Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Fergazer ( nije skut al valjda znate )  (Posjeta: 985 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Skoc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Luna Caper
Fergazer ( nije skut al valjda znate )
« : 28 Lipanj, 2009, 14:58:28 »
Znaci radi se o quadu 250 ccm, vec 2 dana curi benzin kroz odusak na fergazeru ( kada se naravno otvori ona pipa il kak vec to zovete  :laughing7: ), probali smo napravit rupicu na čepu od rezervara, očistili ga kolko tolko, plovak nije probusen, a mi vise nemamo ideja, pa bi molio pomoc nekog iskusnijeg  :laughing11:


Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Fergazer ( nije skut al valjda znate )
« Odgovori #1 : 28 Lipanj, 2009, 15:18:33 »
Znaci radi se o quadu 250 ccm, vec 2 dana curi benzin kroz odusak na fergazeru ( kada se naravno otvori ona pipa il kak vec to zovete  :laughing7: ), probali smo napravit rupicu na čepu od rezervara, očistili ga kolko tolko, plovak nije probusen, a mi vise nemamo ideja, pa bi molio pomoc nekog iskusnijeg  :laughing11:


otisao ti je plovak u fergazeru,ili ste raskapali pa niste dobro slozili natrag

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Fergazer ( nije skut al valjda znate )
« Odgovori #2 : 28 Lipanj, 2009, 16:44:39 »
Problem imam i ja na burazovom kvadu...i otvori ovise puta fergazer ali nikako sloziti...to se desi kad motor odstoji jedno pol dana na mejsto i odjendom pocne curiti...cini mi se ali nisam siguran da plovak ima negdje mozda rupicu pase napuni s vremenom s begom i pocne tonuti i otvori dotok goriva pa pocne preljevati iz njega van...a kad se vozi onda se nekako isprazni...

Uglanvom plovak mi se nije dalo traziti jel ga nebum nikad nasao...rijesio sma problem tak da sam na iberlauf di curi benga van na frgi abio crijevo i blindirao ga sa serafom....

sad se crijevo napuni ali nemre curiti van a kvad vozi dalje i nestvara se nikakav vakuum.,..tak da je to najbrze rijesenje i najfunkcionalnije rijesenje bilo...

probaj trebalo bi i tebi to pomoc...
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Fergazer ( nije skut al valjda znate )
« Odgovori #3 : 28 Lipanj, 2009, 16:48:12 »
I zaboraivh jos napomenuti....ako blindiras iberlauf...ako ti slucajno pocne onda teci gorivo unutar fergazera u cilindar ili filtar sta kod mene nije bio slucaj pa sam mogo ostaviti tak blindirano...odna treba ubaciti pipicu ispod rezervara ko kak tomos ima pa zatvoriti dotok goriva  pa nece imat sta iscuriti ....

Under construction...

Offline Skoc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 72
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Luna Caper
Odg: Fergazer ( nije skut al valjda znate )
« Odgovori #4 : 29 Lipanj, 2009, 08:39:50 »
evo quad uspjesno slozen, probudili se ja i frend u 4 ujutro i mrtvi umorni ga slozili :laughing6: , prbolem je bio u iglici koja zatvara dotok gorivu ispod koje se nakupilo smeca  :laughing1: , hvala onima koji su pomogli  :icon_thumright: