Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ne pali??!!!  (Posjeta: 887 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ne pali??!!!
« : 01 Rujan, 2009, 14:37:56 »
skut je piaggio liberty, 2004. g........ima 6500 km i dosad sve odlično, blokade skinute i solidno ide (bolje rečeno IŠAO!)
danas napravio sa njim 7-8 km i malo ga više forsirao tj dosta vozio s full gasom----dođem kući, ostavim ga par minuta i kasnije trebo sa njim na posao ali-NEĆE UPALITI!!! POKUŠAVAM I POKUŠAVAM ALI NEĆE.....NAPOKON GA USPIJEM UPALITI ALI ČIM MU PUSTIM GAS UGASI SE I PUKNE IZ AUSPUHA?
POMAGAJTE!!!!!!!
Šta bi moglo biti, imam osjećaj kao da ostane bez benge ili benga ne sagori,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #1 : 01 Rujan, 2009, 14:49:39 »
skut je piaggio liberty, 2004. g........ima 6500 km i dosad sve odlično, blokade skinute i solidno ide (bolje rečeno IŠAO!)
danas napravio sa njim 7-8 km i malo ga više forsirao tj dosta vozio s full gasom----dođem kući, ostavim ga par minuta i kasnije trebo sa njim na posao ali-NEĆE UPALITI!!! POKUŠAVAM I POKUŠAVAM ALI NEĆE.....NAPOKON GA USPIJEM UPALITI ALI ČIM MU PUSTIM GAS UGASI SE I PUKNE IZ AUSPUHA?
POMAGAJTE!!!!!!!
Šta bi moglo biti, imam osjećaj kao da ostane bez benge ili benga ne sagori,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Probaj prvo drugu svjećicu  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #2 : 01 Rujan, 2009, 14:50:51 »
pucanje iz spuha = problem sa strujom.

Kreni od svjecice pa prema namotajima....

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #3 : 01 Rujan, 2009, 14:52:19 »
pucanje iz spuha = problem sa strujom.

Kreni od svjecice pa prema namotajima....
samo jednom pukne i to nakon što se ugasi....misliš da je svjećica?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #4 : 01 Rujan, 2009, 14:54:09 »
samo jednom pukne i to nakon što se ugasi....misliš da je svjećica?

Lakse je tebi izvadit svjecicu nego meni napamet reci sto bi moglo bit. Ali da - pucanje iz spuha je zbog toga jer sav beznin ne izgori uslijed neredovite iskre

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #5 : 02 Rujan, 2009, 11:31:51 »
evo...promjenio svjećicu...dosad mi bila ngk br9es, a sad stavio champion n9yc i sve je u redu samo mi se čini da skut malo drukčije radi na leru,,,,,jeli ova svjećica ok, pošto je sve serijala?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline zokizo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 564
  • Spol: Muški
  • betmeeen na na na nananana betmeeeeen
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Find Prettys Girls in your town for night
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Runner SP50
  • Moja Kaciga: miemusy
  • MojSetup: miemusy
  • MojSpuh: miemusy
Odg: ne pali??!!!
« Odgovori #6 : 02 Rujan, 2009, 18:07:07 »
iste simptome imao i ja pucanje iz auspuha, nepali iz prve, pustis gas ugasi se itd. Al eto ti imao srece pa samo svijecica,meni je bila cdi/bobina spalila