Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG, tuning  (Posjeta: 3658 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio NRG, tuning
« : 18 Svibanj, 2007, 11:24:54 »
Evo nov sam na forumu, bla bla bla.. Ako sta krivo radim sorry.. :D

Imam pitanje.

Sta bi dobio ako bi stavio samo kit na piaggio NRG MC3, znaci nista osim kita, a karburator vec ima 17.5. Je li to u redu ili bi se jos sta trebalo mijenjati. Ne zelim ici u neka velika kemijanja po skuteru. Znaci koliko bi dobio samo s kitom, nekim prosjecnim od 1200kn. (auspuh nebi mjenjao ako nije potrebno toliko)

Hvala na odgovorima.
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2007, 11:28:26 Dungeon Keeper »

Offline 2mjeseca

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #1 : 18 Svibanj, 2007, 11:33:18 »
Evo nov sam na forumu, bla bla bla.. Ako sta krivo radim sorry.. :D

Imam pitanje.

Sta bi dobio ako bi stavio samo kit na piaggio NRG MC3, znaci nista osim kita, a karburator vec ima 17.5. Je li to u redu ili bi se jos sta trebalo mijenjati. Ne zelim ici u neka velika kemijanja po skuteru. Znaci koliko bi dobio samo s kitom, nekim prosjecnim od 1200kn. (auspuh nebi mjenjao ako nije potrebno toliko)

Hvala na odgovorima.
Dobio bi dosta pogotovo na ubrzanjima i odazivu skutera na gas,kada bi sve sve ljiepo postelalo skuter bi isao dobro,ali ovo sa serijskim aspuhom bas i nije neka kobinacija kupis si neku polovno rezu i problem rijesen

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #2 : 18 Svibanj, 2007, 12:09:37 »
Dobio bi dosta pogotovo na ubrzanjima i odazivu skutera na gas,kada bi sve sve ljiepo postelalo skuter bi isao dobro,ali ovo sa serijskim aspuhom bas i nije neka kobinacija kupis si neku polovno rezu i problem rijesen
[/quote]

Pa nisu mi pare bas toliki problem, kupio bi novi auspuh ako treba :D (Imao sam vec dosta skutera, i ZX mi je bio u redu. Imao sam razne auspuhe (Nardo, p.forrace i tako, i ne da mi se vise petljati toliko oko tih skutera), i sada vise ne zelim stavljati auspuh. Ne zelim da motor leti, ali hocu da ide malo bolje od standardnog, pa bi stavio kit, i mozda variomat, ali mozda). Ali ne zelim auspuh, samo kit hocu. NRG MC2 ima dosta otvoreni auspuh, ne znam za extreame, ni za MC3. Kakve auspuhe, serijske imaju extreame i MC3?

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #3 : 18 Svibanj, 2007, 12:32:29 »
Onda uzmi i rezonantni auspuh jer bi se s kitom malo gušio... ne bi ti baš to preporučio...

Neka ostali još kažu svoja mišljenja  :dontknow:
Who's looking for punishment ??

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #4 : 18 Svibanj, 2007, 12:48:11 »
Oke, uzeo bi i auspuh, ali sam imao par puta problema s tim auspusima, znaci, stavio sam Nardo na NRG-a i motor je imao jako, ali jaaako dobro ubrzanje do 50 , pa rupu, pa opet jaaako veliku maximalnu, i nisam nikada to uspio namjestiti kako treba, i neda mi se sada vise kemijati s tim auspusima.

Ajde da vidim sta ce drugi jos reci...

Offline Dungeon Keeper

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #5 : 18 Svibanj, 2007, 14:11:42 »
E, da. Ima li tko da prodaje NRG, do 4000, 5000 kn? :D

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #6 : 18 Svibanj, 2007, 15:37:13 »
auspuh + multivar + veca dizna na karburatoru!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #7 : 19 Svibanj, 2007, 08:03:00 »
može ić eventualno na starijem tipu serijskog auspuha onom do 1998, dakle sc08, bez katalizatora..
znam da se chupsy vozio na stalkeru tak, sa frgom 20.5 i malossi gusom..

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #8 : 19 Svibanj, 2007, 12:21:29 »
mislim nemoras ti kupiti auspuh ali ti kit nece davati max performance bude ga gusilo....mozda da ne kupujes auspuh nego da ovoga napravis malo protocnijim....ali ak imas para radje kupi auspuh..a vario ti netreba po mome misljenju  :happy3:
POPOVEC REJSING TEAM

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #9 : 19 Svibanj, 2007, 12:33:22 »
Oke, uzeo bi i auspuh, ali sam imao par puta problema s tim auspusima, znaci, stavio sam Nardo na NRG-a i motor je imao jako, ali jaaako dobro ubrzanje do 50 , pa rupu, pa opet jaaako veliku maximalnu, i nisam nikada to uspio namjestiti kako treba, i neda mi se sada vise kemijati s tim auspusima.

Ajde da vidim sta ce drugi jos reci...

pa očito ti nije bio uštelan kako triba.Uz kit ti ide i auspuh jer sa seriskim ćeš postić ništa.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Piaggio NRG, tuning
« Odgovori #10 : 19 Svibanj, 2007, 20:07:53 »
Nije toliko potreban auspuh za kit, ide skuter fino i bez auspuha, opet je brzi od svih serijala...
Ali ipak, auspuh iskoristi punu snagu kita koja se lijepo osjeti.