Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: igre PS2 >>> PC  (Posjeta: 1742 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
igre PS2 >>> PC
« : 19 Lipanj, 2010, 23:51:47 »
ovako, dali se mogu igrice namijenjene za ps2 igrat na kompu?

::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline sule

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • Vedrane, jel se tako nosi kazan ?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Find Sexy Girls in your city for night
  • Mjesto: Zbidelj
  • Moj Skuter: Charlessquax
  • Moja Kaciga: Charlessquax
  • MojSetup: Charlessquax
  • MojSpuh: Charlessquax
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #1 : 19 Lipanj, 2010, 23:54:16 »
mogu , imas ps simulator

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #2 : 20 Lipanj, 2010, 15:51:27 »
mozes... ali ne sve igrice... evo ja haklam npr. final fantasy na 100% dok mi grand turisno 4 radi na svega nekih 70%

inace emulator ti se zove pcsx2, samo to upisi u google.. kad skines emulator skini i sve patcheve i plug-in.ove. Oz sve to trebat ce ti bios a to moras spojit ps2 na komp i povuc bios na komp. Ili trazit po netu ali to je ilegalno.  :icon_biggrin:

kad sve to napravis javi se ako ces imati problema sa ustelavanjem... jer najvjerojatnije hoces..
i BTW. moras imat jak komp da bi igrao shity slabe igre.. GT4 i TT zaboravi ako imas AMD-ov processor
taj sam

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #3 : 20 Lipanj, 2010, 15:55:58 »
mozes... ali ne sve igrice... evo ja haklam npr. final fantasy x na 100% dok mi grand turisno 4 radi na svega nekih 70%

inace emulator ti se zove pcsx2, samo to upisi u google.. kad skines emulator skini i sve patcheve i plug-in.ove. Oz sve to trebat ce ti bios a to moras spojit ps2 na komp i povuc bios na komp. Ili trazit po netu ali to je ilegalno.  :icon_biggrin:

kad sve to napravis javi se ako ces imati problema sa ustelavanjem... jer najvjerojatnije hoces..
i BTW. moras imat jak komp da bi igrao shity slabe igre.. GT4 i TT zaboravi ako imas AMD-ov processor
taj sam

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #4 : 20 Lipanj, 2010, 17:34:59 »
igra je tekken 5..

znači, skinuo sam igricu, znači treba mi taj emulator, to ću skinut... ali šta s tim biosom, nemam ps2.. gdje to ima za skinut? al kad je ilegalno, može neki link na pm  :icon_biggrin:

::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline enel

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 493
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Hybrid
  • Moja Kaciga: Shark s500 samurai black
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #5 : 20 Lipanj, 2010, 20:14:29 »
I ja bi volio na pm ako moze taj ilegalni bios jer vec drugo vremena ganjam emulator za ps2, a izgleda da bi ovo mogao biti moj spas  :notworthy:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #6 : 21 Lipanj, 2010, 09:58:59 »
ja mislim da nije problem upisati u google bios for pcsx2 ili bios for ps2 emulator i tak te srodne tagove... malo prozujite4 po forumuma koje vam izbaci, najvjerojatnije cete se trebat r4gistrirat da skinete isti i tak... 20 min posla.
taj sam

Offline Lazo

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 861
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bošnjaci
  • Moj Skuter: Yamaha X-Max 250
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #7 : 26 Lipanj, 2010, 00:40:28 »
mozes... ali ne sve igrice... evo ja haklam npr. final fantasy na 100% dok mi grand turisno 4 radi na svega nekih 70%

inace emulator ti se zove pcsx2, samo to upisi u google.. kad skines emulator skini i sve patcheve i plug-in.ove. Oz sve to trebat ce ti bios a to moras spojit ps2 na komp i povuc bios na komp. Ili trazit po netu ali to je ilegalno.  :icon_biggrin:

kad sve to napravis javi se ako ces imati problema sa ustelavanjem... jer najvjerojatnije hoces..
i BTW. moras imat jak komp da bi igrao shity slabe igre.. GT4 i TT zaboravi ako imas AMD-ov processor

jel može amd phenom II x4 965 black edition  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2010, 00:42:01 Lazo »

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: igre PS2 >>> PC
« Odgovori #8 : 26 Lipanj, 2010, 09:14:52 »
jel može amd phenom II x4 965 black edition  :dontknow:
ja imam amd-ov procesori radi mi ali plug in koji moras skinut za amd-ov procesor su slabi... zato su bolje intelovi za ps2 emulator
taj sam