Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako (ne)rade serviseri,a kako uzmu lovu !? <<OBAVEZNO PROČITATI>>  (Posjeta: 1218 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline crni

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: 303r 125ccm
poštovani kolege,prijetelji,vozači,skuteraši,evo htio bi vam reći kako se šta radi.
neki znaju da sam si kupio TGB-a (ovaj na slici),te da sam ubrzo imao problema i koji su bili.
prva dijagnoza je bila ne valja brtva.čekao sam brtvu i neke materijale za mazanje gotovo mjesec dana.kad su stigli u osijek u ŠKARO MOTO (ovo ime zapamtite),odvezao sam skuter da bi me majstori nakon cca 4 dana obavijestili da to nije samo brtva nego je u pitanju i semering koji opet,pretpostavit će neki,treba čekat tjedan dana.s obzirom da sam već sa tako zakrpanim motorom napravio oko 500 km rekoh im da naprave odma i prvi servis jer sam ja iz valpova i zbog budala moram izostajat s posla i nadjebavat se sa popravcima.kaže meštar nema problema.upiše na papir da pod garancijom treba otklonit kvar + redovni servis.u onoj kutijici što vidite kod prednje kočnice,ulje mi je bilo na MIN pa sam rekao da bi to trebali dopunit kad su već prodali,kako bi optimisti rekli polupuno.i još neke sitnice.kaže nema problema.
nazove me sutradan lik koji ni pričat ne zna (a zamislite tek onda kako radi i kako čita nepismen čovjek koji radi u ŠKARO MOTO !!??)i kaže da je gotovo i da mogu doć po svoj skuter.pitam jel napravljen servis i koliko da ponesem para,a na to će on : koji servis,jel onaj na 1000 km?i ajde tu se mi nekako sporazumimo,platim 230 km litru ulja i jedan sat servisera.
ljudi moji,POKLOPAC FILTERA ZRAKA NISU SKINULI A KAMOLI TAJ USRANI FILTER OČISTILI,SKINILI NEKU ZAŠTITNU MREŽICU S NJEGA,KARBURATOR SU TREBALI PREGLEDAT,POZATEZAT KOJEŠTA.SVE TO PIŠE U UPUTAMA,NA KOJIM INTERVALIMA SE ŠTA RADI !!!NI SERVISNU KNJIŽICU NISU ISPUNILI.
o ulju za kočnicu pretpostavljam da vam ne trebam ni pričat ništa.
TO VAM JE ŠKARO MOTO I NJEGOVI MAJSTORI I NJEGOVA POSLOVNA LOGIKA !!!!
kolega mi je majstor i pitam se samo kojih sat vremena,kojih nepismenih ljudi košta 160 kuna !?dabog da svi pocrkali!!
CRNI
SKYPE : jezgra949

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
ma sta ti glumis sa ovim temama..vec drugu otvaras..imas svoju jednu u carstvu za offtopicare..i ovu ce ti premjestiti

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
ajde da se ja ubacim...I JA SAM PRIJE 3GOD ISTO DAO NA SERVIS trebali mi sve napraviti,blokadu sve ko tebi,ja doso da vidim skut kad ono kod nekog lika u garaziskut prljav,karburator drugi...koma nista napravili...drugi skut sam zaglavio u gradu i sad da se nevracam kuci imo nekih 10km a osle karike istavim ga na servisu i pazi ovo...lik koji servisira je vozio sa polu karika 20km doso stavio druge sj#bo radilicu,izgrebo motor i nakraju ga izgrebo....to ti je 90% servisa ovdje u nasoj hrvatskoj...tako da najbolje sve u svoje ruke ili nekom frendu koji zna...servis samo gleda da uzme pare i nista napravi....nadam se da ti je pomoglo ;) :)

p.s. tuzi ih ako mozes! ;D

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
ajde da se ja ubacim...I JA SAM PRIJE 3GOD ISTO DAO NA SERVIS trebali mi sve napraviti,blokadu sve ko tebi,ja doso da vidim skut kad ono kod nekog lika u garaziskut prljav,karburator drugi...koma nista napravili...drugi skut sam zaglavio u gradu i sad da se nevracam kuci imo nekih 10km a osle karike istavim ga na servisu i pazi ovo...lik koji servisira je vozio sa polu karika 20km doso stavio druge sj#bo radilicu,izgrebo motor i nakraju ga izgrebo....to ti je 90% servisa ovdje u nasoj hrvatskoj...tako da najbolje sve u svoje ruke ili nekom frendu koji zna...servis samo gleda da uzme pare i nista napravi....nadam se da ti je pomoglo ;) :)

p.s. tuzi ih ako mozes! ;D

moze  :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!