Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koja radilica  (Posjeta: 3420 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: koja radilica
« Odgovori #20 : 27 Lipanj, 2009, 17:15:22 »
a dobro..iznimka ima...

ali nisam preodusevljen rmsom...struje su riknule nakon 20km i to dva puta...

rolice zavrsna obrada nije bajna...

Tak da ono...radi 50kn mi se neda izazivati...u TP imam vise povjerenja...a ak mi se bu dalo onda uzmem Stage6 o njoj nisam puno cuo da boljka...gledam vani po forumima ...ali ono...i imao sa ju sam prije 3-4god i zadovoljan sam bio..
Under construction...

Offline smmania

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 725
  • Spol: Muški
  • ?ovik sa Škoja
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://bikepics.com/members/dino0706/
  • Mjesto: Baška-Rijeka
  • Moj Skuter: RR -bike patike
  • MojSpuh: YOSHIMURA TRC
Odg: koja radilica
« Odgovori #21 : 27 Lipanj, 2009, 17:16:13 »
evo ja isto vrtim due+ (šireni ispuh) sa nardom i zakrenutim kutem i radilica vrti bez beda(rms super racing) vec cca 1000 km
ja danas se vracam doma i murija na stanici bila,izade mi pandur na cestu i pocne mahat(a nema palicu),a ja iz kulture poceo njemu mahat i secer na kraj prodem pokraj njega i potrubim iz postovanja

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: koja radilica
« Odgovori #22 : 27 Lipanj, 2009, 19:38:53 »
RMS nikako..previse negativnih izjava je bilo oko nje...klipnjace su navodno slaba tocka..ona ubiti moze zamjeniti serijalu...ali za kit ne...

Ja ide po topovu s plavim polutkama..najvjerojantije..i frendu isto jednu uzimam...njemu je to druga vec..na prvoj je nabio preko 20 000km i nikad problema..i jos je dobra ali mjenja radi reda...nije skupa i definitivno puno nudi za te novce kosta kod nas oko 100€.

I imaju ju jos dva frenda jedan na DUE+ s nardom i vrti se 12 000-13 000 non stop..i drzi vec 2 god.
I jedan koji ju isto vozi na DUE+ isto drzi..


Tak da mi je to dovoljno..meni mora bit dobra na trophyu onda da ga jeb...

Dobra je jos Stage6 imao sam ju prije jedno 3-4 god... presla isto oko 15 000km ak ne i vise i  dan danas jos vozi...nikad problema...samo nju treba izvanan naruciti..mozda to i napravim ..budem vidio jos oko toga...

Ali uglavnom TP ili Stage6 to mi je provjereno i jako prihvatljiva cijena..zanemarivo skuplje od RMS...ali duplo jeftinije od Polini Malossi...

A malossi navodno isto boljka malo...oce se rasteps...alfa vise zna o tome cini mi se..on ima drugu malossi vec..
vec kupljena top performance sad je i montirana i prvi đir je pao da znas po kojoj sam je cjeni ja dobio :toothy12: ali nema veze stage 6 je bila dosta skuplja od topove ali imali su te neke kopije malossi i neku mazochelli ali vec kad si mi ti prvi put reko i sad su mi je i drugi preporucili uzeo sam topovu