Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: aprilia sr70r  (Posjeta: 30211 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #60 : 17 Svibanj, 2009, 22:26:30 »
...mozda je majstor dobro remen stavio...mozda nesto nije u centru..kao sto je tu i spomenuto pa se remen sam prekrenuo...rijetki su to slucajevi ali ih ipak ima,kao sto je slucaj bio kod crazy kuree-a

puno vise o tome ce vam reci 3alfa3
 ;D


a ne znam.. ne sjecam se kako je prije remen bio napet.. ali ovaj je mekan ovako rastrgan i sa zubima gore.. mozda je to do toga.. nebi znao kako bi se remen trebao uspjet okrenut ako je sve bilo kako treba postavljeno.

@luka, nije bitno sad, rec cu ti jednom kad se vidimo, necu ga crncit ovdje, jer po glasu sam cuo da je dobar, no evo ovaj put nije to pokazao.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #61 : 18 Svibanj, 2009, 12:09:42 »
Izvrstan ja bi ga preporučio svima ipak je čovjek našao novu tehniku stavljanja remena koja sikda 5ks lol ja bi otiša dole i propuca ga da mi je ovo napravio :angry9:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #62 : 18 Svibanj, 2009, 12:41:31 »
covjek je izmislio novu blokadu, sad na regu svi sa remenom naopacke  :toothy12:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #63 : 18 Svibanj, 2009, 15:54:59 »
bio danas kod njega, kupio on novi remen i stavio kako treba, ono trzanje je bilo zbog remena na kraju.
govori da ni sam ne znam kako je remen krivo zavrsio da je on uvjeren da ga je postavio kako treba.  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline boleee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banja Luka
  • Moj Skuter: Cpi - Oliver
  • MojSpuh: ZX
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #64 : 18 Svibanj, 2009, 16:16:20 »
Takvi su svi majstori , svoju gresku nepriznaju  ;D
O_o

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #65 : 29 Svibanj, 2009, 12:53:07 »
neki dan vodio skuter opet u njega da mi promijeni oprugice i valjcice metne nove odma.. govori on da su mu u dantea dali krivi remen.. bio je duzi malo, i da se vjerovatno negdje u voznji okrenuo.

imam par novih planova za na ljeto, skuter ide u novu kombinaciju boja

mhr replica, yasuni r, zvono, delta i dulja getriba idu na njega.

ova boja s malo crne i to je to.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #66 : 29 Svibanj, 2009, 13:18:21 »
remen u vožnji da se okrene?????(po meni nemoguće)
vijerovatno su morali nešto izmislit kad su vidili šta su napravili....
lovac u mutnom team

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #67 : 29 Svibanj, 2009, 13:51:55 »
pajo, moguce je i dogadjalo se...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #68 : 29 Svibanj, 2009, 13:55:29 »
pajo, moguce je i dogadjalo se...
onda vijerujem.
ali znam kad skidam remen(minarelli) da ga moraš fino nategnut da ga izvadiš iz polutki???
sad kod piagio mašina neznam????
lovac u mutnom team

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #69 : 04 Srpanj, 2009, 15:39:34 »
danas i jucer malo srafo.. jer mi mljelo u prijenosu nesto.. i nije htjeo palit na anlaser vise.. i ugl bendix otisao pojeli se zubci na njemu i odlomio se neki dio.. na svu zalost koju sam mogo vidit.. cijeli variomat mi je istrugan.. na nekom djelu. :| ne znam na koju foru..
uglavnom nakon 5000km treba bi mjenjat karike jer je nakratko ostao bez ulja, risevi se osjete pod prstom, sa neam pojma, klip je vec 49, neam pojma dal postoje specijale dalje... izgleda da je dosao kraj trophy-u.  :uff:
par slika.  :laughing7:



« Zadnja izmjena: 04 Srpanj, 2009, 20:16:19 gianelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #70 : 05 Srpanj, 2009, 05:36:51 »
Majstor ti je 100% postavio remen kako treba, nego se okrenuo u vožnji, mislim da si ga pun gas vozio - na max brzini, jer inače se ne desi na maloj brzini. Mojem prijatelju na mhr multivaru i yasuni R dok je imo, nije se okrenuo nikad u max, al shot moj stavio i 2 remena se okrenula oba na max. brzini, zaribo mu kit drugi put kad se okrenio. meni se to desilo skoro, neki remen N.N marka, nekoliko mm širi od seriskog na max. brzini nakon 2 km se izvrnio naopako, ja mislio zaribo, jer je zvuk takav bio,zablokiro točak i ugasio se
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #71 : 05 Srpanj, 2009, 10:29:50 »
gianelli stvarno nemas srece... :dontknow:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #72 : 05 Srpanj, 2009, 13:48:34 »
ma briga me za remen vise.. bilo pa proslo, remen je bio vecih dimenzija nego sto je trebao bit i u voznji se okrenuo.

nebih rekao da neam srece.. nego premalo paznje obracam prema skuteru, vazda cekam da mi ode neki dio da bih ga zamjenio pa plus to jos vece sranje mi napravi..

vidit cu do kraja tjedna sta cu.. zikra mi s parama, najradije bi uzeo mhr replicu. ako ne skupim toliko para uzet cu onaj S6 street race i 19carb pa bum videl kak i kaj ak se trophy neda busit jos malo.  :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #73 : 06 Srpanj, 2009, 00:20:55 »
jbt...nisi mi reko da je u boksu.... vidi jel moze 50 mm klip unutra,ali nisam siguran....znam da na minu ne moze na trophyiju...to bi bilo lijepo,77 ccm i yasuni r,karb 19 i teraj :)

Offline miki1843

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 318
  • Spol: Muški
  • Jebač na baterije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera vx125
  • Moja Kaciga: takachi tk-100
  • MojSpuh: vracena serijala
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #74 : 07 Srpanj, 2009, 22:20:55 »
nije loš skuter :toothy9: :toothy9:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #75 : 12 Srpanj, 2009, 11:56:13 »
radovi stali, jer sam u potrazi za 49,5 klipom... koji ocito i bas nije toliko popularan. 50klip nemoze stat. ako tko zna gdje nabavit klip 49,5 nek mi posalje pm, sve se moze dogovorit.  :icon_thumright:

« Zadnja izmjena: 01 Travanj, 2020, 23:23:55 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #76 : 19 Srpanj, 2009, 12:01:54 »
djelovi kupljeni.. trophy50 ide na njega, treba mi hitno prijevoz a nemam vremena cekat sa SA cilindar a nisam trenutno pri pari za 70ccm.. a klip 49,5 ni za ljeka.. tak da ce ostat trophy na polici dok ne nade klip sebi pa na turpijanje.. lowlifebase ce bit :D ali otom potom.

trenutno na mjenjanju lezaja radilice i moram provjerit dal je radilica uredu, ipak je pretrpila dosta u zadnje vrijeme..  :dontknow:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #77 : 03 Rujan, 2009, 19:15:39 »
danas dosao kti od clana vasso, cilindar i klip dobri sve pohvale, a i nemoze se s ovih 50ccm vise vozit.  :D:D

sad cekam jos radilicu malossi hpc i sastavljam.  :glasses9:

evo par slikica.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #78 : 03 Rujan, 2009, 23:23:37 »
koji kit ?kad cu ja dobit djir na toj bestiji :) sada ti je sirar konkurencija,stavljju se rox blokovi na neosa,neki alu kit,vec je pokupovao pola dantea :P hihi

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: aprilia sr70r
« Odgovori #79 : 04 Rujan, 2009, 14:51:46 »
mhr replica, nista strasno. :P

znam, sirar i ja smo zamalo svake noci u djiru, prije nego sto mu je zaribo 50ccm isti smo bili.. rupa u ubrzanju do 20-25 ono idemo preko pila odjednom cujes urlik dva stage6-a u isto vrijeme ispale xD
 jel ono u njega tpr kit? ili koji drugi alu ima od tp-a?

a dobit ces djir samo ga tream napravit.. nesto me muci nosac masine ili seleni oni, navjerovatnije cu stavit lezajeve umjesto gumica onih.. ima ohoho posla na njemu jos.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34