Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kit - MHR Rep. odg. spuh  (Posjeta: 4199 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #20 : 17 Rujan, 2008, 19:31:10 »
de lol, meni se sa serijskom strujom vrtio na 14000 okretaja.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #21 : 17 Rujan, 2008, 19:35:59 »
2TDottore   

prvo malo potrazi i istrazi prije neg sto neke gluposti pocnes pisat

struja na piaggiu drzi 13000rpm-a bez problema ,iMotici kojoj se vrti na skoro 12000 drzi super i nikakvih problema

tak da malo stani na loptu ,moze ??

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #22 : 17 Rujan, 2008, 19:44:43 »
Ma kakav stol molim te.Bilo koji sat za obrtaje radi na istom principu,mjeri frekvenciju i tesko da lazu.Naravno da nesto malo lazu mozda +/- 50 okretaja,tako da ako stavis skut na stol ce ti pokazat isto,a serijska struja drzi puno,dovoljna je za midrace
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #23 : 17 Rujan, 2008, 21:34:38 »
Nemoreš 3alfa3 računat čovjek je podesio skuter da u svim otovrima bude smjesa super i pazi na svaki djelić skutera, ajd mi nađi nekoga ko je napravio 10000km sa nardom na MHR replici... u mene je bio AC a zaribo je 2 put u 1500km al oba put problem sa semringom i lošim kablom od od bombine, a smjesa mi je u svim otovorima bila bogata,i još jedan gusani kit sam sj#bo da bi tek onda sazno da mi kabal od bombine nije valjo (zapalio se na oba kraja) promjenim njega sa žičanim i stavim nove semeringe, i tek sad mi skuter napravljen da bude ko bog i nemam zasad nikakvi problema a super ide ko i kad je bio novi klip a imam zasad oko 1500km i planiram još dosta odvozit, a seriska struja nije dobra za rad na visokim obrtajim al radi hehe nardo je predviđen za kit s jednom karikom, najviše snage izlači iz kita na 12000 obrtaja.... moja replica se prevrtavala s shotom(to se rolicama ne more podesit) i mislim da je idealan auspuh kao yasuni R za taj kit
« Zadnja izmjena: 17 Rujan, 2008, 21:36:35 Crazy Kuree »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #24 : 17 Rujan, 2008, 22:38:15 »
zasto u svakoj temi odete u off

decko pita koji bi mu spuh najvise odgovarao..a vi se tu svadjate o serijskoj struji ..i o okretajima ciji vise moze..LOL

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #25 : 18 Rujan, 2008, 00:22:38 »
Nemoreš 3alfa3 računat čovjek je podesio skuter da u svim otovrima bude smjesa super i pazi na svaki djelić skutera, ajd mi nađi nekoga ko je napravio 10000km sa nardom na MHR replici... u mene je bio AC a zaribo je 2 put u 1500km al oba put problem sa semringom i lošim kablom od od bombine, a smjesa mi je u svim otovorima bila bogata,i još jedan gusani kit sam sj#bo da bi tek onda sazno da mi kabal od bombine nije valjo (zapalio se na oba kraja) promjenim njega sa žičanim i stavim nove semeringe, i tek sad mi skuter napravljen da bude ko bog i nemam zasad nikakvi problema a super ide ko i kad je bio novi klip a imam zasad oko 1500km i planiram još dosta odvozit, a seriska struja nije dobra za rad na visokim obrtajim al radi hehe nardo je predviđen za kit s jednom karikom, najviše snage izlači iz kita na 12000 obrtaja.... moja replica se prevrtavala s shotom(to se rolicama ne more podesit) i mislim da je idealan auspuh kao yasuni R za taj kit
Na koliko okretaja bi mi vrtio taj yasuni r,btw kolko košta i jel ga ima kod nas?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #26 : 18 Rujan, 2008, 00:24:08 »
10500-11000 okretaja ovisno o kitu

btw kad svi hvalite tolko yasuni, sad je frendu stigao za aeroxa c16, košta 2000 kuna i taj auspuh me uopče nije oduševio, vidjet ćemo kako će se držati ali na prvu ruku ništa posebno
« Zadnja izmjena: 18 Rujan, 2008, 00:28:50 gumy »
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #27 : 18 Rujan, 2008, 00:42:27 »
mene izrada oduševila, ne pušta ulje nigdje a svud imaju gumice koje služe, i top je odlično napravljen i na njemu su gumice ma super je izrada
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #28 : 18 Rujan, 2008, 01:10:40 »
pa auspuh je dobar, nekažem ništa za to, nego je tolko nahvaljen da sam puno očekivao od njega. a koji novi auspuh od 250 eura bi smio puštati ulje?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #29 : 18 Rujan, 2008, 01:18:15 »
nardo od 220 eura pušta svud ulje rijetko koji auspuh da ne pušta ulje na spojevima a yasuni je taj problem riješio
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #30 : 18 Rujan, 2008, 10:34:52 »
Kod mene je i dalje na spoju flandje sve suho, a 2 tanke gumice to odrzavaju cistim.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #31 : 18 Rujan, 2008, 16:47:34 »
10500-11000 okretaja ovisno o kitu

btw kad svi hvalite tolko yasuni, sad je frendu stigao za aeroxa c16, košta 2000 kuna i taj auspuh me uopče nije oduševio, vidjet ćemo kako će se držati ali na prvu ruku ništa posebno
EVO, konkretno na mhr replici koliko bi vrtio nardo a koliko yasuni, bi se osjetila razlika između ta 2,btw, bi išao motor dosta bolje sa tim spuljama nego sa mhr replica spuljom?
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #32 : 18 Rujan, 2008, 16:48:57 »
10500-11000 okretaja ovisno o kitu

btw kad svi hvalite tolko yasuni, sad je frendu stigao za aeroxa c16, košta 2000 kuna i taj auspuh me uopče nije oduševio, vidjet ćemo kako će se držati ali na prvu ruku ništa posebno
EVO, konkretno na mhr replici koliko bi vrtio nardo a koliko yasuni, bi se osjetila razlika između ta 2,btw, bi išao motor dosta bolje sa tim spuljama nego sa mhr replica spuljom?
išo bi bolje sa oba već sa MHR replicom,a na gusu se primjeti razlika sa shotom dobije 5 na sat i nešto malo bolje ubrzanje naspram Yasuni R, a sa yasunijem negdje 10500 bi se vrtio sa shotom negdje 11500 do 12000
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #33 : 18 Rujan, 2008, 16:52:46 »
10500-11000 okretaja ovisno o kitu

btw kad svi hvalite tolko yasuni, sad je frendu stigao za aeroxa c16, košta 2000 kuna i taj auspuh me uopče nije oduševio, vidjet ćemo kako će se držati ali na prvu ruku ništa posebno
EVO, konkretno na mhr replici koliko bi vrtio nardo a koliko yasuni, bi se osjetila razlika između ta 2,btw, bi išao motor dosta bolje sa tim spuljama nego sa mhr replica spuljom?

nardo bi vjerojatno se vrtio na oko 12000  a yasuni na oko 11000 al ak imas super postelan prijenos i fergazer jer bez toga nis od toga i motor bi ti sigurno iso bolje nego sa replica spuljom.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15007
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #34 : 18 Rujan, 2008, 17:06:32 »
10500-11000 okretaja ovisno o kitu

btw kad svi hvalite tolko yasuni, sad je frendu stigao za aeroxa c16, košta 2000 kuna i taj auspuh me uopče nije oduševio, vidjet ćemo kako će se držati ali na prvu ruku ništa posebno
EVO, konkretno na mhr replici koliko bi vrtio nardo a koliko yasuni, bi se osjetila razlika između ta 2,btw, bi išao motor dosta bolje sa tim spuljama nego sa mhr replica spuljom?

Ja sam imao oba ta spuha na MHR Replici sa 21 i 19 karbom. (Yasuni jos uvijek vozim).
Sa Nrdom je najbolje bilo kad bi vrtio 11300-11500 okr, a Yasuni 1000 okretaja manje

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #35 : 18 Rujan, 2008, 18:14:16 »
Kad sam imao zx i rr takodjer nisu nigdje slinili.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Kit - MHR Rep. odg. spuh
« Odgovori #36 : 18 Rujan, 2008, 18:18:07 »
Kad sam imao zx i rr takodjer nisu nigdje slinili.

ni meni zx nigdje ne slini a kod mene je vec 5 godina na skuteru a vjerojatno je i vise jer neznam kad ga je covjek stavio na skuter koji sam kupio od njega.