Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Zip  (Posjeta: 909 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cvrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio ZIP 49CC
Piaggio Zip
« : 23 Rujan, 2018, 16:05:36 »
Pozdrav, imam stvarno dosta pitanja oko piaggi-a mog, dakle kupio sam ga pre 2 dana, problem je sto je sjebana brava nije uopste prikljucena.Instrument table nema,znaci nema ni dugme za paljenja nista.Kurbla sjebana lezaj od dekla okvira je zglajzovan, eh sada imam jedno pitanje posto se ne razumijem toliko plaho oko elektronike, jel ja mogu kako da spojim umjesto brave da stavim prekidac on off da spoim na kablove imam jos jedan prboelm ne ynam koji je dzek za bravu. Svijecica  baca struju kad spojim alneser + i - na akumulator direktno i baca struju, al sam ja par kablova odspojio od reglera i cdi pa i oko toga mi treba pomoc,a nemam bliznjeg majstora misim da bi mogao ovde resiti ako je neko se razumije a pretpostavljam da zna.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Piaggio Zip
« Odgovori #1 : 23 Rujan, 2018, 18:05:15 »
Ljudi znaju, al ti neće niko objasnit. Da staviš slike il lipo objasniš, raste vjerojatnost da će ti netko pomoći.

Ako nemaš brave znači da je kontakt uvik ON. Kako ga ugasiš onda? Moguće je izvuć prekidač ON/OFF, na CDI ti ide crna žica (masa), brava je zapravo taj tvoj prekidač, kad okreneš ključ u OFF, masa na CDIu postane aktivna i iskra ne ide dalje na bobinu nego ide na masu i skuter je izgašen.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline cvrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio ZIP 49CC
Odg: Piaggio Zip
« Odgovori #2 : 23 Rujan, 2018, 21:28:29 »
Sutra cu slike poslat.