Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kvar,evo i video,pomoc...  (Posjeta: 973 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ddady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kvar,evo i video,pomoc...
« : 03 Svibanj, 2009, 23:51:41 »


vec sam se javljao vibracija koja se cuje na 10m od skutera dok radi...
na ovom snimku nije to to ali kada se pojacaju dovoljno zvucnici mozda neko i prepozna sta bi moglo biti...pa eto ako kome sta pada napamet :)???

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: kvar,evo i video,pomoc...
« Odgovori #1 : 04 Svibanj, 2009, 00:28:56 »
cek jel to srotuje jbg los je snimak moze biti da su lezajevi radilice u banani a moze biti samo standardni zvrndavi pug zvuk...ajde opisi svojim rjecima taj zvuk ...video je ok sto se tice slike ali zvuk nam  treba ..meni smrdi na lezajeve radilice  :dontknow: idem srat sad  :laughing7:

Offline ddady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kvar,evo i video,pomoc...
« Odgovori #2 : 04 Svibanj, 2009, 00:32:33 »
cek jel to srotuje jbg los je snimak moze biti da su lezajevi radilice u banani a moze biti samo standardni zvrndavi pug zvuk...ajde opisi svojim rjecima taj zvuk ...video je ok sto se tice slike ali zvuk nam  treba ..meni smrdi na lezajeve radilice  :dontknow: idem srat sad  :laughing7:
pojacaj malo zadnji dio snimke,bas ramlje kao da neki lanac da udara od lim,eto kakav je zvuk,..moze bit da su lezajevi jer mi zvuk lici upravo na onaj kad smo kao djeca pravili one vozilice na lezajevima pa kad ramlje ono...
imam onda pitanje gdje su lezajevi smjesteni,posto je peugeot servis od mene udaljen 80km pa da ne vozim do tamo nego do lokalnog majstora...

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: kvar,evo i video,pomoc...
« Odgovori #3 : 04 Svibanj, 2009, 00:38:02 »
lezajevi su ti unutar blokova dva komada (na radilici) ja ti preporucam bolejd a nadjes nekog majstora koji ce ti po zvuku reci da su bas lezajevi u pitanju.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: kvar,evo i video,pomoc...
« Odgovori #4 : 04 Svibanj, 2009, 00:39:12 »
odakle si ??? mozda ima neki iskusniji clan foruma da ti je vrlo blizu da pogleda u cemu je problem  :icon_thumright:

Offline ddady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kvar,evo i video,pomoc...
« Odgovori #5 : 04 Svibanj, 2009, 00:42:33 »
odakle si ??? mozda ima neki iskusniji clan foruma da ti je vrlo blizu da pogleda u cemu je problem  :icon_thumright:
zenica