Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nrg power klip  (Posjeta: 4294 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nrg power klip
« Odgovori #20 : 08 Listopad, 2017, 15:42:30 »
Oem klipcina traje stvarno dugo, ja imam u steku svoju masinu s 50 hiljada, na 20k naivno sam isao mijenjati karike koje su bile za 0.1-0.15mm potrosene. Nikakve znakove potrosenosti nisam imao na klipu.

Multivar isto kak te posere, na BBu i quasaru nisam bio extremno sretan jer su zacvikale bolcne, ali na 50ccm na 3 skutera istovremeno traju i traju, moj ima oko 30tkm, najvise pazim na klizace, cim se krenu cuti odmah idu novi, makar sam ih ja lijepio za kalotu i jos duze traju.
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2017, 15:44:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Simun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 70
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Zip 80,sf2 50,DT 50
Odg: Nrg power klip
« Odgovori #21 : 11 Listopad, 2017, 01:44:26 »
Sad kako je vrijeme hladnije imam jedan problemcic,skuter na hladno upali normalno i sve 5,ali tipa kad ga vozim i stanem na benzinsku da ga natocim i onda vise nema sanse da upali na alanser,mozes verglat kolko hoces ali nista,na kurblu odma sastavi i vozi dalje,ali kazem nikad mi se to nije desavalo tek sad kad je vrijeme hladnije....a opet nema mi logike da vrijeme utjece na to jer je masina topla,prakticki ugasena na dvije minute

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Nrg power klip
« Odgovori #22 : 26 Listopad, 2017, 21:39:38 »
Moje karike su bile skoro nove sa 25000km na piaggio 50,sa rezom su bile 20000 km,i klip sam pribacia prijatelju na typhoona i jos je vozia ohoho dok mu nije uljna krepala i zariba je,al piaggio klip bolji je polovan nego drugo klip novi definitivno