Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???  (Posjeta: 2287 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???
« : 01 Srpanj, 2009, 10:41:45 »
prisiljen sam promjenit to pa ako moze ko pomoc:

jel bi mi mogo neko objasnit kak se zamjene semeringi u stapovima od vilica..znaci postupkom kaj se prvo stavlja i jel ima nes na kaj moram pazit kod stavljanja i sastavljanja..nemam namjeru to nekom placat kad znam da mogu sam to napravit al neznam bas postupak pa da ne s***** nes..radi se o obicnim vilicama..znam da treba donji saraf izvadit al nemogu prema  dolje sve izvuc..a gore na klizacima je jedan ogromni imbus pa sad neznam..ajd ak je neko tak dobar pa da mi samo opise postupak kojim se radi...

radi se o ovim vilicama:

ŠTAPOVI:

DONJA STRANA

GORNJA STRANA

« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2009, 11:51:16 rakitje00 »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???
« Odgovori #1 : 01 Srpanj, 2009, 11:06:16 »
e da i ako ko zna koliko ulja ide u svaki štap!!
« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2009, 11:51:30 rakitje00 »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???
« Odgovori #2 : 01 Srpanj, 2009, 11:51:37 »
h-elp!!!

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???
« Odgovori #3 : 01 Srpanj, 2009, 21:34:21 »
Odserafis na vrhu vilica onaj veliki imbus...na ovom kromiranom djelo stapa...pazi pred kraj navoja jel je feder unutra da te ne pogodi seraf u oko...

kad odserafis izvadis feder i imas jos cijevcice neke unutra..polako vadi i meci na stranu...izlijes ulje staro...


Onda odispod odserafis onaj manji imbus...i to ti je to..onda mos razdvojiti stapove...

Budes vidio onda kak je semering metnut tak metnes novi...

I to ti je to..sastavis obrnutim smjero kak si rastavio...znaci sastavis mali imbus odispod zaserafis itd...



Ide ti oko 1.0-1.1deci po stapu.


Tak ide u VXRove...

Ak ti nije iz obje vilice iscurilo ulje...kad rastavljas iscjedi ulje u posudicu neku i izmjeri kolko ima starog ulja...pa javi...
« Zadnja izmjena: 01 Srpanj, 2009, 21:35:59 Benjamin »
Under construction...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: zamjena semeringa u vilicama(štapovima)???
« Odgovori #4 : 01 Srpanj, 2009, 23:16:26 »
Odserafis na vrhu vilica onaj veliki imbus...na ovom kromiranom djelo stapa...pazi pred kraj navoja jel je feder unutra da te ne pogodi seraf u oko...

kad odserafis izvadis feder i imas jos cijevcice neke unutra..polako vadi i meci na stranu...izlijes ulje staro...


Onda odispod odserafis onaj manji imbus...i to ti je to..onda mos razdvojiti stapove...

Budes vidio onda kak je semering metnut tak metnes novi...

I to ti je to..sastavis obrnutim smjero kak si rastavio...znaci sastavis mali imbus odispod zaserafis itd...



Ide ti oko 1.0-1.1deci po stapu.


Tak ide u VXRove...

Ak ti nije iz obje vilice iscurilo ulje...kad rastavljas iscjedi ulje u posudicu neku i izmjeri kolko ima starog ulja...pa javi...

ok, a prvo da skinem brisace ili???