Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SP 180 - Komplet lakiranje  (Posjeta: 6290 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: SP 180 - Komplet lakiranje
« Odgovori #20 : 29 Rujan, 2008, 17:29:39 »
gle cijena mi nije bitna...da je 3t kn samo boja ako je to to;) inace bratic i ja smo pripremali komplet plastike za mog runnera,odnjeli covjeku na farbanje,ja mu reko da ocu kawasaki zelenu..ok to je ta boja ali majke tiofarbao je nikako,svaka se plastika razlikuje,na pojedinim mjestima nije dobro bacio bazu i lak...ma uzas...al inace covjek radi uredno i izgleda da sam ja baksuz jedan na tisucu

izgleda da mu nije bio dobar dan.sta mu nisi rekao da ti popravi.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: SP 180 - Komplet lakiranje
« Odgovori #21 : 01 Listopad, 2008, 14:18:26 »
posalji meni,ja cu ti piturat,samo je pitanje koliko $$$$ dajes
u koju god os boju,ako ces kricavo rozu s perla zutin tratincicama  :icon_biggrin:

al ozbiljno..ako imas poslat kako plastike i da ti ih ja vratin da se ne ostete..piturat cu ti

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: SP 180 - Komplet lakiranje
« Odgovori #22 : 01 Listopad, 2008, 22:41:13 »
Uh ubio sam se od posla ... Nisam ni sliko fakat mi se neda poslikam kad se prelakira. Napkon su sve maske u fileru i večian je zaglađena sa 1200 terba ih još par zagladit. Jedno pitanje : di ima u zg za kupit one poklopce žmigavca za runnera da su prozirni onako od malo novijih sp-ova i vxr-ova samo da nisu žuti ?
Potpis

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: SP 180 - Komplet lakiranje
« Odgovori #23 : 01 Listopad, 2008, 23:26:22 »
evo da ti malko pomognem da se toliko ne ubijaš netrebaš brusiti sa 1200 neka ti zaddnja ruka bude 100o sa malo potrošenijim papirom jer boja popuniostatak
papiri tipa 1200,1500,1800,2000 i 3000 napravljeni su za curke laka i popravak laka a ne za pripremu :hello:
---OSIGURAČ RACING---