Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prijenos vx na sp-a  (Posjeta: 2347 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
prijenos vx na sp-a
« : 19 Svibanj, 2010, 16:47:26 »
ej bok ljudi zanima me dali je moguce sekundar prijenos stavit sa vx-a na sp-a 125 jer bi htio stavit onu drugu ruku na njega i dva amortizera a auspuh bi vec nekako pripasao hvala:)
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #1 : 19 Svibanj, 2010, 17:08:55 »
nemoguca misija  :)

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #2 : 19 Svibanj, 2010, 18:02:09 »
ej bok ljudi zanima me dali je moguce sekundar prijenos stavit sa vx-a na sp-a 125 jer bi htio stavit onu drugu ruku na njega i dva amortizera a auspuh bi vec nekako pripasao hvala:)

i da mozes stavit,getriba je spu s live strane,a vxru s desne strane bloka :icon_biggrin:

al i da sve to iskemijas kako ces support arm zavidat na blok i pripasat auspuh,milijun pi*darija..jedino sta se mozda moze je nekako iskombinirat i napravit kucni support arm ,al opet sve ovisi koliko imas volje znanja ili neznan..novi je cini mise 1500kuna do 2000 zavidas i vozis..mozda zvuci puno,al jedno pucanje blokova i isplatia si ga,a estetski je sredjen i nemoras se mucit drkat i pripasavat :icon_thumright:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #3 : 20 Svibanj, 2010, 01:48:33 »
al opet ak ide stavljat pm-ov ili bgm-ov support mora i neki auspuh staviti, ili žešće iskemijat ovaj serijski koji će onda bit teška nakarada
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #4 : 20 Svibanj, 2010, 02:11:05 »
al opet ak ide stavljat pm-ov ili bgm-ov support mora i neki auspuh staviti, ili žešće iskemijat ovaj serijski koji će onda bit teška nakarada

vidis ,nisan o tome ni razmislja..a valjda se moze skemijat serijski da lici na nesto :)

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #5 : 20 Svibanj, 2010, 02:24:52 »
pa treba ga izbacit bar 10ak mm, nosač preradit dosta, al mora se i grana produžit tak da gubi na visini rezonancije, po meni totalno neisplativo tolko kemijanje, i opet mi se čini da neće na ništa izgledati
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 563
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrava city
  • Moj Skuter: Runner vxr200
  • Moja Kaciga: KBC VR2
  • MojSpuh: OEM
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #6 : 21 Svibanj, 2010, 12:09:52 »
član jurča ti radi na svom zipu suportarm homemade od vxr.al nebu serijski spuh.

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #7 : 25 Svibanj, 2010, 10:15:15 »
ma auspuh mi je najmanji problem njega se lako prevari zavari i pobrusi ali me zanima dali oni zupcanici od vx-a pasu u blok od sp-a?
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #8 : 25 Svibanj, 2010, 14:52:23 »
ma auspuh mi je najmanji problem njega se lako prevari zavari i pobrusi ali me zanima dali oni zupcanici od vx-a pasu u blok od sp-a?

i dalje mi nisi jasan?!?

lipo san ti gori napisan da je spu getriba s live strane,a vxru s desne,dakle neznan sta pokusavas..al i dalje su po meni zupcancici najmanji problem,to se sve rijesi..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #9 : 25 Svibanj, 2010, 15:03:20 »
I di je tu isplativost? Getriba i sup od vxr-a te košta ko pol pm-ovog sup-a  ::)

Offline sole

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 195
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: runner vx/vxr
  • Moja Kaciga: koju uzmem
Odg: prijenos vx na sp-a
« Odgovori #10 : 26 Svibanj, 2010, 10:20:45 »
i dalje mi nisi jasan?!?

lipo san ti gori napisan da je spu getriba s live strane,a vxru s desne,dakle neznan sta pokusavas..al i dalje su po meni zupcancici najmanji problem,to se sve rijesi..
sry  sada shvacam nez rastavit cu oboje pa cu pokusat nes iskemijat ako uspijem ok a ako ne jbg a suport arm i prijenos od vx-a sam nabavio besplatno tako da me boli k...ako mi to ne uspije :)) tnx
ispod 200 kn ne saljem pouzecem....