Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji je bolji po vama bmw ili audi  (Posjeta: 14491 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #40 : 06 Svibanj, 2009, 20:27:50 »
jao ive ti si zabrijao sa tim Fiatom...jbt fiat danas nema niti jedan dobar auto...a niti prije nije imao...niti nikad nece imat...tako da...to sta ti imas Tipa sa 80ks brijes da si niki lauda... :laughing3:

hehehhe
fiati su nekako najneshvatljivija auta na svjetu :laughing7:
sem sansić ima nekog fiata 1.6 i i jos neka slova nemam pojma koja, auto ide ko ludo, platio ga oko 2000e registrirana ima dosta opreme, nikad kvara nijednog na njemu, mislim da je uno ili punto, u startu opere omegu 2,6 :toothy12:
isto tako marko ševin ima fiat tipo, svaki ga mjesec ostavi na cesti, neide mi u glavu nikako :upsja:

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #41 : 06 Svibanj, 2009, 21:39:20 »
jao ive ti si zabrijao sa tim Fiatom...jbt fiat danas nema niti jedan dobar auto...a niti prije nije imao...niti nikad nece imat...tako da...to sta ti imas Tipa sa 80ks brijes da si niki lauda... :laughing3:

ti nemas pravo glasa :icon_biggrin:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #42 : 06 Svibanj, 2009, 21:43:27 »

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #43 : 07 Svibanj, 2009, 00:53:18 »
@seba.......svaka čast audiu ali najbolji lim imaju japanezeri.......provjereno i sigurno....

aha..definitivno najbolji lim..ima svojstva papira :laughing6:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #44 : 08 Svibanj, 2009, 15:30:36 »
Novi ovi modeli audija od kako su poceli stavljat ledice..i to imaju dosta ljepsi dizajn od bmwa ...meni je bmw bio lijep sve do onog modela nenzamj koaj godian tacno..uglavnom ima ga tamo jedna clan foruma..stavio u garzu..sivi onaj.......ti su mi modeli bili prejebeni...poslije toga sve nesto glomazno veliko...jedina iznimka M6....audi ima znaci ovi noviji ljepsi dizajn..ali sto se tice motora i ostalog..po meni je an strani bmw .....jer zna se sta je bmw ...a sta je audi...i kakav je motor....inace da uzimam novo ..uzeo bi novog audija npr A5 ...da uzimam sta polovno..neku bengu ..2000-2002 godiste.....a ako prosirimo ponudu izbora onda biram...bez razmisljanja Alfu Romeo....npr 159....to govorim novo....polovno bi uz eo nesto tipa Stilo Abarth 2.4 20 V sa mjenjacem koa u F1,Fiat Cuope.........ili ako cemo jos nesto jeftinije Fiat Bravo HGT ....ili lijepo uzmes..golfa 1 ili 2...i kao kod nas lik...stavis motor unutra da niko nezna koji je ..uglavnom dere 90% auti :D  evo dan ije suplaj prica evo keca
http://www.pungas.com/forum/vw-golf-i-sember-t-21490.html
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2009, 15:40:37 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #45 : 08 Svibanj, 2009, 20:16:06 »
svaki svog konja hvali..ja hvalim mercedesa..hahahhahah

i vr6

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #46 : 31 Svibanj, 2009, 09:47:49 »
audi je poceo izbacivat dobre modele al se nikako nemogu oteti dojmu da je to vw samo malo vise usminkan..naravno nemam nista protiv vw al nije to bmwova klasa
btw ako vas zanima ko je bolji za jurnjavu pogledajte na yubitu malo topgear i nihove usporedne testove izmedju bmw audia u mercedesa

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #47 : 31 Svibanj, 2009, 15:46:24 »
audi se u zadnjih 5 god dosta popravio i usavrsio al ja mislim da je Bmw puno bolji jer je od uvjek bio sportskiji, misicaviji od mercedesa pa se tu jos poslje ubacio Audi....BEKY JE BEKY :frajer:

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: koji je bolji po vama bmw ili audi
« Odgovori #48 : 31 Svibanj, 2009, 18:59:09 »
audi se u zadnjih 5 god dosta popravio i usavrsio al ja mislim da je Bmw puno bolji jer je od uvjek bio sportskiji, misicaviji od mercedesa pa se tu jos poslje ubacio Audi....BEKY JE BEKY :frajer:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: