Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pozdrav zanima me mišljenje o novim spuljama leovince ZXR i gianneli Rekord  (Posjeta: 11051 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
pozz ovak ima još 15 dana do plače a ja se nemrem odlučit kaj stavit na svoju sr50r pilu  ??? ;D lol ZXR mi najbolje izgleda i ak pogledate high rez slike od zx ,tt i zxr budete vidli da mu je silencer duplo veči nego ttov i zxov i prejebeno mi izgleda na sr50ru zvao sam auto bil kažu da ih nemaju al da mi budu naručili ,a s druge strane me vuče reverse ili novi rekord od giannelia na site u giannelia kaže da rekord ima istu aplikaciju ko reverse to jest iste ako i ne bolje performanse sad kaj vi mislite hvala :)
« Zadnja izmjena: 08 Srpanj, 2010, 16:51:07 SlowRider »

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
kak izgleda ZXR nemogu ga uguglat  ;D

meni izbaci ninju

daj link ili sliku okaci
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
taj sam

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
http://www.leovince.com/en/catalog-aprilia/hand_made_zx_r_sr_50_r_factory_2004_2007_carburatori/12909

evo pogledaj slike tt,zx i zxra u high rez slici na sr50ru prejebeno izgleda ove sve ostale spulje imaju male silencere meni nešto to jadno izgleda dok mi ovaj zxr sa tim ogromnim silencerom izgleda bolesno na sru

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
guba je...na slikama je stavljen u photoshopu lol

nego jel pise kakve su performanse?
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ima ti power diagram gore u onom odjeljku sad se nemrem odlučit provjeren reverse , ili novi modeli zxr ili rekord  ???

Offline wonderkid

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3756
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moja Kaciga: !
moj izbor bi bio provjerene reverse

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Uzmi neki od novi modeli bit ces edini na forumu koji ima takav spuh  :icon_biggrin:,
i oni su novi modeli mora da imaju poboljsan kvalitet,jace performanse,dobar izgled.
Ja sam da uzmes neki od novi modela  :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
ovaj rekord mi izgledom puca na arrw titanium ako i nisu identicni

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
budem vidio još 15 dana do plače pa kud pukne ZXR mi najbolje izgleda sa tim ogromnim silencerom dok sve ove ostale spulje imaju te male silencere koje mi nekak jadno izgledaju da bar ima neko tog zkra da mu čujem zvuk ili ovog rekorda koje rolice da mu stavim tu svi govore 5.0gr-5.5gr sa žutim malossi oprugicama kvačila uz zkra i recorda se dobiju i rolice i oprugice sad neznam da mu stavim te od kita il po svom to je za početak a sljedeči mjesec ide gore malossi multivar i sad neznam koje kvačilo malossi delta sa wingbelom ili stage6 racing sa pripadajučim mu zvonom ta dva kvačila su mi zapela za oko
« Zadnja izmjena: 28 Lipanj, 2010, 11:28:13 funkyzg26 »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
ako ti se sviđa veliki top, yasuni R bi bio najbolji s najvećim topom a i najljepši od ti base auspuha i za serijale
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
taj zx-r izgleda super na sr50 ali najbolje da razmislis o prijedlogu koji je rekao crazy kuree... :icon_thumright:
yasuni r je dosta jaci a i kvalitetniji...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
evo našo sam jedan jedini video od giannelli recorda ima prejeben zvuk sličan ko i reverse mislim da bum njega upiknul :) i na stranici od giannelia kažu da record ima istu aplikaciju ko i reverse ako ne i bolje performanse tak da sam odlučil kaj upiknut evo video



koje rolice i federe kvačila predlažete da mu stavim na stranici od gianelija kaže da se dobiju i rolice i federi kvačila sad ja bi da ne izgubim previše krajnje a da ima jebeno ubrzanje ,sad da mu stavim ovu kaj dođe uz auspuh ili po svom.

to če bit setup za početak kroz mjesec dva ide gore malossi multivar i delta+wingbell sa kevlarom

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
za pocetak stavi rolice i federe kvacila sta dobijes uz spuh pa probaj vidi kako ce se ponasati

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
nemrem vjerovat našo sam još jedan video al na piagovoj mašini i ima u banani zvuk totalno



na ovoj minareliovoj mašini sa malaguti videa tak jeben zvuk a na runeru sa mojom mašinom u banani zvuk nemreš vjerovat sad  opet neznam kaj uzet ,kak je tak zvuk drukčiji totalno
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2010, 15:07:57 funkyzg26 »

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
i kaj kažete jel mu mogu stavit ovu sviječicu pošto je serijala br9eix iridium na ngk website mi je izlistao normalnu coper plus br9es i iridium br9eix za moj motor u ami tradu kažu kaj če mi ta sviječica za serijalu ja eko pa to mi je izlistalo za serijalu na ngkovoj stanici čitam tu na forumu da su te iridiumke pun k bolje od ovih običnih sviječica sad neznam jel se može kaj sjebat ak ju stavim vi recite znalci tu pls :)

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
moze bit samo bolje, sjeb se nema sta

samo sto te svijecice ne trpe losu smijesu, tj ulje

al zato traju 20tkm si miran
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ok hvala na odgovoru pičim do auto krešo jedino  mislim da ih oni imaju zvao sam tu sve žive niko ih nema i vidim da tu slow naručuje stvari sa sipa trebo bih sljedeči mjesec naručit multivar i deltu+wingbell ili stage 6 torq control sa stage6 racing zvonom i jel ima neko da mi složi to bum platil čevate + neki đeparac nisam nikad prčko po prijenosu skutera trebalo bi mi sam jedamput pokazat kak što i gdje onda budem ja sam štelo imam puk k alata i radionu na raspolaganju jel me sam to ič slagat prvi put  malo strah da ne sjeben neš lol  :toothy10:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
uzmi stage

manja filozofija kod stelanja
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline funkyzg26

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 740
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
koji malossi multivar da uzmem ima 3 verzije obični,mhr ,team mhr i razlika u cijeni je par kuna ,sad sam stavio u košaricu da vidim kolko bi me to došlo od prilike variator mhr malossi piaggio 470kn,Clutch Stage6 Torque Control MKII 453 kn,
Clutch bell Stage6 Racing 241kn,Clutch springs Stage6
3 pieces, red-strong i sve3 verzije oprugica crvene naranđaste i bijele da imam s čim štelat i samo me to sve izašlo 1269 kn + dostava i još bi mu neki kevlar remen stavio mislio sam mu ja odma neki kit stavit gore al mašina ima sam 1600km pa reko budem se još vozio malo na serijali dok ju ne poderem