Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Izbrisan bump  (Posjeta: 1346 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Izbrisan bump
« : 23 Srpanj, 2010, 10:25:23 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,35329.0.html

Radi se o toj temi di sam nedavno stavio prerani bump (zbog dodavanja novih artikala). Da nebi bilo zabune, pito sam eladia na mobitel dal se to smije, nisam išo niš na svoju ruku i sad tražim oglas i nemogu nać...a znam da je bump bio napravljen nedavno, nema sigurno ni 7 dana. Ugl, danas sam si htio pogledat jel sve štima s oglasom kad ono nema bumpa, nema oglasa, moram tražit. Nije protiv pravila prerani bump ako je očigledno da sam dodao artikle u 1.post. Zanima me ko je i zašto mi izbrisao bump? Jel nekom smeta moja prodaja il šta?

Hvala!

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2010, 10:40:22 »
pa naglasi u bumpu da su dodani novi artikli i na dnu posta prvog napisi edit: dodani artikli!!

modovi ne gledaju sta vi cackate po prvom postu nego datume bumpova :)

nadam se da je pomoglo!!

pozdrav  :headbang:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2010, 10:59:42 »
prekopaj malo svoje postove i nadji oglas, nisam ja bas siguran da ti je navedeni bump obrisan, pogotovo iz tog razloga kojeg navodis..


i davno je to bilo kad si me pitao za bump, svakako puno vise od 7 dana koliko se ja sjecam  :icon_scratch:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #3 : 23 Srpanj, 2010, 11:23:16 »
@ Nikon - Napisao sam, uvijek napisem! :)

@ Eladio - Znamd aje bilo više, to sam prvi put pitao...dalje više nisam ispitivao nego kad sam dodavao nove artikle sam napisao post sa napomenom da je bump radi dodavanja novih artikala. Da je bio bzvz bump dobio bi ili opomenu ili bann valjda  :dontknow:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2010, 12:56:13 »
Postoji još jedna bitna razlika, na koju nisam računao kad sam ti dozvolio taj bump, sad sam malo više razmislio, dakle,
vi koji "vrtite" dijelove (dakle ne samo ti) , već imate u grupnim narudžbama oglas  :icon_thumright:

I nije fer prema ostalim članovima da uopće koristite i tržnicu za svaki artikl , ovako svaki drugi dan "bumpate" oglas na temelju vrtnje svog lagera,
stoga od danas svakako stoji da je bump moguć samo nakon tjedan dana....

Od danas će biti tako , ponajviše zbog toga jer je tako više fer prema ostalim članovima foruma..

Općenito nebih htjeo da se koristi masovno i tržnica i grupna narudžba , ako ste dobili oglas u grupnim narudžbama, tamo vrtite svoj lager, a ne i na tržnici  ,
to vrijedi za sve da nebi bilo zabune  :glasses9:

Evo, mislim da je ovo sad rjeseno  :frajer:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #5 : 23 Srpanj, 2010, 13:27:58 »
a jebiga od danas tako...

al ovo se dogodilo prije "danas". I ajd, nije fer prema ostalima, nek im bude, al puno toga isto tak nije fer ko npr nije fer kaj se sad nece nac ko je meni bump obrisal, i mogu se slikat. A da je oglas bio bolje pozicioniran mogo sam nes od tih djelova prodat. Nije fer isto kaj ja tak djelove prodajem na forumu a neko placa banner i reklamu dok se ja sminkam tu zabadava...ni to nijefer kad pogledaš.U istoj situaciji ću jabit kroz koji dan jercu ti dat banner i placat reklamu a jedan slowrider npr ce radit prodaju a kurcem da prostis nije mrdnuo a kamoli novcanikom.

Al to je sad nebitno, web je gotov, samo jos moram sad kroz vikend upsiat sve zavrsne tekstove i lansirat ga sljedeci tjedan pa nece vise bit potrebe da koristim oglase na forumu za prodaju dijela lagera.

Hvala na odgovoru, a onam ko mi je obrisal bump šaljem jednu veeeeeliku pusu sa nadanjem da mu je sad lakše. Može lock!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #6 : 23 Srpanj, 2010, 13:44:05 »
Ovo nije lijepo ovako pisati na forumu... slowrider je admin na ovome forumu i taj status je svakako zasluzio!
Ako sam ja dozvolio slowu, tebi, ili nekom drugom, neke stvari na forumu, to je moja stvar... Ipak u krivu si!
Slow radi prodaju na jednak način kao i ostali na ovom forumu stoga smiri strasti i netrpeljivosti jer si po ovom pitanju malo ipak zabrijao.

Temu ću lockat, a ti ovo shvati kao savjet , razmisli tko gubi u ovakvim optuzbama .


Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Izbrisan bump
« Odgovori #7 : 25 Srpanj, 2010, 14:56:41 »
Ja sam obrisao bump, i obrisat cu svakome ne samo tebi dok god bude ovo pisalo u pravilima: " jedini bump koji cemo i tolerirati je pad cijene (minimalni korak je 50kn )  :glasses9:
smanjenje cijene treba navest u bumpu (sta je snizeno i koja je nova cijena  , po principu : početna cijena1 , prijelazna cijena2 .... zadnja cijena)
"



i sam osobno ne bumpam oglas kad dodam odredeni dio jer se drzim napisanog pravila, vec bumpam oglas kad prode 7 dana, makar sam dodao nesto........bio si mod u trznici i drzao si se pravila, tak da bi trebao sada također biti dosljedan istih :icon_thumright:



a ovo sto pljujes po Slowu di stignes necu ni komentirat i nemogu vjerovat da si takav, samo cu rec da sam si dobar i s tobom i Slowom i iz njegovih usta nikad nisam cuo da tak prica o tebi kao sto ti o njemu  :nono:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja