Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner VXR - Trokiranje  (Posjeta: 1078 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Runner VXR - Trokiranje
« : 25 Kolovoz, 2008, 16:32:37 »
E ovako krenuo ja sa frendom danas do grada i vozimo se mi sve lijepo iz sesveta do vlaske i sad stanemo na semaforu i normalno laganini krecem i odjednom motor kao da se gusi,sve trokira,i jedva krece...i dobro bio ja na rezervi,reko mozda je pri kraju rezerva,natocim ga i upalim i on se pocne tresti ko lud,i pocne sam kretati,i ja reko aj idem smanjiti ler gas i ja smanjim i dobro,motor se smiri i pocnemo se mi opet voziti i motor opet kad god krenem samo se pocne gusiti i ima neki cudan,ubok zvuk...i ja dajem full gas i on krece ko tomos,i tako do nekih 20-30 i poslje normalno ide,i ne cuje se tako jako...i kada god stanem na semaforu ili negdje ista stvar....Zna mozda netko sta je problem???
« Zadnja izmjena: 12 Rujan, 2008, 14:38:15 Benjamin »

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: VXR Trokiranje!
« Odgovori #1 : 25 Kolovoz, 2008, 18:01:12 »
vjerojatno karburator - zastopan, mozda membrane il sta vec imaju 4t

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: VXR Trokiranje!
« Odgovori #2 : 25 Kolovoz, 2008, 22:08:16 »
pogledaj membranu frgica,prirubnicu dal je ispucala il kamoli napukla.. ak je samo ispucala površinski to se moze rijesit da se prođe s onim pištoljem na vruče ljepilo. očistit frgic,filter..moze bit puno stvari a samo ona jedna zeza  ;D

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: VXR Trokiranje!
« Odgovori #3 : 25 Kolovoz, 2008, 23:48:13 »
Membrana mi je jos prije pukla i to sam vec ljepio...a moram pogledati da nije skroz pukla kurva...Hvala vam...

Offline ado_vxr200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: osijek
  • Moj Skuter: vxr200
  • MojSpuh: serijski
Odg: VXR Trokiranje!
« Odgovori #4 : 01 Rujan, 2008, 13:46:50 »
e kolega pogledaj prirubnicu,pogledaj karb,pogledaj svjecicu,onda bobinu,i membranu na karburatoru!!!!jel ti iz motora ide onako crna čađ iz auspuha?jer ak je to onda je moguce za svjecicu membranu i za bobinu!!!pogledaj da ti nije mozda svjecica vlazna jer i onda zna trokirati!i nemoj lergas smanjivati sta ti ja znam-to nemoj dirati!!pogledaj da ne vuce negdje falš zrak!!!et ak sam ti pomogao ikako
x

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: VXR Trokiranje!
« Odgovori #5 : 12 Rujan, 2008, 14:28:02 »
Evo ekipa snimio je mali Lav sa mobitelom...Pa pogledajte,ako sta znaci....