Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kineski skuteri razna iskustva s njima  (Posjeta: 8128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kineski skuteri razna iskustva s njima
« : 08 Rujan, 2009, 00:09:33 »
Naime imam KINESKI motor hm....kad malo bolje razmislim to je jedino sta znam o svom motoru....tragicno ali istinito...pazi sad ovo....u papirima baotia,u servisu licencirana yamha,a masina minareli,s hondinim djelovima...eeeeeeeeeeeeeee....i sad ti meni kaze koje tu lud....ima ja nesto novaca i treba mi hitno motor nadjem ovo g#vn% na oglasu platim ga 6000 kn...sve pet prvih misec dana...cujem ja u ausphu nesto klapa koda vide padaju po njemu...aj dobro racunam ja proce valjda...kad ono ne prodje dugo krepa mi kazaljka od goriva...ja kontam aj resit cu to nekako...onda me slupa neki momak na parkingu stuce mi cili desni kraj potrga mi sve plastike nebi da sam se sa 100 kmh zalipo u zid...aj dobro odvedem ja mestru motor inace  tu moj susid...zove on mene popodne gotove su ti plastike ja cili sritan iden stsavit plastike kad hebote ja vozim i na nizbrdici mi pukne kocnica odletim podput nizazid 7 metara i s...ebem se citavi ukljucujuci i motor....ljudi biz te dalje od kineskih motora...jer sam veceras jedva izvuka zivu glavu...da nije bilo kacige ko zna di bi bio...e OVO MI JE SKOLA....



j#boTE X-PLORER I KOGA JE NAPRAVIO

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #1 : 08 Rujan, 2009, 00:19:54 »
to su sve price u vezi motora, samo da zagrizes... kakvi hondini dijelovi.. to je kopija minarellija starog 15 godina, plastike su tanke, neke sitnice se razlikuju od marke do marke, al ja recimo nemam problema sa lunom, to sto ne ubrzava kao mina, sredit ce se
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #2 : 08 Rujan, 2009, 00:30:56 »
a bkt, skoro izginio, sta bi bilo da si isa malo brze.. Bože sacuvaj!

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #3 : 08 Rujan, 2009, 00:52:40 »
možeš li malo pojasnit, puklo crijevo ili ručica kočnice?

šteta što si na ovaj način saznao što je kinez  :'(
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #4 : 08 Rujan, 2009, 01:03:16 »
zada su mi pakne a sprida diskovi...nizbrdica mozda jedno 9 posto velika okuka ja da cu zakocit pukne sajela prednjom nesto malo pokusa vidim napustila me i ona jer slabo koci ispod mene zalo ispravit se nisam moge i pajdo sletim....bacim se sa skuta i ostanem visit u nekoj draci cili s...eban....gledam sebe jesam li sta slomio srica nisam samo ogrebotine...motor ajme majko i tako ....j**** li vam kineze..... :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7: :angry7:

Offline VoRdA_NRG_MC3

  • Tržnica : (+16)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: NRG mc3
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #5 : 08 Rujan, 2009, 01:24:32 »
ma jebes skuter bitno da tebi nije nista, a steta zaj#bo si se i to dobro.. ti si za 6 000 kn mogao kupit skut boli glava, al polovni naravno, s kojim nebi imao nikakvih problema pali i vozi.. jbg  :sad1:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #6 : 08 Rujan, 2009, 01:37:10 »
a nista ovog cu pokusat nesto sredit barem da bude za prodaju za neke sitne novce neznam vidicu al dogodine na lito siguro se kupuje derbi gp1 50 open hebem li ti kinu i kineske pakne....nadam se da cu uspit ustedit toliko al koga sisa nece vise kinez u moje ruka.............

SVI KOJI SE MISLE KUPIT KINEZA NEK PROCITAJU OVU TEMU

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #7 : 08 Rujan, 2009, 12:53:44 »
stvarno, dobro si ti zadrzao zivu glavu. i ja kazem, za nekoga tko ne zeli sarafati po skuteru, nek uzme talijana i nek se vozi kao covjek...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #8 : 08 Rujan, 2009, 15:39:43 »
Moj preko 3 god nema kvara, dan danas plastike ko iz fabrike, brenza zadnja slaba, al i kad se jace stisne blokira kolo, prednja mi je dosta jaka, mada cu ubrzo puknit brembo kljesta, bolji disk i ABS...
Jedina mana na mojoj luni su gume, kao od najilona, koda vozim frezu, a ne motor, o balansu tockova da ne govorim :hmh:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #9 : 08 Rujan, 2009, 16:09:42 »
evo dosa sad malo do motora isa vidit stetu....aj opet se to da napravit srica pa u drace pa se nije cili slomio...al sejele su im katastrofa...e sad ovako da vas pitam vidim ode ovaj projekt totalna prerada lune i kako je stavio felge od aeroxa i zadnja felga da mu bude na disk.j#bote boim se prodat motor da se nebi opet nekome sranje dogodilo ka i meni pa da me poslje trazi...nezelin nikoga nosit  na dusi zbog jebenog kineza....MOLIM VAS SKACITE UPOMOC KAKO CU STAVIT ZADA DISK...PLIZ ONI KOJI ZNAJU NEK SE JAVE stvaio bi ga radi sebe zbog sigurnosti i zbog onoga kome ga budem prodavat....PLIZ POMOC

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #10 : 08 Rujan, 2009, 16:12:07 »
evo dosa sad malo do motora isa vidit stetu....aj opet se to da napravit srica pa u drace pa se nije cili slomio...al sejele su im katastrofa...e sad ovako da vas pitam vidim ode ovaj projekt totalna prerada lune i kako je stavio felge od aeroxa i zadnja felga da mu bude na disk.j#bote boim se prodat motor da se nebi opet nekome sranje dogodilo ka i meni pa da me poslje trazi...nezelin nikoga nosit  na dusi zbog jebenog kineza....MOLIM VAS SKACITE UPOMOC KAKO CU STAVIT ZADA DISK...PLIZ ONI KOJI ZNAJU NEK SE JAVE stvaio bi ga radi sebe zbog sigurnosti i zbog onoga kome ga budem prodavat....PLIZ POMOC

Promjeni pakne i polugu dobosa kocit ce ti kao da ima disk

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #11 : 08 Rujan, 2009, 16:13:21 »
nemos disk staviti na te blokove jer nema nosaca za disk. ono su drugi blokovi isto...moze se i to napraviti ali jako puno kemije i ja osobno tom nebi vjerovao....
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #12 : 08 Rujan, 2009, 16:17:46 »
jel postoje neke sportske pakne da to bolje koci i ti blokovi sta ja znam zelim samo da dobro koci i zanima me jel postoji neka vrsta sportske sajele ili je to sve ista pisma....

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #13 : 08 Rujan, 2009, 18:51:06 »
ej ljudi ovo je nevjerojatno....skidam ja sada rucicu od kocnice da vidim sta je sa sajelom jel se moze nekako skrpit...pokusam ja odsarafit vidu ma neide ni za lika...aj nista probam ja dalje kad covjece pocela se vida trosit okolo ja kontam ma nece valjda covjece ja malo Uprem okrenem kad ono cila glava od vide PUKNE a navoj mi ostane ja poludio....aj dobro nekako ja skinem taj navoj kad sta kako sam skinio navoj pala rucica na pod i odma se osetio onaj vrsak nebi da sam ga cekicom tuka...stari moj rucica je napravljena od nekog tankog tankog aluminija...pa ovi nema nigdi na svitu...ja se cudim kako je meni glava jos na mistu pa moga sam se ubit da mi je rucica pukla.i sta je sad naj tragicnije moram mijenjat obe rucice i vide i navoje i sve...BEMTI KINEZA....OVO JE COVJECE SMRT NA DVA KOTACA AL DOSLOVNO

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #14 : 08 Rujan, 2009, 19:02:13 »
narezi pakne iza..bit ce bolje

Offline vx

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 819
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #15 : 08 Rujan, 2009, 19:52:45 »
ej ljudi ovo je nevjerojatno....skidam ja sada rucicu od kocnice da vidim sta je sa sajelom jel se moze nekako skrpit...pokusam ja odsarafit vidu ma neide ni za lika...aj nista probam ja dalje kad covjece pocela se vida trosit okolo ja kontam ma nece valjda covjece ja malo Uprem okrenem kad ono cila glava od vide PUKNE a navoj mi ostane ja poludio....aj dobro nekako ja skinem taj navoj kad sta kako sam skinio navoj pala rucica na pod i odma se osetio onaj vrsak nebi da sam ga cekicom tuka...stari moj rucica je napravljena od nekog tankog tankog aluminija...pa ovi nema nigdi na svitu...ja se cudim kako je meni glava jos na mistu pa moga sam se ubit da mi je rucica pukla.i sta je sad naj tragicnije moram mijenjat obe rucice i vide i navoje i sve...BEMTI KINEZA....OVO JE COVJECE SMRT NA DVA KOTACA AL DOSLOVNO

bilo bi ti najbolje da ti to smeće prodaš (ako te grize savjest, u dijelove)
prodaj to smeće, sutra će ti se dogodit nešto treće, izgubit ćeš glavu na tome.....
Tjesim svinje prije klanja! Informacije na tel. +38763518514

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #16 : 08 Rujan, 2009, 20:05:07 »
Ma to je samo jedna iznimka  :jerk:

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #17 : 08 Rujan, 2009, 20:41:11 »
oce li mi neko rec postupak stavljanja disk kocnica i sta sve triba kupit i koliko to otprilike kosta i ako postoje neke bolje pakne ili nesto

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #18 : 08 Rujan, 2009, 20:45:04 »
za disk nazad treba ti kompletna minarelli mašina. jer čisto sumnjam da bi blokovi lune izdržali disk kočnicu.
za naprjed 13 cola treba ti kotač od aeroxa rabljen oko 200 kuna, trebaju ti vile od aeroxa koje su u najmanju ruku 450 kuna rabljene, te vile bolje rečeno trokut moraš preraditi i stavit orginal stup sa tvog skutera da bi vile kasnije pasale na ramu. ta te prerada isto tako oko 200 kuna košta.

Offline x-plorer

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1248
  • Spol: Muški
  • Mob: 092-22-44-33-5
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kineski skuteri razna iskustva s njima
« Odgovori #19 : 08 Rujan, 2009, 21:13:29 »
vec su mi 13 ke na motoru i sprda imam vec neki postojeci mali tanki sugavi disk i zada su mi isto 13 znaci sta mi je radit