Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Vivacity Sportline pokazatelj goriva ne radi ispravno  (Posjeta: 1649 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline trekker

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • Moja Kaciga: Bieffe natikača
Bok ekipa,
Molim Vas ako netko ima iskustva sa ovim problemom.Naime imam Vivacity Sportline 2004 godište sa digitalnim pokazivačem razine goriva u rezervoaru ,pređenim i ukupnim km i satom te brzinomjer koji nije na sajlu.
Dosta toga sam već promjeniio i ne znam dalje.Kupio sam novi potenciometar(puž) koji je montiran na prednji kotač za mjerenje brzine umjesto sajle i preko kabela je spojen na km sat.Ugrađen je novi originalni plovak od rezervoara za pokazivanje razine goriva u rezervoaru i ugrađen je novi originalni akomulator.Međutim još uvijek mi pokazivač goriva ne radi kako bi trebalo pokazivat. Kada dam kontakt preko ključa na ploči se upali sklala pokazivača goriva do kraja kako bi trebalo biti i bez obzira da je rezervoar goriva pun padne na crticu iznad pola tanka. Brzinu i km mjeri ispravno i kontrolne lampice za svjetla žmigavce i ulje su ok.
U čemu bi mogao biti problem?
 :dontknow:
Da li je netko imao već takvih problema?
Svaki savjet je dobrodošao i hvala! :hello:

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Peugeot Vivacity Sportline pokazatelj goriva ne radi ispravno
« Odgovori #1 : 12 Srpanj, 2010, 12:27:27 »
A sto jednostavno ne proveris plovak u rezervoaru?! Mozda se pomerio ma zapinje za rezervoar i ne moze da pokazuje vise od pola?!

Offline trekker

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • Moja Kaciga: Bieffe natikača
Odg: Peugeot Vivacity Sportline pokazatelj goriva ne radi ispravno
« Odgovori #2 : 12 Srpanj, 2010, 13:37:14 »
Za montirati plovak u rezervoar, ne može ga se krivo montirati postoji samo jedna pozicija i u toj poziciji se odvrne ili zavrne plastični poklopac. ???. U sredini tog poklopca je utičnica od 3 pola, a samo su 2 ubodena. Ni taj utikač ne možeš krivo ubosti jer ima samo jednu poziciju. :dontknow:. Plovak je novi i ne mogu vjerovati da i novi nije ispravan. Sad sumnjem da je možda čak i stari ispravan jer mi je i sa starim pokazivao malo iznad pola rezervara. :sad3: totalno sam bez ideja :sad1: