Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TT pusta na prigusivacu  (Posjeta: 1781 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
TT pusta na prigusivacu
« : 29 Kolovoz, 2010, 13:30:29 »
imam jedan problem, leovince tt mi pusta ispusne plinove na prigusivacu ali ne na brtvi nego tamo di se spajaju krajevi na prigusivac, i na jednom i na drugom kraju, vidim da je crno i malo je odvojeno.

moze mi reci netko da ne skidam sve to kako je to spojeno i sta se da napravit po pitanju toga, bio bih jako zahvalan... nisam to nikad rastavljao.

pozdrav

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #1 : 29 Kolovoz, 2010, 13:46:06 »
Imas za kupit Wurthovo brtvilo,tj.neka "krema" za spuhove,drži do 800 stupnjeva cini mi se...ima mi ga ujak na grani na Kawasakiju 600 ccm,tak da MORA drzat i na TT-ovom prigušivaću

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #2 : 29 Kolovoz, 2010, 15:01:08 »
Imas za kupit Wurthovo brtvilo,tj.neka "krema" za spuhove,drži do 800 stupnjeva cini mi se...ima mi ga ujak na grani na Kawasakiju 600 ccm,tak da MORA drzat i na TT-ovom prigušivaću

e hvala ti...

zna netko kolika je temperatura otprilike na tom dijelu, znaci samo auspuh je gore, sve ostalo serijski, tj da li je preko 300 C?  :icon_biggrin:

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #3 : 29 Kolovoz, 2010, 21:11:53 »
mislim da je radna temp auspuha od 300-400 na skuteru ovisno o vremenu, iako preko zime moze i nize
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #4 : 29 Kolovoz, 2010, 21:14:13 »
mislim da je radna temp auspuha od 300-400 na skuteru ovisno o vremenu, iako preko zime moze i nize
300-400 na grani,na prigusivacu sumnjam...neznam,nisam probavao,mozda pricam gluposti

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #5 : 29 Kolovoz, 2010, 22:50:18 »
hvala vam puno decki, stavio sam mase za brtvljenje motora, uspio sam skinuti "poklopac" na koji ide grana sa prigusivaca, ocistio ga i stavio taj silikon, na njemu pise do 300 C, pa cu vidjet, ako bude otpadalo cu poslusat savjet Fabe.
jos jedan problem je bio sto je kroz podlosku od vijka prigusivaca pustalo plinove jer je ona zarezana, stavio sam obicnu.

zasmrdilo vozaca za pola sata voznje, nadam se da ce sad bit ok, upravo se vratio s voznje i dobro je.

tnx

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #6 : 30 Kolovoz, 2010, 04:00:20 »
hvala vam puno decki, stavio sam mase za brtvljenje motora, uspio sam skinuti "poklopac" na koji ide grana sa prigusivaca, ocistio ga i stavio taj silikon, na njemu pise do 300 C, pa cu vidjet, ako bude otpadalo cu poslusat savjet Fabe.
jos jedan problem je bio sto je kroz podlosku od vijka prigusivaca pustalo plinove jer je ona zarezana, stavio sam obicnu.

zasmrdilo vozaca za pola sata voznje, nadam se da ce sad bit ok, upravo se vratio s voznje i dobro je.

tnx
budem ti ja napiso tocan naziv tog brtvila,trazio sam na internetu ali nis korisnog
a nisi valjda stavio obicnu diht-masu?mislim da ona ide samo na stare dihtunge  :toothy3:

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #7 : 30 Kolovoz, 2010, 04:08:33 »
Imao sam slican problem za zx-om postoji diht masa tj pasta za auspuhe stavi izmedju djelova gdje pusta
i pusti da se osusi 20 mislim da drzi do 600 stupnjeva
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #8 : 30 Kolovoz, 2010, 12:01:09 »
budem ti ja napiso tocan naziv tog brtvila,trazio sam na internetu ali nis korisnog
a nisi valjda stavio obicnu diht-masu?mislim da ona ide samo na stare dihtunge  :toothy3:

jesam... :laughing9: ma dobro ja sam nestrpljiv po prirodi, bila nedjelja, nigdje nista ne radi pa reko da probam, rijesilo je problem, sad je pitanje koliko ce trajat, na njoj pise do 300 C, mozda ostane jer prigusivac nije tako topao kao grana.
bar znam u cemu je stvar, ma bitno da si mi rekao da to postoji, a sad cu pitat, imam jedan dobar ducan auto dijelova pa bit ce neka marka toga. objasnit cu mu o cemu se radi.

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TT pusta na prigusivacu
« Odgovori #9 : 30 Kolovoz, 2010, 12:02:04 »
Imao sam slican problem za zx-om postoji diht masa tj pasta za auspuhe stavi izmedju djelova gdje pusta
i pusti da se osusi 20 mislim da drzi do 600 stupnjeva

taj leovince, a?  :dontknow:

mogli su ga zacepit bolje...