Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gljiva  (Posjeta: 1490 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
gljiva
« : 07 Svibanj, 2007, 20:56:34 »
ajd kad vec svi pljuj po toj gljivi ona ima nedostatke pa me zanimaju PREDNOSTI
volio bih znati sto vise o njoj iako znam da je nepotrebna ali ipak je nebi stavili u prodaju ako nista ne valja
citao sam o njoj ali nisam bas neki znalac o engleskom pa sve to za mene kodirano  :icon_biggrin:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gljiva
« Odgovori #1 : 07 Svibanj, 2007, 21:13:15 »
minusi:

1.veca potrosnja
2.vise brige oko ciscenja
3.mogucnost ulaska vode u cilindar(zaribavanje)
4.kada je hladnije,treba jos veca dizna
5.smanjenje trajnosti cilindra

plusevi:

1.bolji odaziv na gas
2.dublji zvuk


to je u slucaju seriskog motora(bez kita),ako imas kit,moras stavit gljivu ili preradit stari airbox i uzet red sponge


Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: gljiva
« Odgovori #2 : 07 Svibanj, 2007, 21:33:19 »
stavi sam malosijev alu kit 75 ccm imam stari airbox nisam nista dirao u njemu sve ostalo netaknuto citao sam o air boxu ali nerazumijem koju lulicu treba skinut odrezat ...strah me dirat da nest ne zariba ...

namjeravao sam stavit gljivu i zavuci je negdje pod plastiku gdje je suse i ima zraka..nebrine me tak izgleda ..nije mi vazno dal ce ona virit vani ..dal bi to bilo pametno

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gljiva
« Odgovori #3 : 07 Svibanj, 2007, 21:37:31 »
ako imas kit,treba ti i vec fergazer i gljiva i auspuh otvoreniji bi dobro doso


jer ako ti na motor stavis samo kit i nista drugo ne diras,klip ce se jednostavno otopit, benzin je glavno sredstvo hladjenja cilindra i klipa

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: gljiva
« Odgovori #4 : 07 Svibanj, 2007, 21:45:13 »
airbox se moze lijepo preraditi da daje performanse gljive a skuter bude tisi...

Inace bih ja stavio kao najvecu prednost gljive njenu montazu i gabarite... dakle zamjenjuje fixni i veliki airbox, dakle bolja je s estetskog gledista...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: gljiva
« Odgovori #5 : 07 Svibanj, 2007, 21:47:35 »
narucen je novi malossijev fergaser ..a za rezonku neznam kad cu je nabavit jer sam stuko sve pare na taj frgaser jbg jos me pili skola pa nemam para nest previse a stari mi vise neda para ....on si je skontao da je to samo bacanje para...ali ja to volim pa se nezelim ostaviti svega zapocetog...
sta da radim s airboxom stavit cu  ja sliku  sliku otvorenog airboxa pa ak nije bed nekome zaokruzit sta treba skinut promijenit ...jer se nezelim bakcat s time nevolim iz prve ruke radit sve ..hvalaa unaprijed
 dobro i estetika mi kolko tolko znaci  :toothy9: