Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pronađena dva ukradena  (Posjeta: 5273 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PrO_NRG_mc2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 81
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica, Okuje
  • Moj Skuter: NRG_mc2
  • MojSetup: jos nema
  • MojSpuh: seriala
Odg: Pronađena dva ukradena
« Odgovori #20 : 04 Siječanj, 2009, 16:17:01 »
nije bio jedan, neko od starijih je čekao u autu i poslao klinca sa šarafcigerom do skutera! ja sa par kolega sjedim u birtiji i jedan mi kaže eno ti neko šerafa po skuteru! ja laganini izađem van i pšrođem onako nezainteresiran pored njega a on mi još "dobra večer"! nakon par šamara i par puta nogom u ispušni sustav je jako brzo nestao! ;D

@alfa: nisu cigani krivi što su ih zaboravili prije više od 60 godina. nisam imao metalne kape :sad1:

heheheh kaj krade ti cigani imaju para od zeleza kaj prodaju hehehehe ja si bum kupil elektro soker pa neg ga slusne 220v  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
PiaggiO_NrG_mc2_tuned by: DoDo

Moje srce ima 2 takta...kuc-kuc,kuc-kuc.....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Pronađena dva ukradena
« Odgovori #21 : 04 Siječanj, 2009, 18:42:05 »
DOKTORI!!!šta reć,treba ih napleskat samo zato što su glupi,kilimandžarnut skutere u svom gradu i još se vozat na njima!vidi se da su klinci-nijedan lopov ne krade u svom dvorištu!kod nas u vinkulji su klinci kreativniji,lape skuter odvezu ga na brdo kod nas u kvart i zapale ga,a izgoreni kostur bace šiptarima kroz otvoren prozor u dnevni boravak,čovjek izleti da im jebe majku a oni ga gađaju ručicama kočnica,airboxom i dr.dijelovima što su poskidali!SHOCK SHOW!imam negdje taj filmić.čim iskopam stavljam ga!
to su jos veci debili nego ovi sto su uhvaceni. ne branim cigane, bas mene briga kome ce ga bacit kroz prozor.. ali zaplit skuter i sve to ostalo.. da naprave meni to i da ih nadem zapalio bi ja njih.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline matheus

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Yamaha X City 250
Odg: Pronađena dva ukradena
« Odgovori #22 : 04 Siječanj, 2009, 19:04:58 »
trebali su slike stavit i puna imena i prezimena... pa svaki put kad ih se sretne u gradu po šamar, a Pula je mali grad...

Offline kiza-iz-kvarta

  • HERO MEMBER
  • Tržnica : (+44)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2270
  • Spol: Muški
  • I wish life could be swedish magazines
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ritopek
  • Moj Skuter: vozim šta užicam
  • Moja Kaciga: misliš kacika?
  • MojSetup: tuned by hac (al ne taj hac,ovaj je živ)
  • MojSpuh: ATD Srđan Mlađan
Odg: Pronađena dva ukradena
« Odgovori #23 : 06 Siječanj, 2009, 02:31:24 »
......Pula to je raj.....by KUD IDIJOTI.....te zvalavce bi trebalo bacit u tvorza i stavit ih u celiju s nekim ADEBISIJEM iz OZ-a.....i svaki put kad pomisle na lopovluk da ih zaboli dupe za to......i napomena nitko ne vrijeda nas da smo bjelcuge niti nas se naziva ostalim pogrdnim imenima,pa zato oni nisu cigani vec indijanci ili romi...ovo sam napisao samo zato da se deky,benika i zalac ne uvrijede.....heh!
a gde žuriš, a gde žuriš Goksi bre,a gde žuriš prebismo ti jangere!
RIP Goran Veličković "Goksi"

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Pronađena dva ukradena
« Odgovori #24 : 06 Siječanj, 2009, 02:47:54 »
LEPI  :laughing4: :laughing4: :laughing4: :laughing4: avatar je jaki  :toothy9: