Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco agility city 125 problemi  (Posjeta: 2662 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline svenzy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kymco agility city 125 problemi
« : 25 Srpanj, 2018, 23:56:30 »
Pozdrav svima,
evo da se i ja malo prikljucim sa nekim svojim problemima, pa ako nekome na pamet padaju rjesenja slobodno neka napise. Ili ako netko ima iskustva sa ovim skuterom.
Imam problema sa tresnjom volana kada ga pustim, pocne ici toliko lijevo-desno da ako ga ne uhvatim odmah gotovo je. Bio sam na balansiranju,ista stvar. Prije balansa sam stavio i nove Metzeler gume. Skidao sam straznji kofer, isto. Skidao utege volana i dalje isto..
Druga stvar s kojom imam problema je centralni nogar odnosno ona guma sto koja je izmedju dekla i nogara mi se vec drugi puta raspala ( nemam ideje zasto ) i rovala po deklu.
I na kraju, od prvog dana me muci zvuk iz dekla oko prijenosa. Ne znam kako bi opisao taj zvuk uopce, kao kad ide tomos automatik po cesti. Ne cuje se toliko zvuk masine koliko taj neki zvuk iz prijenosa, kao kad prolazi automatik. Nemam ideje kako opisati taj zvuk uopce, ali iritira me.

Ako netko ima kakav prijedlog ili sugestiju, slusam  ;D

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kymco agility city 125 problemi
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2018, 09:28:45 »
Jel ima prednja vilica lufta?
Jel felga ravna 100%?
Da li možda prednji amortizeri imaju lufta?
Jel ikad padano sa skutera?

Ovo kaj se čuje u deklu moral buš ga skinut i sam pogledat kaj se nutra dešava, napamet se nemre odgonetnut kaj je, možda se taj zvuk čuje iz getribe a ne iz dekla? Kad fali ulja u getribi znaju se poderat zupčanici pa se čuje ko tomos ( provjereno doživio to na jedno od bivših kineza )
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2018, 09:32:56 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline svenzy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kymco agility city 125 problemi
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2018, 16:16:28 »
Felga je ravna. Nisan prvi vlasnik, kupljen je sa 3000km, nije padano sa njega. Amortizere nisam nesto posebno niti gledao, znam samo da kada je balansirano da je prilicno tesko izbalansirao..

A sto se tice zvuka, evo nasao sam video tocno tog zvuka ( izuzev onog lupkanja na kraju, nemam problema s tim)

To je takav neki zvuk kada se doda gas, sto vise gasa,vise se cuje.
Ulje je redovno mjenjao. Prije ovog agilitya 125 sam imao 50, isti problem je bio odnosno zvuk..