Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio mrg 3 problem  (Posjeta: 622 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kinez94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Piaggio mrg 3 problem
« : 11 Kolovoz, 2015, 19:35:41 »
Ovako imam par pitanja u vezi paljenja,
Desava mi se da skuter normalno upali, posle male voznje drugo paljenje nece tj ima problem povucem sauh i ako nece da upali moram da mu stavim ruku na vazduh da bih upalio posle toga sve normalno, do cega moze biti ?

sve novo je na njemu ulozeno lepo para :-D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока


Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Piaggio mrg 3 problem
« Odgovori #1 : 11 Kolovoz, 2015, 21:31:58 »
digni iglu za zub
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline kinez94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio mrg 3 problem
« Odgovori #2 : 12 Kolovoz, 2015, 13:11:27 »
digni iglu za zub
Jel nije problem da mi objasnis gde je ta igla ? I imam problem kad dajem postepeno gas u mestu sve je ok, a kad dam pun ugusi se do cega to moze biti ? :-D

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline NRG1997

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 328
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Piaggio NRG 50 Power
  • Moja Kaciga: Vemar
Odg: Piaggio mrg 3 problem
« Odgovori #3 : 12 Kolovoz, 2015, 16:55:12 »
Igla ti se nalazi na karburatoru s gornje strane, zasarafnjena je s jednom ili 2 vide ovisi koji karb imas i iz nje ti izlazi sajla.. evo ti link da vidis sliku https://www.google.hr/search?q=igla+karburatora&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI4fTXtuWjxwIVS7sUCh3t5g0z&biw=1360&bih=657#imgrc=RvZmh7M99jFkfM%3A
Kad to odsarafis vidit ces iglu plovak, feder u plovku. Potegnes feder, izvadis plastiku a odma iza nje iglu, na igli ces vidit mali osigurac. Njega ces morat izvadit (mozes sa kacavidon) i onda ga spusti prema doli tj vrhu igle za jedan zub kako ti je Rox reka  :icon_thumright:

A ovo za gusenje ti moze bit da ti vuce negdi falsi zrak, prirubnica, semering, filter zraka. Provjeri malo, meni je npr isti problem i u pitanju mi je semering tako da se sad malo zezan s tin jer mi je prvi put da to minjan  :headbang:
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2015, 16:59:08 NRG1997 »
kupujen prednji disk i prednju plastiku za piaggio nrg power

Offline kinez94

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio mrg 3 problem
« Odgovori #4 : 15 Kolovoz, 2015, 09:42:37 »
Igla ti se nalazi na karburatoru s gornje strane, zasarafnjena je s jednom ili 2 vide ovisi koji karb imas i iz nje ti izlazi sajla.. evo ti link da vidis sliku https://www.google.hr/search?q=igla+karburatora&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI4fTXtuWjxwIVS7sUCh3t5g0z&biw=1360&bih=657#imgrc=RvZmh7M99jFkfM%3A
Kad to odsarafis vidit ces iglu plovak, feder u plovku. Potegnes feder, izvadis plastiku a odma iza nje iglu, na igli ces vidit mali osigurac. Njega ces morat izvadit (mozes sa kacavidon) i onda ga spusti prema doli tj vrhu igle za jedan zub kako ti je Rox reka  :icon_thumright:

A ovo za gusenje ti moze bit da ti vuce negdi falsi zrak, prirubnica, semering, filter zraka. Provjeri malo, meni je npr isti problem i u pitanju mi je semering tako da se sad malo zezan s tin jer mi je prvi put da to minjan  :headbang:
Hvala puno :-D

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока