Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rms racing radilica  (Posjeta: 1383 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
rms racing radilica
« : 01 Listopad, 2009, 16:57:27 »
ovako zanima me jel valja sta rms racing radilica i jel ju ko ima na nekom jacem set up?? na minarelli makini?? jel bi izdrzala na base set up?? a tpr i dprc21?? znam da ju ima neko s foruma....

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: rms racing radilica
« Odgovori #1 : 01 Listopad, 2009, 17:04:18 »
isto ko i tp sa plavim polutkama..base bi drzala bez beda i slabiji mid-race..ali tpr neznam bas

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: rms racing radilica
« Odgovori #3 : 01 Listopad, 2009, 17:19:13 »
ja bih razmislio o ovoj radilici kada je rijec o tom cijenovnom rangu:
http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639050272&target=productdetail&category1=A%3AA_YAMAHA%3AA_YAMAHA_AEROX5004&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE
o toj radilici sam isto razmisljao al mislim uzimati radilicu s 12bolcnom da se ne razleti ko apriliji topu na jjacem kitu...e sad kolko ce to izdrzati tpr ili airsal t6 pitaj boga..

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: rms racing radilica
« Odgovori #4 : 02 Listopad, 2009, 16:12:45 »
rms-je smece na mina masini raspadne se iglicasti donji na klipnjaci na 7-8tisuca imo ssam ih dve isti bog na trofiju.
0981674245

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: rms racing radilica
« Odgovori #5 : 02 Listopad, 2009, 16:27:57 »
rms je dobra radilica ja sam je na due+ vozio 10000km i nikakvih problema a sad na tpe-u vozila bi samo pitanje dokle

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: rms racing radilica
« Odgovori #6 : 02 Listopad, 2009, 16:51:27 »
o toj radilici sam isto razmisljao al mislim uzimati radilicu s 12bolcnom da se ne razleti ko apriliji topu na jjacem kitu...e sad kolko ce to izdrzati tpr ili airsal t6 pitaj boga..

imas i za 12mm bolcnu:
http://scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621639043504&target=productdetail&category1=A%3AA_APRILIA%3AA_APRILIA_AREA51&category2=CAT%3ACAT_KURBELWELLE