Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: g#vn#-deep shits  (Posjeta: 2138 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
g#vn#-deep shits
« : 09 Veljača, 2009, 20:01:54 »
g#vn% duh - Znaš da si se israo. Ima govana na papiru, ali nema u školjki.

Teflonsko g#vn% - Kad se isereš, tako si čist i ti i wc papir, da ne možeš vvjerovati. Moraš se zadubiti u WC školjku da se uvjeriš da li si uopće srao.

Ljepljivo g#vn% - Podsjeća na vruć katran. Obrišeš dupe 12 puta, i još uvijek nije čisto. Na kraju gurneš papir u gaće, da ih ne zamažeš. Ovakvo g#vn% ostavlja trajne tragove na WC školjki.

Neodlučno g#vn% - Taman si obrisao dupe, kad shvatiš, morat ćeš opet.

Tvrdoglavo g#vn% - Ovakvo g#vn% je sigurno ubilo Elvisa. Ne izlazi sve dok se ne oznojiš i pocrveniš od silnog naprezanja.

g#vn%-uteg - Kad se isereš, lakši si za 5 kila.

Nestrpljivo g#vn% - Bolje bi ti bilo da stigneš do WC-a u 10 sekundi. Obicno promoli glavu još prije nego što sjedneš na školjku.

King Kong g#vn% - Ovo g#vn% je toliko veliko, da neće potonuti, osim ukoliko ga ne izlomiš u sitne komadiće. Afinger je kao stvoren za to. Ovo se obično događa u tuđoj kući.

g#vn%-kupač - Kada ovo g#vn% padne u vodu, napravi ogroman pljusak, i obično ti pokvasi dupe.

g#vn%-želja - Sjediš sav napregnut, prdneš par puta, ali g#vn# nema.

g#vn%-zmija - Ovo g#vn% je prilično mekano, debelo kao tvoj palac, i dugačko barem pola metra.

g#vn%-plovak - Čak i nakon trećeg puštanja vode, još uvijek pluta. Čovječe!Kako da ga se otarasim? Ovo se obično događa u tuđoj kući.

g#vn% od meksičke hrane - Znaš da ponovo možeš jesti, kad te prestane peći dupe.

g#vn%-kornjača - Ovakvo g#vn% samo uplašeno proviri iz dupeta i brzo se vrati unutra.

Bungee-g#vn% - Ovakvo g#vn% visi neko vrijeme iz tvog dupeta, prije nego što padne.

Sporo g#vn% - Moraš sjediti na školjki tako dugo da ti se ukoče noge.

g#vn% Džek Trbosjek - Ovakvo g#vn% se zalijepi za dlačice na dupetu, a onda ih naglo iščupa.

Party g#vn% - Ogromno g#vn% koje isereš na nekoj veselici Onda pustiš vodu i užasnut gledaš kako lagano raste vodostaj.

Praskavo g#vn% - g#vn% koje izleti u djelić sekunde. Podsjeća na lavinu ili raketni pogon, i isprska cijelu školjku.

Vjetrovito g#vn% - Ono nastaje kada sjedneš na školjku, i prdiš toliko dugo i jako, da ti se više ne sere.

Hodnik-g#vn% - Ovo g#vn% se javlja poslije dužeg trčanja do kuće, i natjera te da se isereš u hodniku ispred vrata.

Sranje - Sereš tako brzo, i brišeš dupe tako bijesno, da ti nestane papira, i onda kažeš:
- "Sranje!"

g#vn% bez kraja - Ovo g#vn% curi kao ludo, i taman kad završiš, i počneš brisati dupe, nešto zakrči, i još govana počne ispadati.




a baš...sve do jednog  je istina
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #1 : 09 Veljača, 2009, 20:03:29 »
bilo vec na forumu......i vec dosta staro... :drunken_smilie: :drunken_smilie:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #2 : 09 Veljača, 2009, 20:07:27 »
izgleda da sam ja danas u školi imo praskavo g#vn%  :laughing3:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #3 : 09 Veljača, 2009, 20:19:25 »
Već vidio negdje, i uvijek komentiram kako fali ono kad se večer prije napiješ bambusa il baruna il nekog sličnog pića. Ono teški, crni šit.

Offline Scoot_Fan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 470
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Piaggio Carnaby 125
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #4 : 09 Veljača, 2009, 21:28:33 »
HAHAHAHAHAHAHAH Bikeru car si najveci  :notworthy: ne znam kad sam se ovako nasmijao. Stvarno svaka ti cast na ovome uljepsao mi dan  :notworthy: :icon_thumright: :toothy9: :toothy12: :icon_biggrin: :toothy3: :toothy11: :toothy10: :laughing3: :laughing7:  :notworthy: :notworthy:
Pivo sadrzi zenske hormone. Ako ga previse popijes, pocnes pricati gluposti i ne znas vise voziti auto.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #5 : 09 Veljača, 2009, 22:17:59 »
izgleda da sam ja danas u školi imo praskavo g#vn%  :laughing3:
;D
Zato mi i nekak smrdiloo danas kad sam prolazio hodnikom  :toothy3:

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #6 : 09 Veljača, 2009, 22:19:58 »
 :toothy9: :toothy9: hahaha, to je netko jeo mjesanu hranu svega i svacega :D pa je brizno zapisivao detalje  :laughing3:

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #7 : 09 Veljača, 2009, 22:22:29 »
;D
Zato mi i nekak smrdiloo danas kad sam prolazio hodnikom  :toothy3:

hahaahhah a za to je kriva kombinacija bureka i jogurta  :laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #8 : 09 Veljača, 2009, 22:52:08 »
legendo... stvarno se nikad nisan nasmija posteno na nista od zajebancija s foruma.. ovo san umira dok san cita na kompu.. isprinta i isa materi i ocu citat...

ugl. doslovno san plaka dok san cita... 20 min kvalitetnog smijanja...
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #9 : 10 Veljača, 2009, 01:13:43 »
Već vidio negdje, i uvijek komentiram kako fali ono kad se večer prije napiješ bambusa il baruna il nekog sličnog pića. Ono teški, crni šit.
eto ja cu dati ime zvat ce se OBAMA hhhhh niger g#vn%......obama u bjeloj kuci hahaha ko crno g#vn% u bjelom dupetu  :frajer:

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #10 : 10 Veljača, 2009, 11:55:40 »
neznate vi grabowca...svaki dan nosi rolu wc papira u školu....  :laughing11: on obavi u školi da nemora doma
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: g#vn#-deep shits
« Odgovori #11 : 11 Veljača, 2009, 15:19:11 »
ja sam danas imao SHOCK-SHOW u ćenifi............stara morala platit čistaćicu!!!!btw savjet za ljude koji vole kenjat izvan svog staništa-----rukama raširite guzove što jače,da izbjegnete tragove kočenja i tip-top fleke na gaćama! :headbang:
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"