Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja skuter!  (Posjeta: 5575 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja skuter!
« Odgovori #20 : 06 Veljača, 2016, 20:20:07 »
Dajte molim vas okanite se gluposti, purejet pa ditech su najbolji skuteri, najlakse se i najbrze poprave, uklapaju se u budzet osnovnoskolca (stekeri achtung!) i najduze traju uz redovito odrzavanje, dakle od servisa do servisa nema diranja  :toothy9: 


Dobro dosta subjektivnosti s velikim udijelom objektivnosti, nisam jos kompetentan da potkrijepim ove tvrdnje sa velikim cinjenicama koje ce pokopati karbove posto treba jos kilometara iako je sad vec dovoljno jasno ko dan, a i nisam jos docekao dan kad je bas geckrnuo. Radilice, cvikenzi, luft na radilici, semerinzi, generalke, karike, vodene pumpe, karbovi, troksanja, cdi pickup probija, ispucana prirubnica, elektronski puz, digitalni sat sto je to? Sve prva ugradnja iz 2003 :frajer:
Malo su krvavi u pocetku dok pohvatas algoritme, ali iza toga je raj  :toothy10:



btw radi se i o aktivnom monitoringu 6 ajnspic skutera (svaki dan bi trebala 4 crknuti, po pricama)  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 06 Veljača, 2016, 20:23:05 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6762
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Kupnja skuter!
« Odgovori #21 : 06 Veljača, 2016, 20:34:42 »
Dajte molim vas okanite se gluposti, purejet pa ditech su najbolji skuteri, najlakse se i najbrze poprave, uklapaju se u budzet osnovnoskolca (stekeri achtung!) i najduze traju uz redovito odrzavanje, dakle od servisa do servisa nema diranja  :toothy9: 


Dobro dosta subjektivnosti s velikim udijelom objektivnosti, nisam jos kompetentan da potkrijepim ove tvrdnje sa velikim cinjenicama koje ce pokopati karbove posto treba jos kilometara iako je sad vec dovoljno jasno ko dan, a i nisam jos docekao dan kad je bas geckrnuo. Radilice, cvikenzi, luft na radilici, semerinzi, generalke, karike, vodene pumpe, karbovi, troksanja, cdi pickup probija, ispucana prirubnica, elektronski puz, digitalni sat sto je to? Sve prva ugradnja iz 2003 :frajer:
Malo su krvavi u pocetku dok pohvatas algoritme, ali iza toga je raj  :toothy10:



btw radi se i o aktivnom monitoringu 6 ajnspic skutera (svaki dan bi trebala 4 crknuti, po pricama)  :laughing7:
Lako onom ko ima alat i znanje za te skutere, ko nema bježi od njih čim dalje :P
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10852
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja skuter!
« Odgovori #22 : 06 Veljača, 2016, 20:44:00 »
Ima sreckovica koji proguraju gotovo bez odrzavanja do prvog crkavanja, a tada im se isplati i zapaliti ga  :laughing7:

Sta bih ja dao da je meni netko uvalio taj skuter umjesto karba, proklet bio dan i ona hrpa dijelova! Al barem se naucis serafiti ko F1 meho.




Rasprava zavrsena!
« Zadnja izmjena: 06 Veljača, 2016, 21:21:36 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<