Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: beverly 500.. help!  (Posjeta: 9396 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline noOne

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
beverly 500.. help!
« : 16 Rujan, 2008, 00:52:38 »
pozdrav.. imam problem.. imao sam beverlya 250 te ga zamjenio za 500ccm, moram priznat da i nije neka veca razlika u ubrzanju.. barem do 100km/h... ima 24000km, mašina ljepo radi, servisna.. sve 5.. remen i rolice su zamjenjeni pred cca 5000km, sumnjam da treba mjenjat karike ili lanac distribucije (nije neka luda kilometraža) šta bi moglo bit? hvala..

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #1 : 16 Rujan, 2008, 01:10:53 »
Pa nisi napiso sta mu je...??

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #2 : 16 Rujan, 2008, 11:54:25 »
na 24000 ide zamjena pogonskog remena a ostalo prema uvidu u problem.
osim remena trebao bi pregledati i zazor ventila, očistiti karburator ako ga imaš(ako nije injekšn verzija 500ie)
Piaggio X9 250  Black Box

Offline DaBo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 528
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Donji Miholjac- Velika Gorica
  • Moj Skuter: Kymco S9RR 70
  • MojSetup: Airsal T6 70
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #3 : 22 Rujan, 2008, 18:13:59 »
Pa nisi napiso sta mu je...??
LooooL a ljepo čovijek napiše da je problem u ubrzanju. :laughing9:
.....:::::2fast4you:::::.....

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #4 : 22 Rujan, 2008, 22:07:51 »
ako je ubrzanje od 0-100 preko 7 - 8 sekundi onda otvaraj temu, ako je dakle on na 100kmh unutar 8 sekundi onda si kupi motor od 100KS pa ces biti zadovoljan sa ubrzanjem...

 :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline noOne

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #5 : 24 Rujan, 2008, 21:16:21 »
bio sam u servisu i dao mehaničaru da se provoza.. kaze da je sa skuterom sve u redu te da nezna sta sam ja ocekivao od tog skutera..  jbga.. svi pisu da skuter leti pa sam po tome zakljucio da ce ic malo bolje nego sta ide..  ocito ce trebat neki variomat ili najbolje neki motor.. samo za to trebaju novcici.. nis momci.. hvala na pomoći..

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #6 : 24 Rujan, 2008, 22:22:19 »
bio sam u servisu i dao mehaničaru da se provoza.. kaze da je sa skuterom sve u redu te da nezna sta sam ja ocekivao od tog skutera..  jbga.. svi pisu da skuter leti pa sam po tome zakljucio da ce ic malo bolje nego sta ide..  ocito ce trebat neki variomat ili najbolje neki motor.. samo za to trebaju novcici.. nis momci.. hvala na pomoći..
hehe...

Leti za onoga tko je vozio 125ccm :)

Malossi multivar i tvrdje opruge na kvacilo pa ce dobiti cca 1.5 sec do 100 (ubrzavat ce od 0-100 kmph za 1.5sec brze nego sto to cini sada)
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline noOne

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #7 : 02 Listopad, 2008, 00:03:46 »
ma rjesio sam to jednostavnije.. izvadio sam dvije rolice i otprilike za 1.5 sec bolje ubrzava.. 

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #8 : 02 Listopad, 2008, 00:06:38 »
 :BangHead: :uff: to ti je sigurno tvoj mehaničar preporučio
ak si več počeo fušariti bolje da si izbušio rolice ako su još dobre

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #9 : 02 Listopad, 2008, 10:40:44 »
ma rjesio sam to jednostavnije.. izvadio sam dvije rolice i otprilike za 1.5 sec bolje ubrzava.. 

za par km ce biti nova tema problem sa beverlyem 500, nesto ronda, skripi i zasto su mi otisli lezajevi :lol:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #10 : 07 Listopad, 2008, 17:19:52 »
strašno...
neznam šta si očekivao od tog skutera, on je do 100 na sat sličan kao i bev200/250, nexus 250/300 i tak to, tek preko 100 se osjeti razlika...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #11 : 07 Listopad, 2008, 18:50:12 »
bio sam u servisu i dao mehaničaru da se provoza.. kaze da je sa skuterom sve u redu te da nezna sta sam ja ocekivao od tog skutera..  jbga.. svi pisu da skuter leti pa sam po tome zakljucio da ce ic malo bolje nego sta ide..  ocito ce trebat neki variomat ili najbolje neki motor.. samo za to trebaju novcici.. nis momci.. hvala na pomoći..
hehe...

Leti za onoga tko je vozio 125ccm :)

Malossi multivar i tvrdje opruge na kvacilo pa ce dobiti cca 1.5 sec do 100 (ubrzavat ce od 0-100 kmph za 1.5sec brze nego sto to cini sada)
Jedino to iako baš nije neki omjer uloženog i dobivenog :dontknow:!

Offline noOne

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #12 : 08 Listopad, 2008, 17:46:08 »
ma sta ce mu bit ako sam izvadio dvije rolice? isti drek kao da sam stavio lakse, one 4 koje su ostale, samo sam ih stavio da budu jedna nasuprot druge.. ajde dajte momci.. nije prvi put da to radim i nikad nije bilo nis... 

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #13 : 08 Listopad, 2008, 17:59:37 »
znači ako imaš 6 rolica po 15 grama npr to je znači 90 grama ukupno
a ako imaš 4 rolice po 15 grama imaš 60 grama ukupno....to je kao da si stavio 5 grama lakše rolice a mislim da je to preveliko odstupanje od serijaske gramaže i na serijskom variomatu i brijem da se ti s time mašina prevrtava a nejde kak treba.
I prije če se četri rolice potrošiti nego šest

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #14 : 08 Listopad, 2008, 18:32:47 »
ma sta ce mu bit ako sam izvadio dvije rolice? isti drek kao da sam stavio lakse, one 4 koje su ostale, samo sam ih stavio da budu jedna nasuprot druge.. ajde dajte momci.. nije prvi put da to radim i nikad nije bilo nis... 

samo naprijed!
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline noOne

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: beverly 500.. help!
« Odgovori #15 : 09 Listopad, 2008, 01:38:38 »
ma sve 5, neznam da li si kad vozio skuter od 500ccm, ako jesi onda valjda znas koliko se vrti (ko traktor)- barem moj- do 100km/h, a sad se vrti malo vise,otprilike kao tvoj od 200ccm ako ne i manje, i skuter ima kracu maksimalnu brzina za cca 15km/h sto i nije neka razlika - cuo bi po zvuku da se previse vrti, nije mi ovo prvi skuter a ni beverly... valjda su skuter serijski tako "tromo" napravili da se neki čiča ne zaljepi..)