Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi  (Posjeta: 1465 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« : 10 Rujan, 2009, 11:32:03 »
Poz svima,prvi put sam na forumu,čitao sam teme al ništa slično da nađem. Inače kupio novi skuter,imao ponuda i za polovno,al ajd novo je novo. Mogu reć da i nisam baš sretan zbog te odluke,budući da eto napravljen 1. servis jučer,košta 408 kn,malo puno al ajd. Inače imao sam reklamaciju na kilometar sat i na obrtaljku nekoliko dana prije i oni su je naručili i prominili,i em što sam naravio 7 km nakon servisa,opet kilometar sat crknuo,obrtaljka radi.To možda i je glupost al pomisao da opet sad moram ić u servis da to prominu i da moram 3 ure bit bez skutera a žiivm 45 km od servisa,pa ajte sad svaki dan kad se to dogodi vozite i zafrkavajte se. Zanima me šta mogu napravit u tom slučaju,imam li pravo reklamacije na servis il sl. jer ako oni ne mogu obavit posao da valja,di da ja to vozim?  ??? hvala vam unaprid,oprostite ako ispadam frustriran i ljut,nisam :)

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #1 : 10 Rujan, 2009, 11:40:24 »
Poz svima,prvi put sam na forumu,čitao sam teme al ništa slično da nađem. Inače kupio novi skuter,imao ponuda i za polovno,al ajd novo je novo. Mogu reć da i nisam baš sretan zbog te odluke,budući da eto napravljen 1. servis jučer,košta 408 kn,malo puno al ajd. Inače imao sam reklamaciju na kilometar sat i na obrtaljku nekoliko dana prije i oni su je naručili i prominili,i em što sam naravio 7 km nakon servisa,opet kilometar sat crknuo,obrtaljka radi.To možda i je glupost al pomisao da opet sad moram ić u servis da to prominu i da moram 3 ure bit bez skutera a žiivm 45 km od servisa,pa ajte sad svaki dan kad se to dogodi vozite i zafrkavajte se. Zanima me šta mogu napravit u tom slučaju,imam li pravo reklamacije na servis il sl. jer ako oni ne mogu obavit posao da valja,di da ja to vozim?  ??? hvala vam unaprid,oprostite ako ispadam frustriran i ljut,nisam :)


di ides u servis..tj. koji??

pa odi tamo i reklamiraj..nek ti daju opet drugi i tocka..nemojs am to sarafat jer ak skuze ode garancija a odnda ak ti opet krepa mos se plakat..jer ko zna kolko dode novi sat

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #2 : 10 Rujan, 2009, 11:41:08 »
Kilometar sat je bas crko? Ugasen je ili se blesira?

Offline remus0

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 300
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #3 : 10 Rujan, 2009, 13:11:38 »
di ides u servis..tj. koji??

pa odi tamo i reklamiraj..nek ti daju opet drugi i tocka..nemojs am to sarafat jer ak skuze ode garancija a odnda ak ti opet krepa mos se plakat..jer ko zna kolko dode novi sat
ž

nisam rekao iz zadra sam,servis je ovlašten znači piaggio,gilera...
evo išao sam reklamirat i zaminili su mi onu sajlu i ono što ide oko prednjeg kola (onaj krug di je sajla spojena),ne znam kako se to zove,sad radi,al jučer su mi stavili novi sat baš i obrtaljku...
dečki su korektni i sve,al nadam se da će radit jer ne da mi se svaki dan po ure bit u servisu s novim vozilom :toothy10:

@3alfa3
sta se tice obrtaljke znala je dignit se na 7000 rpm i stoji tako davo gas ili ne,ili je znalo bit ugasim skuter a obrtaljka ostane na 5000 rpm...a šta se tiče kilometara,stalno su stajali na NULI i nije vrtilo ni broj prijeđenih kilometara (dobra fora da se ušpara koji kikometar)   ;D al sve u svemu tlaka  :)

Offline Luka_B

  • Tržnica : (+10)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 335
  • Spol: Muški
  • Ispostava Istok
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia SR150
  • Moja Kaciga: Schuberth S1
  • MojSpuh: serijalovic
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #4 : 10 Rujan, 2009, 15:51:37 »
to se meni znalo desavat, recimo blimkalo mi je da nemam senzor temp na masini, tj da ne radi, ili ne pokazuje kilometre, svaki puta mi se džek istekao iz cukica, pogledaj dal se drzi kak spada imao onu plasticnu kopcu i onu gumu koja ide preko, a kopca se zna popustit sama od sebe.

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #5 : 10 Rujan, 2009, 19:16:32 »
savinula se jedna nožica na đeku od čukice pa gubi kontak, stalno se to dešava...
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Runner sp 50 (08/2009)-kilometar sat ne radi
« Odgovori #6 : 10 Rujan, 2009, 19:50:58 »
Zmigavci u voznji rade normalno, a ne nepravilno? Ne na leru nego pod gasom....