Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: runner gas  (Posjeta: 2282 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
runner gas
« : 20 Veljača, 2009, 15:28:55 »
evo doso danas do svoje rakete da cu je upalit kad ono vergla al nece upalit nikako a nov akumulator... ja sta cu uzeo malo benzda i ubacio na karb tamo ispod onog limenog klinca i tamo di je ona susta ugl ubacio ja malo benza zatvorio i on upali i radi on dobrih 5 min na centralnoj spustim  ja njega a on ko lud pun gas i u zid sarecu da sam kocio pa mu nista nije ...sad me zanima sta ej bilo da je sam gas dodavao a sajla nije nije zapela  pokusao sam jos par puta poslje ali nista a strah me klipa da radi pun gas ovako hladan pa sam ga odmah ugasio ..ljudi pomozite  :icon_scratch:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: runner gas
« Odgovori #1 : 20 Veljača, 2009, 15:46:19 »
Vjerojatno ti nesto pritisce sajlu kad spustis motor sa nogare. Pogledaj da li je tako

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: runner gas
« Odgovori #2 : 20 Veljača, 2009, 17:02:27 »
pogledao sam nije jer sad kad je i na nogari pumpa gas ljudi pomozite  :hmh: :angry7:

Offline Aleks

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: CPI Aragon
Odg: runner gas
« Odgovori #3 : 20 Veljača, 2009, 17:17:27 »
Mozda si krivo slozio sajlu gasa kada si ustrcavao bengu u karb, rastavi taj dio i vidi dal je sve sjelo na mjesto.

Offline huligan08

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 9
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lošinj
  • Moj Skuter: RUNNER
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: giannelli reverse
Odg: runner gas
« Odgovori #4 : 20 Veljača, 2009, 17:18:47 »
skini sajlu stavljaj ulje u u nju, i razradi,pogledaj da se nije pocela racvat(ako je odmah kupi novu), stavi ulja ili masti u centralni kliupic na sajli, dobro ocisti klipic u karburatoru i podmazi sajlu od ulj i mora valjati!!!!! pogledaj i rucku od gasa
« Zadnja izmjena: 20 Veljača, 2009, 17:21:35 huligan08 »

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: runner gas
« Odgovori #5 : 20 Veljača, 2009, 17:29:59 »
ali znate sma me buni digo sam ja onaj kalp od sica i nabijem gas i sajla se uredno vraca mislim da nije do sajle vec nesto u karbu

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: runner gas
« Odgovori #6 : 20 Veljača, 2009, 19:00:15 »
helppp :'(

Offline pajs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: orij (split)
  • Moj Skuter: aeroxx
  • MojSetup: tp trophy 70
  • MojSpuh: ARROW
Odg: runner gas
« Odgovori #7 : 20 Veljača, 2009, 19:56:09 »
da ti mozda negdi ne vuce fals zrak pa radi pog gason. tako je meni bilo, pukla mi prirubnica i vuka zrak, i cin ga upalin radi pod ful gason.
...odaziva se na gas ko beskucnici na besplatni rucak...

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: runner gas
« Odgovori #8 : 20 Veljača, 2009, 20:16:42 »
kod mene je karburator taki da ima gore poklopac na 2 vijka i unutra je opruga  koja bude dobro stisnuta... neznam kako je kod tebe ali ako ti otvaro tak poklopac moguce da se opruga ispruzila, digla poklopac i onda se sajla povukla i za sobom klipic i da je sada zaglavio negdje... skini  filter zraka i vidi kako klipic stoji, mora bit dignut samo par milimetara

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: runner gas
« Odgovori #9 : 20 Veljača, 2009, 20:53:46 »
vraća se sajla, dal se klipić vraća, sj#bo si nešto, rastavi pogledaj


 jel igla ima zeger
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: runner gas
« Odgovori #10 : 20 Veljača, 2009, 21:22:36 »
meni ista stvar bila ... evo taman napravia...

zamini sajlu... moze bit da se unutra negdi rascvala i zapinje...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: runner gas
« Odgovori #11 : 21 Veljača, 2009, 00:42:42 »
kod mene je karburator taki da ima gore poklopac na 2 vijka i unutra je opruga  koja bude dobro stisnuta... neznam kako je kod tebe ali ako ti otvaro tak poklopac moguce da se opruga ispruzila, digla poklopac i onda se sajla povukla i za sobom klipic i da je sada zaglavio negdje... skini  filter zraka i vidi kako klipic stoji, mora bit dignut samo par milimetara
nije isti karb za 2t i 4t skutere :icon_thumright:
nikada nisam prckao oko takvih karbova pa stvarno neznam, ali ako vraca sajlu i sve lagano ide nije jako tesko odvrnuti rucku gasa, mislim da je problem do karba...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: runner gas
« Odgovori #12 : 21 Veljača, 2009, 13:17:30 »
meni se to desilo prosli put kad sam runnera sastavljo...bilo je to da nisam dobro postavio klipic u karb i zapinjo je klipic ...tj onu izbocinu unutar onog mjesta gdje ide klipic nisam poklopio sa onom izbocinom na klipicu ..i motor je cim das gas ili ga upalis u full gasu  i tako ostane,a poslije kad sam i nastimo normalno opet je klipic ostajao gore jer je bio se iskrivio na jednom mjestu i zapinjo...uglavnom ti je do toga...znaci ili klipic ili pogledaj oko igle,sajle na karbu kako si je postavio i to...
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2009, 13:20:32 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: runner gas
« Odgovori #13 : 21 Veljača, 2009, 13:25:16 »
meni se to desilo prosli put kad sam runnera sastavljo...bilo je to da nisam dobro postavio klipic u karb i zapinjo je klipic ...tj onu izbocinu unutar onog mjesta gdje ide klipic nisam poklopio sa onom izbocinom na klipicu ..i motor je cim das gas ili ga upalis u full gasu  i tako ostane,a poslije kad sam i nastimo normalno opet je klipic ostajao gore jer je bio se iskrivio na jednom mjestu i zapinjo...uglavnom ti je do toga...znaci ili klipic ili pogledaj oko igle,sajle na karbu kako si je postavio i to...

upravo to sam pricao ...  ja mislim da klipic zapne jer se makne s one "klizne staze"

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: runner gas
« Odgovori #14 : 21 Veljača, 2009, 16:12:26 »
ehh sad da ja skuzim sta je klipic hehe btw hvala carevi ste :drunken_smilie:

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: runner gas
« Odgovori #15 : 21 Veljača, 2009, 16:16:06 »
kako neznas sta je klipic... kada gledas karb kroz rupu imas kao pregradu koja ti zatvori dobar dio te rupe a ta "pregrada" je klipic.... a ako je samo rupa i nema nista (vidi se cijela rupa) onda ti je klipic zaglavio gore

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: runner gas
« Odgovori #16 : 21 Veljača, 2009, 17:49:03 »
eto objasnili su ti do čega je to. drugi puta kada budeš nakon dužeg vremena palio motor, NE RASTAVLJAJ karb ako nisi siguran šta radiš. vrlo jednostavno ga je upaliti. na prazno zavrni gas 5 - 10 puta i kresni ga. ako se upali i ugasi, ponovi još jednom.
nemaš razloga podljevati karb. samo zavrni gas nekoliko puta i kresni.  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline DevMichele

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 1091
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: ktm 525, SKR 180. EX sp180 fx 125 vx209
  • Moja Kaciga: agv k4
Odg: runner gas
« Odgovori #17 : 21 Veljača, 2009, 18:14:48 »
eto objasnili su ti do čega je to. drugi puta kada budeš nakon dužeg vremena palio motor, NE RASTAVLJAJ karb ako nisi siguran šta radiš. vrlo jednostavno ga je upaliti. na prazno zavrni gas 5 - 10 puta i kresni ga. ako se upali i ugasi, ponovi još jednom.
nemaš razloga podljevati karb. samo zavrni gas nekoliko puta i kresni.  :icon_thumright:
naci kazes samo na praznodok neradi dodajem mu gas jedno desetak puta ajde provat cu jer akumulator ima snage sve novo pa i svjecica a on pali samo kad mu nabacim benzda jednino ako sam nesto krivo  skpoji na karbu al vodit cu ga na servis u pon ionako mi je ;D blizu

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: runner gas
« Odgovori #18 : 21 Veljača, 2009, 19:16:36 »
da. na prazno dok je ugašen i onda ga kresi i mora upaliti.

sada bi samo trebao pogledati prvo karb jesi li sve dobro složio, a onda probaj onako upaliti i vidjet ćeš da pali.  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!