Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Derbi servis  (Posjeta: 5333 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Derbi servis
« Odgovori #20 : 31 Listopad, 2008, 20:17:22 »
 :laughing1:...gledam sliku i ne vjerujem!

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: Derbi servis
« Odgovori #21 : 31 Listopad, 2008, 23:19:15 »
da covjek nezna da je ovo " servis " pomislio bi da neko krade djelove sa motora  :laughing11: :laughing11:

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Derbi servis
« Odgovori #22 : 01 Studeni, 2008, 00:08:55 »
zašto si opće mjenjao rezervoar??

Offline PAVOPUSKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 206
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelsa
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • MojSetup: Kita od 20cm :D
Odg: Derbi servis
« Odgovori #23 : 01 Studeni, 2008, 00:29:48 »
zato sta je bila serijska greska na njemu, tj tamo negdje kod plovka sta ti ga ja znam je curila benzina pa cim bi napunio pun rezervoar benzine, pol toga bi iscurilo vanka, btw ovaj " servis " se zove Mrkonjić & Co. u Splitu tako da znate za ubuduce. Onda sam oso u Šago d.o.o i prezadovoljan sam uslugom, na visokom nivou odrađena stvar.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Derbi servis
« Odgovori #24 : 01 Studeni, 2008, 02:41:41 »
zato sta je bila serijska greska na njemu, tj tamo negdje kod plovka sta ti ga ja znam je curila benzina pa cim bi napunio pun rezervoar benzine, pol toga bi iscurilo vanka, btw ovaj " servis " se zove Mrkonjić & Co. u Splitu tako da znate za ubuduce. Onda sam oso u Šago d.o.o i prezadovoljan sam uslugom, na visokom nivou odrađena stvar.
moj podrum je na visljem nivou nego ovaj baksuz :laughing3:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Derbi servis
« Odgovori #25 : 01 Studeni, 2008, 13:40:50 »
Oh boze danas sam skoro crko, neznam jel od smijeha ili tuge.....neznam bil se smijo ili plakao.
Evo oso ja u Split na "servis" da promjenim rezervoar za derbi gp1 250, dojdem tamo a ono ni R od Radione, kaze lik parkiraj ga tu i dojdi za 2 dana.....2 jebena dana za promjenit rezervoar, ko da kamion servisiraju a ne skuter. Oni jos u zivotu nisu nikad rastavljali derbi majko bozja, nezna ni koje ulje mora mjenjat u masini, ni koju vodu ulit u hladjene....zasto se ovo meni moralo dogodit.....haha gle im radionu oh boze;



odakle ti uopće ideja da tamo odvezeš motor na servis??vidiš da je lik neki čoban!!nemogu vjerovat sori nemoj se uvrijediti al blesav si. :dontknow:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Derbi servis
« Odgovori #26 : 01 Studeni, 2008, 17:37:01 »
Moj vrt je na velikom nivo tako da mogu biti ovlašten servis,a u garažu mi stane 30 motora :hello: