Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: jet force 125  (Posjeta: 6422 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: jet force 125
« Odgovori #20 : 25 Lipanj, 2009, 16:46:44 »
a kako ti znaš da pežoletova mašina nevalja :icon_scratch:

nisam ja rekao da pežojac ne valja... Nego jednostavno piaggio mašina je kvalitetnija i daje bolje performanse!

inače ja vozim pežojca!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: jet force 125
« Odgovori #21 : 25 Lipanj, 2009, 17:28:22 »
jel ti to misliš na 50 kubika ili na 125 kubika?
kako znaš da je pia mašina brža ako nikad nisi ni vidia pežola 125 :icon_scratch:
kako znaš da je pia kvalitetnija :icon_scratch:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: jet force 125
« Odgovori #22 : 25 Lipanj, 2009, 18:40:39 »
Bilo je na forumu masa tema u kojima su pljuvali po žoletu! Ak ti 100 ljudi veli daim se peugeot pokvaril na isti nacin ili slican, onda valjda nekaj ne valja...al opet, isto tak, kolko se gilera i piađota dnevno pokvari pa nikom ništ...

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: jet force 125
« Odgovori #23 : 25 Lipanj, 2009, 19:14:51 »
...imao sam 2 jetforca tsdi i isti problem su imali sa gorivom, al sto se tice druoga svega sve ok i sve 5 :icon_thumright:...ovjes je mrak i jaaako dobro lezi u zavojjima...djelovi su precjenjeni i skupi...ja mislim da je 125ccm firtakt i da je ok kvaliteta...al tu ga nitko nema pa ti nemozemo tocno rec jel je dobra i kvalitetna maksa il nije...uzmi ga ako je za ok lovi i sretno i puno km prijatelju :icon_thumright:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: jet force 125
« Odgovori #24 : 25 Lipanj, 2009, 19:44:11 »
Bilo je na forumu masa tema u kojima su pljuvali po žoletu! Ak ti 100 ljudi veli daim se peugeot pokvaril na isti nacin ili slican, onda valjda nekaj ne valja...al opet, isto tak, kolko se gilera i piađota dnevno pokvari pa nikom ništ...

aj nađi negdi jednu od tih milijun tema di se nekome pokvaria đet 125 ::)
djelovi skupi...kako koji...ja doša u pežoa kupit set brtvi glave i cilindra i karike za sf2 LC...pripremia para kontam sad će udtit po đepu...sve skupa 80kn jebenih :laughing7: Naravno da ima i sjelova koji i nosu ovako jeftini, ali...
nekidan udrem nekog t maxa, jedna plastika možda 10*20cm veličina, mala plastikica glupost totalna...750kn...eto samo bezvezni primjer
evo još jedan...za malagutija rolice original 240kn klizači 60kn kom...eto i ko je onda tu lud?
baš mi duje spominje nekidan komplet instrument tabla za x9 evo...da košta oko 5000kn...vridnost pola skutera
ko neviruje nek provjeri cijene djelova

glupa su mi ta sranja po nečem šta neko nikad nije vidia a kamoli vozia, raspita se ovo, ono
ako sumljaš u mogućnost nabavke djelova lipo piči pravac u peugeot dućan i raspitaj se
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: jet force 125
« Odgovori #25 : 25 Lipanj, 2009, 19:47:50 »
imas pravo gun rider :icon_thumright:...slazem se...

Offline goci1990

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 74
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner FXR180
  • Moja Kaciga: -
  • MojSetup: -
Odg: jet force 125
« Odgovori #26 : 26 Lipanj, 2009, 00:45:15 »
imao sam peugeot jet force 125 i sad imam peugeot vivacity. je da sam u pocetku imao nekih kvarova na vivacitiyu al to je sve rijeseno. na 125 nikakvih problema. i da opet kupujem skuter opet bi peugeot jer su mi se pokazali predobri. pricajte vi sta hocete protiv peugeot masina al meni su sasvim ok. ko nije vozio 125 i pravi se pametan nek nepise  gluposti. jet 125 izbrije vx125 bez beda. ak si vec zagrijan za njega odmah ga uzimaj.
« Zadnja izmjena: 26 Lipanj, 2009, 00:48:34 goci1990 »

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: jet force 125
« Odgovori #27 : 26 Lipanj, 2009, 15:50:57 »
niko ovde nije rekao da su pežo mašine loše! Ja ne znam gde ste vi to pročitali... i stvarno ne volim kad neko priča bezveze jer je eto tako čuo da svi kažu...

Ja imam Jetforce 50 (za gunridera) a ne 125, nisam probao 125-ticu i ne znam kako ide, ali me ovaj moj služi već 3 godine a da nisam ni jedan jedini deo morao promeniti. APSOLUTNO ništa nije crklo ! ! !
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline spy_hard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: jest
  • Moj Skuter: biciklo sa celavom zadnjom gumom
  • MojSetup: podmazani lanac sa 18-to brzinskim mjenjacem
  • MojSpuh: nije potreban
Odg: jet force 125
« Odgovori #28 : 26 Lipanj, 2009, 20:03:04 »
e, a mozda su samo neki bili ljubomorni na jet-a pa poceli pricat kako ne valja  :laughing7:
a vidite, sve zavisi...... mozes uzet (npr.) najskupljeg skutera a da te ne sluzi nikako i stalno se kvari dok recimo neko uzme kineza i slucajno uzme neki koji nema gresaka puno i ide bolje od ostalih.... ali je to rijeeeedak slucaj  :icon_biggrin:
iovako ionako, ja mislim da se peugeot pokazao izvrsnim (u poredjenju na ostale... kineze etc.) i da se kvaliteta moze porediti sa talijanima iako su talijani malo bolji u nekim oblastima  :)


ovo je spider-man !  Peter Parker (Tobey Macguire) je samo glumac ! x)

Offline motov3x

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 491
  • Spol: Muški
  • Feel The Speed
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
  • Moja Kaciga: Premier
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: serijala
Odg: jet force 125
« Odgovori #29 : 27 Lipanj, 2009, 13:39:17 »
e potpuno se slazem sa svim pozitivnim odgovorima koje ste napisali
PRODAJA RAZNIH DJELOVA ZA SPEEDFIGHT 2


Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: jet force 125
« Odgovori #30 : 27 Lipanj, 2009, 13:52:28 »
e, a mozda su samo neki bili ljubomorni na jet-a pa poceli pricat kako ne valja  :laughing7:
a vidite, sve zavisi...... mozes uzet (npr.) najskupljeg skutera a da te ne sluzi nikako i stalno se kvari dok recimo neko uzme kineza i slucajno uzme neki koji nema gresaka puno i ide bolje od ostalih.... ali je to rijeeeedak slucaj  :icon_biggrin:
iovako ionako, ja mislim da se peugeot pokazao izvrsnim (u poredjenju na ostale... kineze etc.) i da se kvaliteta moze porediti sa talijanima iako su talijani malo bolji u nekim oblastima  :)

e sory ali ti uspoređujes peugeota koji kosta preko 10-15 tkn i kineza koji novi dode 3500kn
gdje je tu matematika?? ta dva skutera  se nesmiju uspoređivati jer nisu iste novcane "klase" i kvalitete

je istina je da postoje kinezi koji su predobri, bez ikakve greske i sluze i bolje nego si se nadao! ak potrefiš!
al je sramota jednom peugetou kad ga platis 15tkn i on ima pun k gresaka.. to si peugeot nesmije dopustiti!!
kupujes novi jer se novi navodno nekvare i najbolji su a ti dobijes vece smeče nego polovni takav!
vozio sam sve peugeote 50 i mogu reci da kad bi mogao birati uzeo bi vivacitya! a jetforce sam vozio sve 50 i nije mi bas... teski su i tromi!
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline motov3x

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 491
  • Spol: Muški
  • Feel The Speed
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Gilera Stalker
  • Moja Kaciga: Premier
  • MojSetup: Polini
  • MojSpuh: serijala
Odg: jet force 125
« Odgovori #31 : 27 Lipanj, 2009, 14:02:17 »
nije ni meni jet 50 bas nesto, al ajde ovaj ima 125 i mora bit dobar
PRODAJA RAZNIH DJELOVA ZA SPEEDFIGHT 2


Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: jet force 125
« Odgovori #32 : 27 Lipanj, 2009, 14:06:10 »
moram priznati da je jet onak ljep... i zapela mi je za oko 125 compressor! al preglomazan je... 50 nebi nikako al 125 comp vec i nekako
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline spy_hard

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: jest
  • Moj Skuter: biciklo sa celavom zadnjom gumom
  • MojSetup: podmazani lanac sa 18-to brzinskim mjenjacem
  • MojSpuh: nije potreban
Odg: jet force 125
« Odgovori #33 : 27 Lipanj, 2009, 20:03:20 »
e sory ali ti uspoređujes peugeota koji kosta preko 10-15 tkn i kineza koji novi dode 3500kn
gdje je tu matematika?? ta dva skutera  se nesmiju uspoređivati jer nisu iste novcane "klase" i kvalitete

je istina je da postoje kinezi koji su predobri, bez ikakve greske i sluze i bolje nego si se nadao! ak potrefiš!
al je sramota jednom peugetou kad ga platis 15tkn i on ima pun k gresaka.. to si peugeot nesmije dopustiti!!
kupujes novi jer se novi navodno nekvare i najbolji su a ti dobijes vece smeče nego polovni takav!
vozio sam sve peugeote 50 i mogu reci da kad bi mogao birati uzeo bi vivacitya! a jetforce sam vozio sve 50 i nije mi bas... teski su i tromi!

ej sad... nisam ni ja ciljao odmah na kineze, to mi onako prvo palo na pamet  :laughing7: i naravno, slazem se da se nikako ne mogu uporedjivat.


ovo je spider-man !  Peter Parker (Tobey Macguire) je samo glumac ! x)

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: jet force 125
« Odgovori #34 : 27 Lipanj, 2009, 21:11:37 »
moram priznati da je jet onak ljep... i zapela mi je za oko 125 compressor! al preglomazan je... 50 nebi nikako al 125 comp vec i nekako
...jet compressor ni nemozes nac vise...kod nas ih je 2,3komada u hrv...upoznao sam decka nedavno koji drajva 125 copresos i kaze da je strava skut...par puta sam naleto na taj skut na pakingu ko city centra i prebolestan je...