Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI  (Posjeta: 1468 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« : 12 Siječanj, 2009, 00:45:45 »
rijec je o dellorto pgbg 19 BD karbu,imao sam par problema,loša prirubnica,loš semering na radilici i u kur..u manualni čok,naravno sve prominjenio i radi ok sada....sad imam par pitanja, da li bi mi na igli od karba trebalo pisat koja je,jer meni ne pise nista?dal bi dizna otprilike 84 bila ok za pocetak daprobam,onako ugrubo?i jos nmesto sta nema veze uz karb,dal bi osjetio kakvu razliku na kad bi stavio žuti cdi od topa?imam solidan base setup-trophy 70 u kombinaciji sa arrow wxtreme spuhom! :icon_scratch:
EDIT:
zaboravih napisat da bi stavio jednu od ove 2 gljivuzdare.. :icon_biggrin:
http://uk.polini.www.portal.tradenet.it/photo/i/intermot04.jpg
http://www.brixiamoto.it/it/index.php?main_page=product_info&cPath=66_115_245_295&products_id=233
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2009, 01:09:27 Lule_50 »

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #1 : 12 Siječanj, 2009, 01:18:33 »
Na igli mora pisat koja je . PHBG karbovi imaju iglu oznake W.

Trebas ovdje napisat koji dijelovi su u karbu. Igla, klipic, needlejet, ler diza pa ti mogu reci koja bi diza bila odprilike za taj karb.
Diza bi ti (obzirom da ide gljiva) trebala oko 90+, ali bez podatka koja je igla unuta je to nemoguce reci napamet

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2009, 10:50:10 »
Na igli mora pisat koja je . PHBG karbovi imaju iglu oznake W.

Trebas ovdje napisat koji dijelovi su u karbu. Igla, klipic, needlejet, ler diza pa ti mogu reci koja bi diza bila odprilike za taj karb.
Diza bi ti (obzirom da ide gljiva) trebala oko 90+, ali bez podatka koja je igla unuta je to nemoguce reci napamet
gledo sam iglu i na njoj ne piše koja je,ovo ostalo cu provjerit!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #3 : 12 Siječanj, 2009, 11:50:24 »
Ostali dijelovi ce sugerirat koja je diza jer to sve u kompletu ide.
Osim ako karb niej sklapan od vise razlicitih karbova.

Oznaka igle je gore kod utora za osigurac ugravirana okomito na iglu

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #4 : 12 Siječanj, 2009, 23:28:19 »
je ima smisla da stavim taj top performance žuti CDI?mislim dobio sam novog pa ono da vidim da ga stavimili prodam! :icon_biggrin:

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #5 : 20 Siječanj, 2009, 18:48:12 »
evo nabavio sam novi karburator dellorto phbg 19BS iz malossi pakiranja! sad me zanima je pametnije sa prerađenim serijskim airboxom ili gljivom naštelat?i s kojom diznom da počnem? ???

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #6 : 25 Siječanj, 2009, 18:29:52 »
Na igli mora pisat koja je . PHBG karbovi imaju iglu oznake W.

Trebas ovdje napisat koji dijelovi su u karbu. Igla, klipic, needlejet, ler diza pa ti mogu reci koja bi diza bila odprilike za taj karb.
Diza bi ti (obzirom da ide gljiva) trebala oko 90+, ali bez podatka koja je igla unuta je to nemoguce reci napamet
evo igla je w16,klipic 50,needlejet 262,ler dizna 50,čok dizna 60!
danas sam ga napokon stavio na skuter,stavio diznu 85,igla spuštena do kraja(znači osigurač je bio na najgornjem položaju) i super je radio,i na leru i na punom gasu, i nako sta sam ga kasniije upalio pustio da 10min radi na leru,pa napravio đir dao frendu đir i vracam se doma i odjenom mi pocne zvuk neki cudni i ugasi se!gledamja sta je i upalim ga i opet se ugasi,i nece se vise upalit!vartim se u garazu i vidim svijčica mi otišla a nova je...je moguče da me struja zaje..ava ili nije dobra smjesa?
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2009, 18:41:54 Lule_50 »

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: dellorto phbg 19 BD i top žuti CDI
« Odgovori #7 : 25 Siječanj, 2009, 18:46:50 »
slikaj nam svječicu ....
Potpis