Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: speedfight2 PROBLEMIIII  (Posjeta: 1222 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
speedfight2 PROBLEMIIII
« : 06 Srpanj, 2010, 14:29:52 »
zdravo ljudovi,

1.
 imam sf2 i sinoc sam gruno neku dzukelu kad sam se vozo, nisam brzo isao, a nisam mogao bas ni kociti, bio u blazoj okuci, zadnja kocnica mi ne radi ( vjerovatno je otisla gore ona rucica, ne nabija nikako kompresiju kroz cijev do kljesta, ponekad ali rijetko proradi na nekih pola sata i cim ugasim skut prestane radit). kosio sam i prednjom i nogam koliko sam mogao, grunem tog cuku, i otkaze mi i prva kocnica, stanem nekako, svi se okupe oko cuke nitko ne gleda moj skut  :'(, ja onako bijesan sadjem s njega i kontam otpo mi disk ili klijesta, struze nenormalno, i vidim mokra felga i guma, glicerin kapa, i nekako dodjem do kuci i jutros vidim plocica mi ispala, kapi glicerina nema u spremniku ( ne vidi se kroz onu lecu ), do ceg je, plocica ispala ali nezz kako se glicerin prosuo, da nisu mozda sjebana klijesta sad skroz, ima li netko od vas mozda oba kociona sustava za sf2 , kompletna


2.
peugeot sf2 2001god, vodeno hladjenje, ide nekih 50km/h , uzbrdo jedva 20-30, a nizbrdo uhvati i 90 ako je veca nizbrdica, mislim da ima blokadu jer nisam ga rastavljo, vidim da je blokada sa auspuha skinuta, ono slijepo crijevo, kad dodje do tih 50km/h proizvodi zvuk isto kao i auto kad obrtaje dovedes do blokade, ono tntntntn i povremeno klaple nesto u prenosu , uvjek pomislim ispalo mi nesto, kad polazim nabije dosta velike obrtaje prije polazenja, cesto nesto zastruze dok ga vozim, struze neko vrijeme i prestane, samo kad je hladan dobro potegne a cim se malo ugrije zajebaje, nikako,znate li do cega bi moglo biti
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: speedfight2 PROBLEMIIII
« Odgovori #1 : 06 Srpanj, 2010, 14:38:41 »
evo i slika za 1.


Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama

Offline iPro

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 443
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vž
  • Moj Skuter: SF 2, Husaberg
  • Moja Kaciga: Airoh Stelt
  • MojSetup: TP Trophy
  • MojSpuh: Gianelli sp6, Akrapovic
Odg: speedfight2 PROBLEMIIII
« Odgovori #2 : 06 Srpanj, 2010, 15:41:30 »
Pa jedini logicno rijesenje zasto je otpala plocica je to da ti jedan osigurac fali (ovaj koji se na slici ne vidi). Ulje ti je isteklo ili zato jer čeljust nije zašrafana do kraja ili ti je klip u banani...
Supermoto - druga najbolja stvar koja vam se može naći među nogama

Offline formoz

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1514
  • Spol: Muški
  • TKO DRUGOM JAMU KOPA, TREĆOM GUMU PALI
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Medjugorje
  • Moj Skuter: Aprilia RS125
  • Moja Kaciga: XPEED
  • MojSetup: :)
  • MojSpuh: :P
Odg: speedfight2 PROBLEMIIII
« Odgovori #3 : 06 Srpanj, 2010, 15:51:46 »
Pa jedini logicno rijesenje zasto je otpala plocica je to da ti jedan osigurac fali (ovaj koji se na slici ne vidi). Ulje ti je isteklo ili zato jer čeljust nije zašrafana do kraja ili ti je klip u banani...


svi sarafi su cvrsto pritegnuti, a taj osigurac se bio samo malo izvukao , 3-4 mm kraj osiguraca je bio u ravnini sa kljestima, i vratio sam ga natrag
Prodajem farove i zmigavce od jetforcea i masu dijelova za apriliju rs. Sve po sportskim cijenama