Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.  (Posjeta: 2159 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« : 09 Kolovoz, 2010, 23:03:09 »
http://www.motohappening.com/
evo ja dolazim u nedjelju na grobnik vjerojatno odmah ujutro vidit cemo kako ce proči subota navečer ;D,kazu da je to zadnji hapening i da ih više neče biti,ima ko od ekipe u planu dolaziti na grobnik pa da nesto popimo ili neki đir napravimo

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #1 : 14 Kolovoz, 2010, 22:29:22 »
đšta niko neče doči sutra gore od ekipe iz rijeke :dontknow:

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #2 : 14 Kolovoz, 2010, 22:42:11 »
ako bude ok vrijeme onda black rox i ja idemo prema gore,ali mi samo prolazimo pokraj piste i nastavljamo u brdo prema delnicama divljat po zavojima  :headbang:

vec godinama ne idem na motohappening,nije to kao sta je nekad bilo,a vidim da ti ides u nedjelju,a u nedjelju gore nemas vise sta vidjeti,svi se pakuju i idu doma,motohappening obicno traje tri dana,u petak se sve priprema,prijavljuje i tako to,u subotu se sve dogada i subota je najbolja,u nedjelju se svi bude i pomalo spremaju za doma,bude jos koji trening ili utka ali to je nista,ako se ide na happening onda se ide u subotu...
« Zadnja izmjena: 14 Kolovoz, 2010, 22:44:56 malaguti »

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #3 : 14 Kolovoz, 2010, 23:09:43 »
ako bude ok vrijeme onda black rox i ja idemo prema gore,ali mi samo prolazimo pokraj piste i nastavljamo u brdo prema delnicama divljat po zavojima  :headbang:

vec godinama ne idem na motohappening,nije to kao sta je nekad bilo,a vidim da ti ides u nedjelju,a u nedjelju gore nemas vise sta vidjeti,svi se pakuju i idu doma,motohappening obicno traje tri dana,u petak se sve priprema,prijavljuje i tako to,u subotu se sve dogada i subota je najbolja,u nedjelju se svi bude i pomalo spremaju za doma,bude jos koji trening ili utka ali to je nista,ako se ide na happening onda se ide u subotu...
znam ja koliko traje,nego zadnjih par puta kada sam bio,bio sam subotom i zadnji puta kada je bilo zvao me frend u nedjelju koji vozi da dođem kao gore jer da je show,ali nama je to onako usput jer i mi idemo đir do fužina ogulina..... tako da tamo cemo malo stat i onda dalje :icon_thumright:

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #4 : 16 Kolovoz, 2010, 10:30:07 »
mi smo bili gore i kao sta sam vec napisa bezveze  :laughing9:

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #5 : 16 Kolovoz, 2010, 13:03:29 »
bio sam..i nazalost, vidio sam sudar 3 motociklista na stazi..jedan od njih je preminuo, nedugo nakon nesrece..
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline malaguti

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #6 : 16 Kolovoz, 2010, 13:13:41 »
bio sam..i nazalost, vidio sam sudar 3 motociklista na stazi..jedan od njih je preminuo, nedugo nakon nesrece..
uh,gadno,mi smo samo kratko bili,bio mi gore frend iz zagreba,pozdravili se,malo popricali i gass...

Offline loris46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 336
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: runner vx200, runner 50sp, Yamaha xj6
  • MojSetup: =)
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #7 : 16 Kolovoz, 2010, 13:28:53 »
mozda 15min prije nego sto ste vi dosli jer hitna njega odbacila u bolnicu...
ja sam otisao ca, a ovi moji s kojima sam dosao ostali su jos gore..
..PRODAJEM GILERU RUNNER VXR..HITNO!!

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: Grobnik 38. Motohappening - 13.-15.08.2010.
« Odgovori #8 : 16 Kolovoz, 2010, 16:31:58 »
nažalost to se desilo :'( a mi smo taman prvu trku pogledali na tribinama i krenuli na riječki zavoj i kad odjednom dok smo išli vidili smo da se desilo nešto na startu motor na podu plastike svuda .... onda smo se vratili pošto su se ove utrke sve odgodile jer se hitna nije vratila a staza je bila rezervirana do 17 h ,pa sam išo do jednog frenda šta vozi čestitat mu šta je osvojio prvo mjesto u klasi 600 no limit i on je to sve vidio pošto je imao tamo boks i baš su izašli pogledati start,navodno se ovom ugasio motor i jedan se zabio u njega i srušio ga sa motora a drugi je prešao preko njega  :angry7: