Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: italija...  (Posjeta: 980 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Karabatic22

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Power
  • MojSpuh: Stage 6 Pro replica
italija...
« : 01 Lipanj, 2009, 10:57:01 »
ovako zanima me di je taj ducan u trstu i da li ima neka internet stranica da vidim sta sve tamo drze, i cuo sam za neko smetliste sa tim scooterima pa me isto zanima di se to nalazi pa mozda i skocim do tamo i ubodem nes, samo dojdem kopam i trazim ili trebam tim ljudima tamo nesto placat nekuzim kako plz ako netko ima iskustva neka objasni mi malo to..
...tko lezi, ne bezi...

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: italija...
« Odgovori #1 : 01 Lipanj, 2009, 14:36:41 »
ducan u trstu imas ih dosta najpoznatiji i di imas najvise robe su motocharli i motostar stim da ti ja preporucavam motostar tamo imas sve za skutere ja idem tamo vec nekoliko godina i tamo sam sve za cross kupujem a ima i sve za skuter tako da ja tamo sve kupujem za skuter i dosta su dobre cijene sad neznam tocno kolko su jeftinije jer ja imam tamo popust 30%

a sta se tice tih otpada motora isto ih imas dosta tamo imas svasta ja nisam bio ali znam di je jedan,a to je sigurno da ces nesto platit ako uzmes,moj frend je uzeo apriliu rx 50 za 200 eura i palila je samo bez papira,tako i skutera imas sta rade samo npr su plastike puknute ili vilica savijena i tako a imas i samo djelova za uzet

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: italija...
« Odgovori #2 : 01 Lipanj, 2009, 15:22:26 »
ducan u trstu imas ih dosta najpoznatiji i di imas najvise robre su motocharli i motostar stim da ti ja preporucavam motostar tamo imas sve za skutere ja idem tamo vec nekoliko godina i tamo sam sve za cross kupujem a ima i sve za skuter tako da ja tamo sve kupujem za skuter i dosta su dobre cijene sad neznam tocno kolko su jeftinije jer ja imam tamo popust 30%

a sta se tice tih otpada motora isto ih imas dosta tamo imas svasta ja nisam bio ali znam di je jedan,a to je sigurno da ces nesto platit ako uzmes,moj frend je uzeo apriliu rx 50 za 200 eura i palila je samo bez papira,tako i skutera imas sta rade samo npr su plastike puknute ili vilica savijena i tako a imas i samo djelova za uzet

kako to da imas 30% rabat?

Offline benelli

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1485
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novigrad
  • Moj Skuter: benelli 491 i gilera runner vx125
  • Moja Kaciga: na laktu
  • MojSetup: malo(s)si spor(t)
  • MojSpuh: serjalović sa db kilerom
Odg: italija...
« Odgovori #3 : 01 Lipanj, 2009, 15:49:22 »
kako to da imas 30% rabat?
sta kako to koliko sam toga kupio bilo bi i vrijeme da imam

ma moj susjed je mehanicar pa sve ide tamo kupovat i on ih zna pa sam bio i par puta snjim po ljeti se i ja upoznao i tako znas kako to ide
jbt pa cijeli dt sam slozio sa njihovim djelovima vise od 700eura sam samo za dt kupio djlova plastika i tih gluposti a kamoli za skuter moj i jos drugima  sta uzimam sve sta treba