Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nexus 250 lampica ulja  (Posjeta: 1499 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mate_ml

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Ducati Power Yeah
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Karampanu
Nexus 250 lampica ulja
« : 12 Svibanj, 2017, 22:38:23 »
Pozdrav ekipa, probao sam naci u prijasnjim temama al nisam imao uspijeha. Prilikom okretanja kljuca trebale bi se sve lampice upalit tako da znamo da rade. Skuzio sam da mi curi ulje na senzoru pritiska ulja pa sam kupio drugi i onda sam skuzio da mi lampica od ulja nesvijetli kad okrenem kljuc a sve druge rade mislim da je i ta radila al nisam siguran vise. Interesira me jel moguce promjenit tu lampicu ili je to ona traka pa nema pomoci na ovom skuteru jos nisam to rastavljao. Svaka pomoc dobrodosla hvala unaprijed. I da skuter je gilera nexus 250 2006 god.
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2017, 23:14:09 mate_ml »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Nexus 250 lampica ulja
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2017, 23:30:20 »
zicu koja ide na indikator ulja spoji na blok (na masu) i lampica ako je ispravna mora svjetlit (naravno prije ukljuci kontakt na skuteru)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline mate_ml

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Ducati Power Yeah
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Karampanu
Odg: Nexus 250 lampica ulja
« Odgovori #2 : 13 Svibanj, 2017, 10:19:29 »
To majstore, hvala na pomoci radi ko singerica. Malo mi je cudno da cim dam kontakt nesvijetli sve svijetle samo ona ne u pravilu inace sam naviko da svijetle tako da znas je radi ili neradi.

Offline mate_ml

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Ducati Power Yeah
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Karampanu
Odg: Nexus 250 lampica ulja
« Odgovori #3 : 13 Svibanj, 2017, 12:23:01 »
Dal je normalno kad dam kontakt upali se lampica od ulja i negasi se dok neupalim motor.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Nexus 250 lampica ulja
« Odgovori #4 : 13 Svibanj, 2017, 13:36:21 »
da,normalno je lampicu gasi pritisak ulja u karteru,a ako masina ne radi logicki je da nema ni pririska :zubo:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline mate_ml

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Ducati Power Yeah
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Karampanu
Odg: Nexus 250 lampica ulja
« Odgovori #5 : 13 Svibanj, 2017, 14:43:39 »
Zahvaljujem, sve je to meni jasno al volim potvrdit jer mi prije nije radilo tako znaci da je jos prije bio prdnuo senzor