Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50  (Posjeta: 752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Runner 50
« : 16 Svibanj, 2020, 12:27:44 »
Pozdrav, uzeo bi runner 50 2002g. znam da nema org auspuh ,a ostalo je serijala. Koju brzinu bi mogao očekivati s obzirom da imam 100 kg? volio bi postići da skuter ide oko 100 km/h sa nekim tuningom kasnije.

Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 162
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
Odg: Runner 50
« Odgovori #1 : 16 Svibanj, 2020, 13:42:24 »
pozz, ovako napamet je tesko govorit jer sve zavisi i od stanja rolica i klizaca i remena i jel popustila kompresija pa cak nesto i do gume al inace od prijatelja runner 50 neodrazavan je bez problema iza 75 po ravnom s tim da smo tad imali 80 kg.
Ako planiras tuning onda je tu mnogo faktora, od kita do variomata do karba i auspuha jer ko zna u kakvom je taj stanju.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Odg: Runner 50
« Odgovori #2 : 16 Svibanj, 2020, 14:04:23 »
pozz, ovako napamet je tesko govorit jer sve zavisi i od stanja rolica i klizaca i remena i jel popustila kompresija pa cak nesto i do gume al inace od prijatelja runner 50 neodrazavan je bez problema iza 75 po ravnom s tim da smo tad imali 80 kg.
Ako planiras tuning onda je tu mnogo faktora, od kita do variomata do karba i auspuha jer ko zna u kakvom je taj stanju.

Da to mi je jasno,al mislim da mi je Gilera najbolja opcija sto se tiče 50 kubika pa kad skupim love uzet nekaj jače. Svakako bi prvo promjenio rolice vario opruge pa onda ako bude potrebno stavio i kit 70 jer cu imat nekh 2000 kn za ulog. Kad kupim javim u kakvom je stanju pa pitam za još neke savjete  :icon_thumright: