Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kocnice Runner ?!  (Posjeta: 876 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Kocnice Runner ?!
« : 19 Rujan, 2009, 16:37:34 »
Ovako imam pitanje...mjenjo sam prije mozda mjesec i vise ulje u kocnicama uzeo castrol dot 4 nekih 8 eura litar  tako nesto....mjenjo sam po principu odvrnem odusak i cekam da staro pocne da curi dole kad se casica isprazni do pola dosipam ovo novo i cekam sve dok ono ne pocne curit nazad na odusak a pri tome dolijevam u casicu i pazim da ne ostane bez ulja ....kad je pocelo novo da tece saceko jos 2-3 sek i zavrnem odustak ...dolijem ulja ..napumpam kocnciu i odvrnem opet odusak malo reko ako je ostalo zraka da izadje i zavrnem dolijem jos malo i zatvorim normalno posudice tako isto i prednju sam radio..znaci sto se tice sistema mjenjanja ja mislim daj e ok ....nego mene muci to...nije da ne koce ..koce one super...ali nisu kao prije da su tvrde...znaci da treba lao da pritisnes da zablokira tocak ili slicno...ja ako hocu da zablokira sad moram pritisnut divljacki bas ...znaci skroz su mekane kocnice ....do cega moze to bit :S sa starim uljem su bile tvrde jbg...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #1 : 19 Rujan, 2009, 16:41:57 »
a plocice da promjenis  :icon_biggrin:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #2 : 19 Rujan, 2009, 20:05:32 »
a plocice da promjenis  :icon_biggrin:
a gokac :D ti mene zafrkajes ? :D pa naravno da sam plocice promjenio ...stavio stage 6 nazad neke naradnzaste uzeo sa SA i prednje su MHR i opet isto sranje ..znaci ono koci extra nista slabije nego prije...samo sto sam prije moro pritisnut kocnicu sa malo snage i koci ko ludo...a sad moram stisnut ko sivonja da bi postigo isti efekat :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline kristijanSR70

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1558
  • Spol: Muški
  • I ti možeš pisati na MojSkuter.com portalu !!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: NG
  • Moj Skuter: RUNNER VXR 200
  • Moja Kaciga: N61
  • MojSetup: je jedini sisavac prilađođen životu u prirodi, imaju pluća i mogu disati zrak,množe se aktivnošću testisa.
  • MojSpuh: + cijev + 2 šarafa
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #3 : 19 Rujan, 2009, 21:34:33 »
kakva je gustoca ulja..... mozda nisi dobro ozračio

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #4 : 20 Rujan, 2009, 21:46:23 »
Nije dobro odzraceno,dot 4 dot 5 ulje je za skutere sasvim uredno,ja od ine koristim dot4+ odzraceno super i ne da koci nego ukopava (=
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline jopa

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 662
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: višnjevac
  • Moj Skuter: tajfun 172
  • Moja Kaciga: 0 bodova
  • MojSetup: malo soli
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #5 : 21 Rujan, 2009, 12:13:14 »
i ja imam isti problem 

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #6 : 21 Rujan, 2009, 12:31:06 »
ja koristin silkolene ulje za kocnice i kvacila..oko 50kn 0.5l kad se fino odzraci fino i koci  :icon_biggrin:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Kocnice Runner ?!
« Odgovori #7 : 21 Rujan, 2009, 12:59:15 »
j#bo ga pita jel vi ne citate nikako ....procitajte kako sam mjenjo ulje i sve ce vam bit jasno sto se tice ozracivanja...znaci kocnice su bile tvrde jbg ...pustio sam da curi staro ulje kroz odusak i kad je casica ostala na pola prazna poceo sam da sipam novo ulje i tako non stop dosipo sve dok nije dole pocelo da curi ovo novo ulje ...jos sam saceko jedno da istece dec ovog ulja novog i zavrno...znaci zraka nemoze nikako unutra da bude..poslije toga zavrno odusak ..napumpo kocnicu ,,drzim rucicu kocnice i odvrnem odusak i ono prsne ulje...zavrnem ...napumpam i opet jos tako ponovim jednom,dva puta....i dosuo ulja onda sto je falilo ....znaci sto se tice toga nije u tome problem ....
Valentino Rossi 46!!!!!