Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gljiva na dellorto 12 (zasad jer se nema šta drugo stavit) pomoć hitno  (Posjeta: 806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kakav bi mi trebao bit setup karba da bi radilo kako treba dok ne nabavim neki airbox? ako je netko probavao ili sl. neka slobodno napiše, radi se o piaggio mašini sa zx.om  :happy6:
« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2009, 19:24:15 sfx »

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
znam da je glupo stavit gljivu na serijalu, ali trenutno je to jedina solucija... neko je imao tako nešto poštelano kolko tolko ok?

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
daj ti bolje napisi o kakvoj je gljivi rijec?  ( jos sad kad napises e13, pa da me strefi mozdani  :toothy9:)
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
ma neka hebo spužvasta... to mi je jedino pri ruci dok ne nabavim airbox :angry7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
daj ti bolje napisi o kakvoj je gljivi rijec?  ( jos sad kad napises e13, pa da me strefi mozdani  :toothy9:)

Koja god da je, neka ju omota u celofan ili plastičnu vrećicu i na vrhu vrećice izbuši rupu 15 mm  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Ubaci limic okrugli tipa kako izgleda blokada na karbu 17.5  prvo sa nekom malom rupicom i postepeno je siris dok ne dobijes da ti skut radi ok ,ako trokira prosiruj rupu imas viska benge ,ako gusi onda onda novi limic sa manjom rupom.

Eto ,ali moram preporuciti da odustanes od toga jer ti treba veci karb svakako!


Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
ako imas 35 kn uzmi onu najmanju 10mm i samo je ustekas na crjevo do karba ili u tu gljivu ubaci sajbu ili saraf ili kosto ti je i veka84sb reka

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
hvala ljudi, to je za vikend jer mi treba hitno :icon_biggrin: a drugi tjedan stiže 19 i airbox i još komada,