Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50  (Posjeta: 1896 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline osvetnik88

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 197
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivanic-Grad
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • MojSetup: Malossi
  • MojSpuh: Zx-black
Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« : 05 Srpanj, 2007, 13:38:06 »
-Ovako skuter mi sa tvornickim postavama ide 80-85(od neserijske opreme ima malossi remen i malossi Red Sponge) i sad bi kupio od kolege tu sa foruma LV Zx,malossi multivar i malossi fly kvacilo!
-e sad je moje pitanje jer bi mi isao skuter barem 90 i imao bolji sus nego dosad....???
Malossi Red Sponge
Leo Vinci Zx-black

Prodajem suplemente za teretanu i sport ako ste zainteresirani javite mi se na PM ili na https://www.facebook.com/olimp.suplementi

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #1 : 05 Srpanj, 2007, 13:52:08 »
ne, pusti serijski jer ces sj****.  nema serijskog skutera koji je tako dobro ustelan ko di-tech i kopanjem mozes samo pokvarit.

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #2 : 05 Srpanj, 2007, 14:04:25 »
nemoj u to ulagati jer ti nece ici nist vise jer ga mos samo sijebati to je anspric i nije to za nabrijavanje i previse dodu dijelovi za to
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #3 : 05 Srpanj, 2007, 17:01:59 »
ja bi da sam na tvom mjestu stavio samo multivar, da popravio i onako solidno ubrzanje
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #4 : 05 Srpanj, 2007, 17:25:02 »
Kad smo već kod stavljanja spuhova na mašine sa injektorom, dali bi se moglo staviti Leovince 4 road na novog Derbia 250 koji je također na injektor ??
Who's looking for punishment ??

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #5 : 05 Srpanj, 2007, 23:46:15 »
Kad smo već kod stavljanja spuhova na mašine sa injektorom, dali bi se moglo staviti Leovince 4 road na novog Derbia 250 koji je također na injektor ??

svakako...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #6 : 06 Srpanj, 2007, 01:14:28 »
Kad smo već kod stavljanja spuhova na mašine sa injektorom, dali bi se moglo staviti Leovince 4 road na novog Derbia 250 koji je također na injektor ??

svakako...  :icon_thumright:

potpis

ipak je to 4t, nije 2t da moras stelat prijenos kako bi dobio rezonanciju na kojoj spuh daje max (jesam dobro rekao)

al sto ne znaci da mu ne trebaju mozda lakse role i tvrđi federi, ako bi skut losije isao nego sa seriskim spuh

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #7 : 06 Srpanj, 2007, 09:07:44 »
Što onda koliko sam skužio spuh na 4T skuterima baš i ne daje na performansama - samo na zvuku  :icon_scratch:
Who's looking for punishment ??

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #8 : 06 Srpanj, 2007, 09:37:20 »
dobivas na 500cc+ , sve ispod toga, zanemarivo....  osim zvuka....

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #9 : 06 Srpanj, 2007, 11:22:05 »
ma odakle ti to....

po kojoj logici zagusen skuter sa katalizatoron kad stavis otvoren auspuh neide bolje??' jer ima ispod 500 ccm ???

na zvuku dobijes manje na manjim kubikazama jer je slabija masina...


moras stavit lakse role jel je skuter mrtav ako stavis otvoren auspuh i ostavis iste role.. jednostavno se nemoze razvrtit

sa otvorenim auspuhom dobijas na snazi motora, zivahniji je, da bi to skroz doslo do izrazaja stavljaju se najtvrdji malossi federi da dobije start i kako krece na vecim djirima bolje cupa iza starta... i laksim kuglama ( u mom slucaju 2 grama) da se skuter moze razvrtit

odkad san stavia otvoren auspuh iman novi skuter... neprepoznatljiv.. .zivahniji, brzi neusporedivo..

jesi kad vozia vxr-a s otvorenin auspuhon.. sine pa to baca bokon kad ga zaverglas full ako je iti z skliska podloga da nije nov asfalt...

otvoren auspuh, malossi felderi, multivar i imas  novi skuter po preformansama...

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #10 : 06 Srpanj, 2007, 11:28:30 »
a jesi ti vidio VXRa sa otvorenijim auspuhom koji ide slabije?? a cujes ga na drugi kraj grada...
ne kazem da ne dobijes na manjim kubikazama, nego je dobitak zanemariv,ne isplati se.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nabrijavanje Aprilie Di-tech 50
« Odgovori #11 : 06 Srpanj, 2007, 11:36:51 »
dobije se 10 do 15 km/h u krajnjoj

obavezno trebas stavit federe tvrdje za start i lakse kugle... ide losije jer je taj ocito debil da nezna pogodit kugle... bice ostavia serijske


jedno je kad ti nekog vidis van, trebas sist pa probat... prije i posli..

ima ode gasera po gradu sta imaju alu kitove pa ih ja operen jel neznaju ustelovat skuter... ja neznan pa bar dan nekom ko zna da mi sredi da bude pic pic..

od krajnje 110 (nikad nije presa priko na celeru svom... sad napuni 130 ako je dobra nizbrdica.. a ide 120 pravac.. )

po meni se daleko isplati uzet auspuh koji je serijski radjen za tvoj skuter otvoren,, kucelj, deak i to.. jebat ga... to je vec rizik.. ko voli nek izvoli...

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com