Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: delorto phbg problem nastelat?  (Posjeta: 3570 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #20 : 15 Prosinac, 2009, 17:31:26 »
daj stavi gram lakse rolice i tvrđi centralni pa da vidis veselja  :toothy10:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #21 : 15 Prosinac, 2009, 17:31:44 »
Jedino ako je cilindar toliko obradjen da je krivulja snage i momenta bitno pomaknuta prema gore sto je moguce u ovom slucaju
vrlo vjerojatno jer tako je i meni bilo na preradjenom cilindru

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #22 : 15 Prosinac, 2009, 17:32:53 »
prerađeni cilindar je teže naštelat..
obično ak se dižu timinzi treba i otvoreniji spuh...
vjerojatno trebaš nešto lakše rolice jer ti upada u rupu..

Offline fac-t50

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: neum
  • Moj Skuter: keeway fac-t 50
  • Moja Kaciga: zesce crna
  • MojSetup: polini sport
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #23 : 15 Prosinac, 2009, 17:36:58 »
bio sam ja tu kad je vozio vjerovatno nije problem do prijenosa jer kad upali motor i doda pun gas motor poleti i extra ubrzava ali kad ga pusti radi krivine ili auta( 2-3 sek) i ponovo doda full gas motor nece da ide u okretaje i teli se dok ne dodje do neke nizbrdice i onda tek ide kako treba

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #24 : 15 Prosinac, 2009, 17:39:48 »
bio sam ja tu kad je vozio vjerovatno nije problem do prijenosa jer kad upali motor i doda pun gas motor poleti i extra ubrzava ali kad ga pusti radi krivine ili auta( 2-3 sek) i ponovo doda full gas motor nece da ide u okretaje i teli se dok ne dodje do neke nizbrdice i onda tek ide kako treba
ja sam 99% siguran da je do prijenosa :toothy9:

Offline fac-t50

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: neum
  • Moj Skuter: keeway fac-t 50
  • Moja Kaciga: zesce crna
  • MojSetup: polini sport
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #25 : 15 Prosinac, 2009, 17:44:42 »
a zar se nebi onda telio cim prvi puta gas doda zato mi i jest cudno da je u prijenosu problem... al ja ionako veze neam o motorima pa ko zna  :icon_biggrin:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #26 : 15 Prosinac, 2009, 17:56:55 »
ja sam 99% siguran da je do prijenosa :toothy9:

Nakon sto je fac-t50 opisao ponasanje - i ja isto  ;D


Radi se o tome da na startu skut ima dosta snage jer se ona u tom trenu ne trosi na nista (iako bi sa idealno postelanim prijenosom start bio bolji), ali kad je dio te snage vec u pogonu, osjeti se manjak jer su okretaji ispod otpimalnih.
« Zadnja izmjena: 15 Prosinac, 2009, 17:58:49 3alfa3 »

Offline fac-t50

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: neum
  • Moj Skuter: keeway fac-t 50
  • Moja Kaciga: zesce crna
  • MojSetup: polini sport
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #27 : 15 Prosinac, 2009, 18:05:11 »
znaci da mu je preradjivanje cilindra poremetilo powerband i sad mora ponovo stelat prijenos prema njemu...  jesam sad pogodio?  :toothy3:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #28 : 15 Prosinac, 2009, 19:00:07 »
točno tako.

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #29 : 15 Prosinac, 2009, 20:38:49 »
evo video al nisam ga smio stisnut prvi put na gas jer stvarno ide zato sto pada kisa i put je mokar a ja i snimam samo sam vam htio dokazat kako ide kad se drugi put da gas i tamo dje se okrenem dam naglo full i primi extra zatim mu pustim i dam i ima se sta vidit al ja mislim da nije to prijenosta stavit cu lakse kuglice sad su 5,0 (mislim da nisu teske)  i probat neznam treba li centralni mijenjat sad mi je bijeli i sto se tice prerade timinzi su dignuti za s6 pro spuh i reko mi je da mu je power band 10500?govori li to ista
@sr-dream_vk -nepotreban komentar
http://www.mojnet.com/video-bezzz/eec2a53ee7e4d8eeab45
« Zadnja izmjena: 15 Prosinac, 2009, 20:41:21 tomof10 »

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #30 : 15 Prosinac, 2009, 20:43:25 »
i moram nadodat kad prode to takozvano dusenje ili sta vec ili kad prode uzbrdnica ocepi ide nenormalno dobro

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #31 : 15 Prosinac, 2009, 21:57:05 »



Pripazi malo na sadržaj posta, sa ovakvim postom nećeš sigurno pomoći u riješavanju problema!
mod





ako ti mislis da je to neki problem...upucaj se...i usput malo je kukavički da se samo potpises pod mod..napises lijepo svoje ime i ja te stavim kod sebe u crnu listu(a to znaci nezna se salit..glumi nekog frajera..samo mu je bitan glupi forum..a ne ekipa i sprdanje..samo se predstavi tko si da te zanemarim i stavim pod nepozeljni u kvartu)..hvala unaprijed

decko iz kvarta


Ja ti to nisam napisao, ali u potpunosti podrzavam onog ko je jer post u kojem si dobio taj komentar to i zasluzuje.
Ovo za stavljanje u filter nebi komentirao (sad bi trebo neki smjalic stavit, al iskreno, ne znam koji)

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #32 : 15 Prosinac, 2009, 22:41:04 »



Pripazi malo na sadržaj posta, sa ovakvim postom nećeš sigurno pomoći u riješavanju problema!
mod


ako ti mislis da je to neki problem...upucaj se...i usput malo je kukavički da se samo potpises pod mod..napises lijepo svoje ime i ja te stavim kod sebe u crnu listu(a to znaci nezna se salit..glumi nekog frajera..samo mu je bitan glupi forum..a ne ekipa i sprdanje..samo se predstavi tko si da te zanemarim i stavim pod nepozeljni u kvartu)..hvala unaprijed

decko iz kvarta

1. Jesi pismen? Znaš čitati? Ispod teksta ti lijepo piše « Zadnja izmjena: Danas u 20:01:29 dino gp1 »
2. Ne glumim nikakvog frajera nego radim svoj posao a sve mi se čini da ti glumiš frajera spammajući u tuning podforumu dobro znajući da je to strogo zabranjeno!
3. Ovo ti je prva opomena, drugi puta slijedi hlađenje!

Pozdrav i uživaj :hello:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #33 : 15 Prosinac, 2009, 22:42:09 »
1. Jesi pismen? Znaš čitati? Ispod teksta ti lijepo piše « Zadnja izmjena: Danas u 20:01:29 dino gp1 »

Moram priznat da si i mene zajebunio jer mi nije palo na pamet to gledat, a bas me zanimalo ko je reagirao ;D

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #34 : 15 Prosinac, 2009, 22:44:56 »
Moram priznat da si i mene zajebunio  ;D

:laughing11:

I najboljima se desi :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #35 : 15 Prosinac, 2009, 23:00:28 »
Moze li mi ko pomoc :'(

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #36 : 15 Prosinac, 2009, 23:03:20 »
Moze li mi ko pomoc :'(

Sa karbom si dosta toga probao. I to radikalno u oba smjera - i "bogato," i "siromasno".
Probaj stvarno "olaksati" prijenos

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #37 : 15 Prosinac, 2009, 23:17:21 »
ovako sve do prije 5 minuta sam bio kod njega i gledam aprijenos do vrha varia fali 2,5mm i sad sam stavio rolice 3,8 ostavio sam bijeli centralni al imam i doma zuti i crveni remen izlazi 4mm iz polutki torq je uredu sve pregledo stavio sam 21 karb i w16 u njega probusio 4 rupe od 5mm sutra test drive jer je kisa sad nadam se da ce uspijet

@alfa kad izvadim lulicu sad opcenito sa diznom 80 dam full gas i zadusi se i krene da se gasi jel treba veca ili manja dizna 21 je u pitanju 19 sam skino

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #38 : 16 Prosinac, 2009, 00:39:27 »
ovako sve do prije 5 minuta sam bio kod njega i gledam aprijenos do vrha varia fali 2,5mm i sad sam stavio rolice 3,8 ostavio sam bijeli centralni al imam i doma zuti i crveni remen izlazi 4mm iz polutki torq je uredu sve pregledo stavio sam 21 karb i w16 u njega probusio 4 rupe od 5mm sutra test drive jer je kisa sad nadam se da ce uspijet

@alfa kad izvadim lulicu sad opcenito sa diznom 80 dam full gas i zadusi se i krene da se gasi jel treba veca ili manja dizna 21 je u pitanju 19 sam skino

Ako si omogucio vise zraka i stvar je gora (gusi se), onda ili smanjit kolicinu zraka (zatvorit rupe) ili povecat kolicinu goriva (veca dizna)

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: delorto phbg problem nastelat?
« Odgovori #39 : 16 Prosinac, 2009, 21:05:05 »
Rijesen problem sretan ko prasac
-kuglice 3,5 mozda bi 4,0 bile idealne al to probam za vikend
-21 karb  4 dodatne rupe po 5mm,gl.dizna 85 igla w7 klipic 40

jos jedino mozda zuti centralni al sad na gas dize na zadnji evo video los je al snimim bolji
http://www.mojnet.com/video-konacno/519bce51371aae5cac8f