je imao isto to kvacilo ali zuti feder.I da ne rastavljamo kvacila zbog federa samo smo zamjenili cijeli set kvacila sa centralnim i sa mali federima i sa zvonom.motor sad ima start znaci mozes ga turirat na mjestu ali mu je krajnja malo manja.
crveni feder ti je puno jaci teze ga je stisnut i motor treba imat puno snage da stisne taj dio koji ce remen pokrenuti.a  zuti feder je meksi i netreba tolka snaga.ali kao sto sam rekao.kad skines dolje zvono i kvacilo pogledaj koliko imas lufta izmedju paknica od kvacila i zvona.ako se zvono klima znaci da ga mozes turirat a ako nema lufta to ti je ono sto sam ja imao prije.znaci start nema ali krajnju ima.
kuzis?
 :headbang:
Kužim jako dobro ali to opet nema veze sa kvačilom već sa centralnim federom i njegovim otporom koji pruža na polutke. :icon_thumright:
Ne znam za tebe ali ja smatram kvačilom pakne koje se "spajaju" sa zvonom dok je centralni već drugi par rukava i on može imati utjecaja na krajnju. :happy8:

Offline IGi-AeroX

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera SP180
  • Moja Kaciga: nekad cuva nekad ne
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Serijala
Odg: setup aeroxa
« Odgovori #41 : 02 Listopad, 2010, 00:03:08 »
ee to bravoo.centralnii:D
 :toothy10:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: setup aeroxa
« Odgovori #42 : 02 Listopad, 2010, 01:55:15 »
bokte koji teoreticar

kako god trosi mu previse  :toothy12: :toothy12:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: setup aeroxa
« Odgovori #43 : 02 Listopad, 2010, 01:57:54 »
ima ti veze i kvacil i feder.npr:imo sam kvacilo malossi delta ali sa crvenim centralnim federom i motor nije imo nikakav start znci jedva je kretao ali je isao ko blesav.znaci krajnja je bila bolja od sadasnje.
A frend je imao isto to kvacilo ali zuti feder.I da ne rastavljamo kvacila zbog federa samo smo zamjenili cijeli set kvacila sa centralnim i sa mali federima i sa zvonom.motor sad ima start znaci mozes ga turirat na mjestu ali mu je krajnja malo manja.
crveni feder ti je puno jaci teze ga je stisnut i motor treba imat puno snage da stisne taj dio koji ce remen pokrenuti.a  zuti feder je meksi i netreba tolka snaga.ali kao sto sam rekao.kad skines dolje zvono i kvacilo pogledaj koliko imas lufta izmedju paknica od kvacila i zvona.ako se zvono klima znaci da ga mozes turirat a ako nema lufta to ti je ono sto sam ja imao prije.znaci start nema ali krajnju ima.
kuzis?
 :headbang:
Cool ovo treba u FAQ
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije