Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mhr replica pomoc  (Posjeta: 678 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp
mhr replica pomoc
« : 14 Svibanj, 2012, 21:54:47 »
prvo ispricavam se ako nisam naslov  dobro napisa   ...  evo vako imam gileru runner sp  noviju liniju presa sam s njome 23000 kn ali ona nepokazuje ni trunku umora  pali svaku put isprve vuce isto kako je vukla kad je bila nova  prvi sam vlasnik  pa  na 13000 km sam stavija zx i tad je sve pocelo nisam presa ni 100 km kupija sam multivar 2000 rms zvono malosijev remen varjomatik i malosi dellorto 19 i motor  do 80  ubrza odma  a i poslje je dosta zivahan  ali sad mi je i to postalo slabo pa  sam kupija novu mhr replicu i trenutno je drzim iznad kreveta na sigurnom   ali nece jos dugo tu satat   e vako ja bi sad  nju stavija  znam da zx i replica   to bi bilo malo smisno pa sam odlucija prodat zx i nasa vec kupca i planiram kupit yasunia r   i polini g3 kvacilo i prominit centralni i rolice  samo neznam koje bi rolice  ??  pa zelim sad vase misljenje  meni nije da ja kad stavik mit vozim ko budala nostop ful nego da mogu normalono vozit po cesti  da mogu prestignit  a ne dodem do pol auta i ovaj dadne gas i ja ostanem  ko budala   nebi tija minjat radilicu  ali uvik sam liva skupo ulje u njega  pa mislim da lezajevi mogu da drze   sad bi tija cut vase misljenje 

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #1 : 14 Svibanj, 2012, 21:57:46 »
na tvom mjestu ja bih zamijenio ležajeve a i radilicu novu, ima dosta km. A role gle ko sa zx možda pol grama lakše. Ciljaš nekih 10200okr

Offline deak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #2 : 14 Svibanj, 2012, 22:01:40 »
problem je meni sto ja nemam alata za rastavit blokove a i ako cemo iskreno nisam to nikad radija  i sad nebi tija nes zaznit  a sto s vodenom  dali treba radit reparaturu i koliko bi to sve moglo skupa doc   

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #3 : 14 Svibanj, 2012, 22:03:58 »
i vodenu, da. Slozi sve i onda opet 20 hiljada voziš. Ovak na 23000 da staviš kit na 30 bi ti nekaj riknulo. Radilica je 100e, ležaji i pumpa još 50e. Da ti netko to sastavi, jos 50ak e.

Offline deak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #4 : 14 Svibanj, 2012, 22:07:49 »
a znaci netriban uzimat nikakvu racing radilicu

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #5 : 14 Svibanj, 2012, 22:09:08 »
kako ne? Pa nadje se nova racing za 100tku. A i kak hoceš, ganjaj tak pa kad prozuje lageri onda mijenjaj.

Offline deak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner sp
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #6 : 14 Svibanj, 2012, 22:10:37 »
uradicu vako ako si mi ti reka  to mi se cini i najpametnije  sastavit sve od jednom  i bit mirn neko vrime  fala na pomoci :)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: mhr replica pomoc
« Odgovori #7 : 15 Svibanj, 2012, 21:13:56 »
23000 je 23000..