Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Brisanje oglasa bez upozorenja ?  (Posjeta: 2495 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« : 24 Siječanj, 2014, 10:10:08 »
Vodeci se za pravilnikom kojeg je napisao Eladio a koji izgleda ovako:



Predao sam po drugi puta danas oglas u podforumu prodaja dijelova. Opis onoga sto prodajem je napravljen bas po tockama 1-4 uz par recenica o svakoj od navecene cetiri stavke. Uz oglas je stavljena slika i kontakt telefoni.

Prvi oglas mi je zbrisan bez ikakvog upozorenja a nakon sto sam u drugom oglasu napisao da molim moderatore da mi "ukazu" na neispravnost oglasa kako to pise Eladio u svom naputku, dobio sam samo generiranu opomenu koja izgleda ovako:





I sad zanima me sljedece. Ako je u interesu foruma da se oglasi predaju iskljucivo prema vec unaprijed napravljenoj sabloni koju je slozio Eladio, ako sam ja po toj sabloni predao oglas, isti oglas mi je izbrisan dva puta. Zasto mi ni jednom od dva puta nije receno STO sam krivo napisao i KOJA stavka u mom oglasu nije zadovoljavala jer Eladio lijepo pise da ukoliko samo JEDNA od 4 stavke nije zadovoljena oglas ce se smatrati poluispravnim. Ja sam SVE 4 stavke napisao tocno prema njegovim uputama.

Da bi na kraju objasnjenje bilo "duplanje oglasa". Pa naravno da sam ga predao drugi put kad mi nije nakon prvog a niti drugog puta objasnjeno sto nije ispravno. Na osnovu ovakvog objasnjenja mogu predati i treci duplani oglas napravljen po istoj ( citaj: ispravnog ) sabloni ali cu dobiti ban i obrisan oglas. 


Jesam na crvenoj listi, i u istoj se navodi da su to clanovi s kojima netreba poslovati ali to je tako i onako dobronamjerni savjet a nigdje ( bar do sada ) nije napisano pravilo da oni sa crvene liste nesmiju stavljati oglase. To je onda vec druga prica..





- i ne, ovo boldano i caps lock napisano nije vikanje  forumskim rijecnikom nego cisto napisano tako da naglasim na kljucne stvari.
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2014, 10:33:47 209 »

Offline dule pacov

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha slider
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #1 : 24 Siječanj, 2014, 14:11:45 »
to im je sad nekan nova fora, izbrisu ti oglas par puta bez ikakvog upozorenja (jer nema nikakvih nepravilnosti koje bi mogli navest) i onda nakon par puta kad stavis isti ispravni oglas onda te banaju jer kao stavljas stalno jedno te isto iako su ti modovo izbrisali. Naravno to se odnosi samo na pojedine clanove, dok drugi oglasi prolaze bez problema iako nisu po pravilima.
 
 

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #2 : 24 Siječanj, 2014, 14:34:58 »
jasno je pravilo da klonova i korištenja tuđih profila nema..završili budemo na crvenim listama pa otvorili novi profil i otvarali oglase?
ili se ponašali ko zadnji ne ljudi,slali forum i sve u 3pm,muljali ljude itd i onda se vratili s frendovim nikom i ponovno stavljali oglase? da al ne denes..
to se bude rješilo samo dok se danas eladio pojavi na forumu..

@ sven,neznam o čem se točno radi ali objašnjenje budeš dobil od moda koi je maknul oglas  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline dule pacov

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha slider
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #3 : 24 Siječanj, 2014, 14:44:08 »
takvim ljudima se onda treba dat ban i gotovo, a ne brisat oglase i pravit se fin.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #4 : 24 Siječanj, 2014, 14:53:49 »
takvim ljudima se onda treba dat ban i gotovo, a ne brisat oglase i pravit se fin.

u pravu si danyq7..al nije na meni konačna odluka..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline dule pacov

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: yamaha slider
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: malossi
  • MojSpuh: tp nardo
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #5 : 24 Siječanj, 2014, 14:58:04 »
ma treba to sve brisat da se uvede red na forumu a ne da kojekakvi muljatori i sverceri tu budu. uglavnom imate puno posla jer po ovome treba banat dosta acc a ipak su pravila za sve ista. podrzavam modove u potpunosti u ovom.

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #6 : 24 Siječanj, 2014, 14:58:27 »
takvim ljudima se onda treba dat ban i gotovo, a ne brisat oglase i pravit se fin.

u pravu si danyq7..al nije na meni konačna odluka..


 :toothy12:

Offline 209

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski biciklist
  • *
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #7 : 24 Siječanj, 2014, 15:26:22 »
Ja samo molim za pojasnjenje, sto sam naveo krivo/sto nisam naveo u oglasu da je on zbrisan.

U jednom tabu sam pisao oglas a paralelno imao otvoren Eladiov primjer kako se oglas predaje. Korakpo korak sam popunjavao i eto, nevalja.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #8 : 24 Siječanj, 2014, 16:05:21 »
ma treba to sve brisat da se uvede red na forumu a ne da kojekakvi muljatori i sverceri tu budu. uglavnom imate puno posla jer po ovome treba banat dosta acc a ipak su pravila za sve ista. podrzavam modove u potpunosti u ovom.

tak da nakon banna napraviš 3 4 nova klona? baš si podrška  :icon_thumright:
po tvoim aktivnostima dosadašnjim sa bivšim trajno bannanim profilom i sadašnjim frendovim,ovaj post more bit samo daljnja provokacija..
tema lock

@ 209

@ sven,neznam o čem se točno radi ali objašnjenje budeš dobil od moda koi je maknul oglas  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Brisanje oglasa bez upozorenja ?
« Odgovori #9 : 24 Siječanj, 2014, 16:39:06 »
@209 - vise puta smo raspravljali preko PMova i ja i ti, i ti i eladio pa da ne duljimo nepotrebno previse.........

nismo duzni trositi vrijeme na razne rasprave i objasnjenja, ovaj forum je privatno vlasnistvo, isto kao sto je i stan/kuca u kojem zivis tvoje vlasnistvo.......ti se ne nalazis u situaciji kao ravnopravan clan ovog foruma zbog stvari koje si napravio prema odredenim clanovima istog ovog foruma, sve ovo si zavrijedio svojim postupcima a ne zato jer te netko nevoli, vjeruj mi  :icon_thumright:


ako ti forum kao takav odgovara OK. nitko ti ne brani da ga koristis al ako ti ne odgovara zao mi je ali jednostavno nemoj postavljat oglase ili ga nemoj koristiti, ima puno mjesta gdje mozes postaviti oglas bez crvenih zutih i slicnih lista gdje ti vjerovatno oglasi nece biti brisani  :icon_thumright:


i da jos jednom samo spomenem: nitko po nikakvom zakonu, pravilniku i sl. nije duzan tebi ili bilo kome slati upozorenje za izbrisan oglas........trudimo se biti fer i korektni prema svakome ali sve ima svoje granice  :hello:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja