Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!  (Posjeta: 1290 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« : 07 Travanj, 2009, 18:52:14 »
Eto sam naslov kaze moj problem...karb je 17.5 dellorto ali je igla i klipic kao u onog iz malossi pakiranja,znaci A7 igla i klipic neznam sad tacno..zaboravio sam....dizna je 82 a igla na prvom zazoru....kad dam minimalan gas motor trokira..ako postelujem karb da ne trokira na minimalnom otvoru gasa ,onda mi se pojavi onaj problem npr kad ides pa pustis gas,stanes,obrataji stoje visoko neko vrijeme pa padnu..ako nastimam to normalno..onda opet trokira na minimalnom gasu...ovo ostalo je sve ok..motor ide super....ja ako u startu dam pola gasa on nece ni trokirat nista,isto i kad dam 20-30% gasa nece trokirat..samo znaci na minimalnom otvoru nekih 10-15% gasa......da mi je i to sredit nervira me ...imal ko kako ideju da to sredim ...sta da radim ?? ja nisam pametan..stimam ga cijeli dan i nikako ga nemogu ustimat na karbu...jedino da probam stavit npr diznu 80......pa onda probat nastimat ??? evo snimio sam jedan sound clip pa poslusajte kako radi kad dam malo gasa,tj krenem pa onda mal otvor gasa dam a krecem se minimalnom brzinom .....molim vase misljenje sta da radim ???

http://www.speedyshare.com/810722716.html
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2009, 18:58:28 »
pokusaj iglu spustiti za jedan zub i smanjiti na onome saraficu za 1/4 gasa bengu...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #2 : 07 Travanj, 2009, 19:12:07 »
kad iglu stavim na drugi zazor onaj ...motor dobija previse goriva..cim dam malo gasa..karb se toliko napuni gorivom da pocne curit na sve strane gorivo..i samo se ugasi motor....ovo sto meni ovako trokira jel ovo do viska goriva ili manjka..ili viska zraka ili manjka ?? meni se cini do viska goriva..jer kad mi je trokiro..odvrnem malo saraf za smjesu prema lijevo znaci vise zraka da dobije i on prestane trokirat na minimalnom gasu..ali mi je onda problem kad dam gas i pustim..ostane dugo na visokim obratjima....pa padnu tek poslije 20 sekundi mozda...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #3 : 07 Travanj, 2009, 19:42:09 »
da ovo je previse goriva, ovo vidim na svakom runneru sa leovince spuhovima  :dontknow:
a kako ti prelije karb, ne smije nista istjecati van iz njega, ako istjece onda karb nije ok.. jer ako spustis iglu, ona utjece od 1/3 gasa pa do 3/4 otprilike,a na tome ako je bogata, onda bi se trebao cuti isti zvuk kao sto je taj na snimci, znaci nikakvo prelijevanje, samo taj zvuk...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #4 : 07 Travanj, 2009, 20:05:41 »
pocne na airbox izlazit gorivo i kapat dole niz casicu .....karb je nov ...to mi se desavalo i na starom karburatoru ...pa sam konto da je pokvaren i uzeo novi i isto se desava na novom ..i kad sam zazor osigurac na prvi onu crticu na igli ..prestalo je ...inace na drugoj dam gas samo se ugusi motor jednostavno...na treco da i ne pricam..na leru radi ok cim sjedes i das gas ...samo se pocne gusit i ugasi se i gorivo na airbox lije ko ludo....bil pomoglo sta da probam diznu 80 stavit umjesto 82..setup...sport 70,yasuni r,serijski usis,s6 hpc radilica i karb je dellorto ali je igla kao i u malossijevom 17.5 isto i klipic...airbox serijski samo izvadio lulicu...
« Zadnja izmjena: 07 Travanj, 2009, 20:07:16 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #5 : 07 Travanj, 2009, 20:10:15 »
ta glavna dizna nema 5% utjecaja na malim otvorima gasa. sada me zanima da li ti je ok vakum pipa, mozda ti je ona otisla...
a ja bi skinuo casicu od karba
nego imas li msn, dugo mi pisati ovako, da ti objasnim...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner,Trokira na minimalnom otvoru gasa!
« Odgovori #6 : 07 Travanj, 2009, 20:27:43 »
et add sam te na msn
Valentino Rossi 46!!!!!